Červen 2010

Romantic pictures <3

28. června 2010 v 14:38 | nell-chan |  Narutoviny

Konnichiwa !!!
Tak jsem se zase odhodlala k přidání nějakých obrázků a samozřejmě jsou zase typu *Love* pstě páry. Jenže tentokrát se to motá jenom kolem Naruta, takže samé picty s Narutem a někým další :DDD Převážně tam je s Hinatou.

 Samozřejmě jsem nemohla vynechat Yaoi <3
Kritizujte a Komentujte

Sayonara

fdbgdnd

Odhodlání umřít, či sednout si na zem a trucovat !

26. června 2010 v 12:03 | nell-chan |  Discussion and Questions


ydvfdhdfh

  Ohayoooo všichni !!!
 Tak jsem se zase jednou vrátila, no vrátila jsem se už včera, ale teprve dnes jsem odhodlána něco dělat :D Tááákže jak bych popsala týdenní výlet po Krkonoších ? >>> HRŮZA, NAMÁHAVOST, PSYCHIKA, ZOUFALOST,...a mnoho dalších takových depkařských podstatných jmen x)
 Jelikož jsou Krkonoše největší v České Republice, tudíž to bylo dost vysoko. Samotná Sněžka má 1602 m...první den, alias v pondělí nás nešetřili a nachodili jsme 15-16 km a z toho víc jak polovina byla do takových kopců !!! Myslela jsem že zoufalostí pojdu. Teď do toho jsme měli ještě krosny, protože jsme každý den přespávali jinde. Moje krosna vážila 10 kilo a to na zádech není jen tak...to vám povim x/ V Úterý jsme ušli 22 km a ve středu stoupali po česko-polské cestě přátelství, až na Sněžku. Tam nahoře byl nádherný výhled to vám povím. Foukal tam, ale silný vítr, takže jsem málem odlítla do Polska :DDD Ta středa nám vynesla kolem dalších 20 km. Ve čtvrtek nám učitelka řekla, že to už bude pohodička...JENŽE...tý učitelce nemůžeme věřit ani pozdrav, protože ta tak kecala. Pohodička ??? Dvě hodiny chůze do takových kopců, že se mi o tom ani už nezdálo. Ale něco jsem si uvědomila...když jste někde takhle vysoko...lepší je stále stoupat nahoru a pak se držet po hřebenech, než stoupat a klesat...když klesáte, je vám jasný že vás čeká další kopec :D Jo...a ještě žluté značky jsou pěkně zákeřný. Nebo nás dostali stezky po kterých jsme šli a tym byla vždycky velká cedule, VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a podobně :D Nooo jsem OPRAVDU ráda, že už jsem doma. Vlastní postel, vlastní nic nedělání a podobně :)))
  Jinak jak jste si všimli, mám nový design, doufám, že se aspoň trochu líbí...mě se líbí moc, má něco do sebe. Jo a ještě jak s povídkami ? Jsem po tom týdnu totálně vyflusaná vám řeknu, a na přemýšlení mám vyfoukanej mozek ze Sněžky xD Sayuri by mohla být do tohoto týdne. Třeba na vysvědčení, či ty další dny. Budu sice chodit do práce, ale budu doma brzo ;) No a PD přidám co nejdřív ;)))...Takže Sayonara a užívejte slunný víkend. Já to jdu dneska zabalit na pivovarské slavnosti xDDD                                                       

Chapter 1 33-37

24. června 2010 v 12:00 | nell-chan |  Blooming love academy


Whaaaaah, tak zase po nějaké době manga.
Ještě to ale není úplný kone ctak bacha na to.
Ale dopadlo to pěkně, že :)))

Jinak toto je přednastavený článek, bůh ví kde v Krkonoších jsem :D

Hezké čtení.
thtzj

Mix Avatars ^^

23. června 2010 v 12:00 | nell-chan |  Avatars


Táák a opět další várka mixlých obyčejných avatarků ^○^

Ať se líbí <3

jzlhj,j

bngfjgf

tzjuz

sdfvzun

bdgfnhg

fgh

xzmjlů

fhg

Konec školy & začátek dobrodružných zážitků ^_○

16. června 2010 v 20:33 | nell-chan |  Discussion and Questions

fxgnjghnmjghjhKONBANWA !!! ^^
Tak se zase hlásí se svým výkecem, ale tentokrát opravdu krátkým :DDD
Chtěla jsem vám říct, že ani tento víkend nepřibude Sayuri a bude asi až ten další. Jelikož odjíždím na turistický kurz do Krkonoš na celý týden. Na celý týden !!! Budeme šlapat v nadmořkých výškách Čech a to pět dní, v kuse. Ooo my Jashin, to chípnu upřímně. Nejsem extra zvyklá na nějaké pěší tůry a oni takhle :D
Určitě vám sem pak dám popis těch super dobrodružných zážitků. "Nejlepší" na tom je, že všechny věci co s sebou budeme mít, potáhneme furt na zádech v mega krosně xD Takže se budu opravdu rozmejšlet co si jen s sebou vzít :)
Až přijedu budu mít prohlé záda hezky k zemi :D
Jinak doufám, že potomto slavném blbém vysvědčení, se zvedne o něco výš návštěvnost, pže teď je to vážně katastrofální xD
Už jsme i požádala o new dessign, tak doufám, že vyjde protože je vážně krásnej !!! Je úplně jiný než tento, barevnější a je spíše do fantasy než do anime, či japonska, ale to vůůůbec nevadí x))) Jsou předem nastavené články asi 2-3 aby jste se tu úplně nenudili :DDD Tak Sayonara a držte mi palce, abych se tam nezkutálela ze Sněžky !

PD - 2.díl

12. června 2010 v 10:32 | nell-chan |  Passion Death


Ohayoooo :)))
Tak přeju hezkou sobotu a do hezké soboty vám tu dávám druhý díl této povídky ;)
nevím, tohle je zase zvláštně psaný dílek a už tady jsem musela ledacos upravovat. Chyby, čárky, pořadí slov a někdy tam byly i totální blbosti :D
odpoledne se pokusím přidat Sayuri, tak aspoň doufám, že zmáknete přečíst obojí.
Snažím se !

Tak kritizujte a komentujte ;)

Dewa mata

kvjkbbs

PD - 1.díl

10. června 2010 v 16:54 | nell-chan |  Passion Death


Konnichiwa
No co dodat. Tak je tu první díl. který byl poprvé napsán asi před rokem. Jo...bylo to nějak touto dobou, takže Passion Death bude slavit prvné narozeniny. Jsem zvědavá na datum, kdy ho dopíšu xD Zatím mám 14 dílů, takže je sem budu přidávat častěji a mezitím budu psát další. Doufám, že se vám to aspoň trochu zalíbí. Přeci jen je to jiná doba, jiný zvyky, jiný děj, jiný žánr než co se týče tématu tohoto blogu :)
Akční, troška té romantiky, důvtip a ironie.
No je tam toho hodně a v každém díle něco. Některé díly budu i upravovat, protože se mi vůbec nelíbí :DDD jinak když něco nepochopíte, napište to do komentářů a já vám to bez problémů vysvětlim.

Tak si to v klidu přečtěte, okomentujte více jak pár slovy. Přeci jen něčí práce, na kterém je vynechané všechno usílí a především čas, nestojí za pár slov jako jooo kawai, sugoi atd atd...:)

IIIIIeee ?!

Hezké čtení & Gomenasai za chyby :)

esgfgkuz

Tak jsem jednou zjistila, že i já můžu být nemocná xD

8. června 2010 v 14:16 | nell-chan |  Discussion and Questions

bhjbjhg

   Konnichiwa do slunečného úterka ! :)
 Tak se jdu zase jednou vypsat, ale nevím jestli tu bude namáhavě lehké a nebo trapně krátké.
No což, teď jděme k věci alá název tohoto článku. Myslím, že odpovídá za vše ;D Asi po pár měsících jsem zase doma...no co doma, stejně musím do školy protože píšeme haldů testů a jsou důležité zkoušky a já to nesmím zameškat =( Nevím jak to mám udělat, musím se uzdravit co nejdříve, pže za necelý dva týdny odjíždím na turisťák, takže to musím zmáknout.
A co mi vůbec je ?! Už to bude asi dva týdny co mě neuvěřitelně bolela hlava a čelo, to jsem vždycky myslela, že z tý postele nevstanu...takže jsem furt byla na práškách proti bolesti a podobně. Jako čirou náhodou, jsem minulý čtvrtek musela jít k doktorce, kvůli razítku na potvrzení o způsobilosti na ten zmíněný turisťák. A protože jsem debil a nikdy si na nic nestěžuju, když mě něco bolí, nebo si nedojdu k doktorce, mé druhé já mluvilo za mě a postěžovalo si co se mi děje poslední dobou. Doktorka chvilku přemýšlela a pak se mě zeptala jestli mám rýmu, já kývla že jo. Protože já mám rýmu v kuse, myslela jsem že je to třeba nějaká alergie ta rýma a tak jsem to nechala být. Jenže doktorka řekla, že to budou nejspíše dutiny. DUTINY ?!!! Jéééééééj, ok ok. Udělala mi výtěry z krku, takovou nechutnou tyčinkou a pak mě poslala přes celý město až do nemocnice na ultrazvuk. Tam jsem poseděla, pak na mě přišla řada...zrentgenovali mi moje dutiny a řekly, že výsledky budou v úterý 8.6. ... což je dnes. Zjistili mi, že mám těžký zánět dutin a nastrčili mi antibiotika...a to znamená že musím být doma, což jsem říkala že je špatný. =) Jááá bych klidně byla doma, ale díky tomu ústavu *škola* nemůžu. Takže vidíte v jaký blbý situaci jsem jo :D
  A co dááál...no jelikož, už jsem ukončila anketu, výsledky jsou takové že vyhrála akční povídka. Jak jsem říkala, budu sem právě dávat tu moji rozepsanou jménem Passion Death a zároveň ji dopisovat. Je akční, detektivní, humoristická a trocha té romantiky tam je, takže doufám, že to aspoň bude stát za to. První dílek přidám dnes večer a nebo až zítra...uvidím :)
  No dále se nad tímto blogem rozčilovat nemohu, protože to už bych měla takových vrásek, že bych nevim co...ztrádám čím dál tím více návštěvnost a nevím jestli je to chyba moje a nebo ta, že je konec roku a všichni se spíše učejí a mají svých starostí dost *silně doufám, že to tak bude*.
BLA mangu asi dodám večer nebo taky zítra, říkám, podle toho jeslti budu doma nebo neee...ale určitě si na to udělám čas a dodělám první kapitolu té super mangy.

   Dííííky za přečtení                                           Sayonara =*

Sayuri - 4. kapitola

5. června 2010 v 15:58 | nell-chan |  Sayuri


Konnichiwa do slunné soboty :)))

Je tu další dílek, tentokrát přeci jen delší. Psal se dobře a za pomocí milovaného Daisukeho, bych to asi nedala tak úplně dohromady. Doufám, že se vám tento dílek bude líbit, mně se celkem líbí, ale furt to není ončo. To ončo přijde až v dalších pozdějších dílech. Jinak další kapitola opět příští týden.
Jinak ještě stále můžeze hlasovat o to, jakou chcete další povídku, tak na to nezapomeňte !

Komentujte a Kritizujte !

Arigatoooooooooo <3

tdjglihj

Chapter 1 27-32

3. června 2010 v 20:39 | nell-chan |  Blooming love academy


Konbanwa ^^
Tak jsem se opět překonala a přeložila šest kousků. Skončíto kásně idylicky, ale ještě pár slengů do definitivního konce. Pak přijde druhá kapitola a ta bude o jiné dvojici, kde bude trošičku žhavější vztah...ňachááá...nevim jestli to náhdou nedám na přístupnost +18, ale to by asi někteří nepřežili xDDD Ne neudělám to ;D
Tak hezké čtení a kdyby se vám to špatně četlo tak opět si to uložte a pak přečtěte ;)

Kritizujte a Komentujte !
dfhfgj