Květen 2010

Proč už je zase neděle ?!!! o_O

30. května 2010 v 20:07 | nell-chan |  Discussion and Questions


erhztzjzu

  Konbanwa do nedělního večera !
Tak je zase konec víkendu a tím se horší nálada. Shrnu sem celý víkend. Jelikož mamka jela do Prahy na módní předhlídku, táta byl na nějaký soutěži kol a ségry u babičky. Měla jsem dost slušnej veget. Činnosti > Zewling, zewling, zewling, vaření, zewling, hraní her z nudy, koukání na filmy, zewling, zewling, lehká hodinka věcí do školy, zewling, zewling, chlastání kafe nonstop, zewling a žehlení. No není to skvělý ? xDDD
  Avšak to se teď změní. Tyto první dva červnové týdny, budou zapeklitý, pže se blíží testování a zkoušení a to prostě nenávidím !!! Ale já to přežiju, dám na vysvědčení jedinou čtyřku a to z němčiny a pak to půjdu zapít ! ;D Teď uplně vidím, jak někteří z vás si říkají...čtyřku ?! To bych nemohla mít na vysvědčení...Ale což, já mám v podstatě "prestižní" těžkou školu a to vám říkám není jen tak ;)))
  Při tom žehlení, kdy jsem žehlila 4 koše debilního oblečení, což převážně z toho byly asi jenom moje trička xD jsem přemýšlela a napadlo mě, že mám chuť psát něco moderního. Moderního v tom smyslu, že bych nepsala o Japonsku či tak, ale něco akcion, romantiku, upíry ? x))) Nom nevím, radila jsem se o tom s Daisukem, ten mi nic neřekl, tak bych se chtěla dotázat vás :) Pokud bych psala nějakou povídku s akcí, černým humorem a trochou romantiky. Popravdě tuhle povídku, už mám rozepsanou o 14ti dílech, ale stále nedopsanou. Šoupla bych vám sem ji a postupně ji dopisovala, což by byla ráda ai moje manažerka a nebo začít psát novinku, s upírama, kde by bylo drama a taky nějaká ta láska...ale POZOR ! Vůbec by to nebylo něco jako alá Stmívání a podobné tyto "oplodňovačky" nic proti, ale přijde mi, že když je film o upírech, vždy to skončí tím Velká láska, žádné zuby, žádná akce ;DDD No není to snad pravda. Jako líbilo se mi jen Stmívání ale Nový Měsíc je už tak trochu o ničem. Sice tam hrajou sexy chalani, to jooo, ale i tak. To už je luxusnější Underworld či Hellsing ;))) No tak jsem udělala anketku, tak mi to prosím odhlasujte, ať vím na čem jsem, pokecám o tom s manažerkou a dám vám vědět. Jinak nic by to nezměnilo na sayuri, tu bych psala dááál ;)                                                                     Sayonara a Gomeněěě za dlouhý výkec ;D

Sayuri - 3. kapitola

29. května 2010 v 15:21 | nell-chan |  Sayuri


Whaaaaaaaaaah, Konnichiwa :)
Tak jsem se překonala, ač se mi nechtělo. No a protože jsem blbá, tak se mi to nepovedlo. Příště nemůžu psát něco do čeho se mi nechce, nebo spíše nemám na to fantazii a flus, jak říká milá Eve-chan. Tento díl je ze všech nejkratší, avšak to už není tím, že se mi nechtělo psát, ale že jsem to měla tak danný. Příští díl bude delší a obratnější ve všech směrech, u tohoto dílu usnete. :DDDD
Je tu znát větší charakter Takerua, který tu představuje hroznýho blázna a idiota, ale nebojte on ví co dělá, tak aby jste ho neměli za bůh ví co. Jo a i když je Sayuri 12 a je tichá až odtažitá, tak to prostě je, oproti Narutovi, který ve 12ti lámal rekordy průšvihů. xD

Tak si aspoň nějak počtěte a PROSÍM komentáře !!!
PS.: Možná ani tento díl nepoberete, jak říkám je debilně psaný. Gomenasai.

fnsdihgdsk

Mix malováníčko ^_^

26. května 2010 v 20:40 | nell-chan |  Narutoviny


Konbanwa ^^
Tak jsem tu s pár obrázky, některé jsou novější,některé starší, ale přeci na nich něco je :)))
Samozřejmě ty starší jsou i ošklivější, jako co dodat. Ale tak doufám, že se vám bude líbit aspoň něco ;)

Kritizujte a Komentujte ;)

fufk

Chapter 1 23-28

23. května 2010 v 19:01 | nell-chan |  Blooming love academy

Tata data ta táááááááááá
Konbanwa ^^
Tak přeci jen, v neděli podvečír, jsem se dokopala k další části této mangy.
Bylo to celkem jednoduché, takže aspoň, že tak ;D Jinak pomalu ale jistě se to blíží ke konci první kapitoly, takže se máte na co těšit :)))

Přeji hezké čtení a prosím KOMENTÁŘE !!!

PS: V této části, si to spíše uložte do pc, byly tam strašné malé bubliny, takže hodně vět a písmen bude špatně vidět ;)

gnmb

Vždy se najde příležitost, která ti pose*e celý den !

20. května 2010 v 20:53 | nell-chan |  Discussion and Questions

utjjk

  Konbanwaaa moji milíííí !!! :)
  Tak konečně čtvrtek večer a já mám toho až nad hlavu dost za   
tento nepředstavitelně dlouhý týden. Začíná ta krutá doba písemek, velkých testů, zkoušení a dělání domácích prací a to já přesně nenávidím ! Ale Kdo to má rád, že ?! Musela jsem dělat kulturní deník a to vám řeknu, není prdel xD Musela jsem tam zaznamenat vlastní četbu, kulturní akci a cca 10 spisovatelů z realismu. Rusácký a francouzský jména, vlastní názor obrázky a dalšíí takovéé BLBOSTI ! Jéééžiš, jak já se těším na ten den, kdy vypadnu z tý, s prominutím pojebaný školy xDDD
Ale pryč s tímto tématem, zítra konečně pátek a o víkendu nebudu mít na blog čas. Možná přednastavím nějaké články, Sayuri až příští víkend a manga asi až v neděli večer nebo v pondělí. Snad se nebudete zlobit :)))
Jinak celkem dost jsem se rozčílilav pondělí, když mi přišel mail od Toplistu. Opět statistika na jednu věc. Když jsem v sobotu koukala na tu malinkou tabulku pod menu, bylo tam 43 návštěvníků za ten jediný den, v neděli sice méňě 28, ale taky aspoň něco. No a v pondělí mi přišla statistika, že celkově mě navštívilo jen 126 návštěvníků, v sobotu tam bylo číslo 12 !!! a v neděli 23 !!! No co to jako je tohle to ???!!! Grrrrrrr, čemu pak má člověk věřit :((((  No nemá cenu se rozčilovat, celkově z té školy budu tak vystresovaná, že ve dvaceti budu mít několik vrásek :DDD Muhaha zítra pátek, spánek, lážoplážo možnááá. Teďka srkááám políčivku, kuřecí vývar mňamííí ;DDD Jak vidíte, konečně jsem se odhodlala napsat něco většího, na vyjádření mých pocitů a vylití srdíííčka ;) Dneska jsme psali z němčiny a diktát a já doufám, že aspoň nějaká dobrá známka, nebezpečně se blíží vysvědčení. Zítra ve škole je poslední zvonění další, takže budu smrdět jako ku*va xDDD.

Tak se zase mějte a po víkendu ;)))          Sayonara  

Chapter 1 18-22

19. května 2010 v 19:43 | nell-chan |  Blooming love academy


Konbanwááá !!! ^^
Tak zase další várka BLA :)))
Doufám, že se bude líbit, pže konec stojí za to muhahaha...
ale mám špatnou zprávu, bude to asi poslední do tohoto týdne. Další bude až příští týden, protože nevím zd abudu mít čas, to samí platí pro Sayuri. Třeba přednastavím články, uvidím.

KOMENTUJTE A KRITIZUJTE ;D

PS: Když to bude špatně viděť, tak si to uložte a přečtěte ve větší blízkosti u vás v nějakým prohlížeči ;)
rztiu

Ouuu sexy boys <3

18. května 2010 v 21:01 | nell-chan |  Narutoviny

ŇACHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Tak jsem sem dala zase jednou nějaký ty krasavce, muhahaha
Neposlintejte si obrazovky a klávesnice, ať na to můžete hezky napsat komentář :D
Ať se líbí ;)

gduzgij

Chapter 1 13-17

17. května 2010 v 19:49 | nell-chan |  Blooming love academy


Ohayoooo
Tak jsem tu z dalšími částmi této mangy. Začíná se to rozvíjet a v dalších částech...muhahaha nechte se překvapit :DDD Další část určitě stihnu do konce týdne.
Nezapomeňte komentovat ;)

Jo a snažila jsem se xD
tztziu

Sayuri - 2. kapitola

15. května 2010 v 15:43 | nell-chan |  Sayuri

KONNICHIWA

Tak a je tu další díl.
Tento díl se zase věnuje jiné části života Sayuri. Plynnou tu léta a já doufám, že se vám to aspoň bude trochu líbit. Snažila se a v této kapitole se vyžila s mým oblíbeným tématem a to Geishy. Poslouchat to v příjemné hudbě, samozřejmě japonské a hups, má to čtyři strany.

Tak přeji hezké čtení a prosím o KOMENTÁŘE!

bfgjfg

1. chapter 7-12

13. května 2010 v 19:16 | nell-chan |  Blooming love academy

Tááák, zase trocha času...
tak jsem se do toho pustila.
Snad se bude líbit a další by mohl být snad nějak o víkendu ;)

Snažila jsem se s překladem, jak nejvíce jsem mohla, naštěstí, tadyta část nebyla tak těžká jako ta předešlá :DDD

Hezké čtení <3

PS: GOMENASAI, ale ta kvalita je opravdu strašná...špatně je to tu vidět =(
trurtu

1. chapter 1-6

11. května 2010 v 20:47 | nell-chan |  Blooming love academy


Konbanwááá

Tak jsem se jednou přemohla a rozhodla jsem se přeložit nějakou tu mangu.
Až to budete číst, nepohrozte se nad tím. Byla to americká angličtina, takže o to těší a několik vět z toho nedávaly totálně význam xD Jako kdyby jste slyšely, jak jsem u toho nadávala.
Ale tak doufám, že se to bude líbit. Nevím jak často ji budu překládat, ale jednou za čas se opět přemůžu ;D
Je to YAOI, takže pošušňáníčko :D

Jo a nechci vidět žádnou kopíraci !!!!!!!!!!!!!!!!!
Hezké čtení =)

PS: Japonská manga se čte z prava do leva...
gchv,jb

Hatake Kakashi avatrs :)

11. května 2010 v 15:44 | nell-chan |  Avatars


Ohayóóó !
Tak tu jsou další avatarky, tentokrát jich je pět s Kakashim.
Snad se aspoň trochu zalíbí ;)

Komentujte a kritizujte ;D


egrzhreh

szfgxdloj

vmvj,bk

fvdfhgf

cdgchjvhj

Sayuri - 1.kapitola

8. května 2010 v 14:52 | nell-chan |  Sayuri


Konnichiwa do slunečného dne.
Tak první kapitola je konečně tady.
Jenže není to tak jak jsem si představovala.
Vyšla mě sice na 5 stran, ale asi to není ono. Nechám to však na vás, jak se vám to bude líbit. Tento díl je zároveń i velmi smutný, takže se to nepsalo lehce, abych si zanechala chladnou hlavu. Ale slibuju, že příště to bude lepší se vším všudy.

PROSÍM o smysluplný komentář a vaše názory.

Arigatoooooo. 

Itachi Uchiha avatars pro Keiko-chan =*

7. května 2010 v 22:41 | nell-chan |  Avatars


Konbanwá.
Další várka na přání, s motivem Uchiha Itachi :)
Snad se Keiko-chan budou líbit.
Doufám ;) PS: Velikost jsem nechala největší, stejně se pak dají na blogu upravit, tak jak budeš chtít, takže žádný problém ;)

Komentujte a kritizujte
dsghck


Zase jedna z básniček xD

6. května 2010 v 18:23 | nell-chan |  Narutoviny


K-O-N-N-I-C-H-I-W-A
:)

Tak jsem se zase jednou překonala a napsala takovou kratší básničku. Párkrát se to nerýmuje, nebo se tam slovo nehodí, ale což. Nejsme ve škole, bavíme se a tak jsem podle toho i naložila ;) Jinak v básničce jsou i má SB ;D
Tak si to přečtěte a okomentujte

Sayonara

htjrdkjůl

Fun Pictures :)))

5. května 2010 v 19:01 | nell-chan |  Narutoviny

Tháááák jsem zase jednou kreslila a dopadlo tak nějak, ale jo celkem dobře.
Přidala jsem tři obrázky, všechny samozřejmě černobílé, protože já každé vybarvení zkazím, tak to nechci ještě zhoršovat :DDD
Dlouho jsem nekreslila, na tož sem přidala nějakou tu kresbičku. Tak snad se bude líbit ;)

Komentujte a kritizujte !
;D

Zbytek pod perexem

Naruto avatars pro Sasaki =*

5. května 2010 v 16:27 | nell-chan |  Avatars


Konnichiwa :)
Další várka avatarků. Tentokrát pro Sasaki s motivem Naruto :)

Snad se budou líbit ;)

egsdhtd

bblhdk

gfghrn

fdhgdkjh

Návštěvnost 26.4 - 2.5. :)

4. května 2010 v 15:54 | nell-chan |  Discussion and Questions


_Konnichiwa_

Tááák tady je další týdenní návštěvnost, ale je to divný jako :D Když jsem v neděli odpoledne koukala na statistiku na blogu kolik mám návštěvnosti bylo tam přes 190 a od TOPlistu mám něco málo přes 150...je to pošahaný...nemyslíte ??? :DDD

Navstevnost za minuly tyden (26.4. 2010 - 2.5. 2010) je:
Pondeli: 30
Utery: 22
Streda: 20
Ctvrtek: 31
Patek: 21
Sobota: 22
Nedele: 12

Celkem: 158
ncmggcc

Spring avatars pro Naty ♥

3. května 2010 v 19:36 | nell-chan |  Avatars


Konnichiwa po skvělém víkendu ^^
Ták tady jsou avatarky pro Naty, které byly na přání.
Byly s jarní tématikou a myslím, že jsem je mohla udělat lépe. Nejsem s nimi spokojená, nevím jak se budou líbit majitelce :D

Udělala jsem jich více, než bylo požadováno. Vyber si, je to na tobě ;)

Kritizujte a komentujte

dhdfjhdtjt

15. anketka ^_^

1. května 2010 v 12:00 | nell-chan |  Discussion and Questions


Konnichiwa ^^
Toto je předem nastavený článek, teď si asi válím šunky bůh ví kde :D

Další anketa, je taky celkem zajímavá a já jsem zvědavá co si vlastně myslíte.
Nom vyjádřete se kdyžtak i do komentářů ;D

Sayonara

wergzj