Stín v prachu II. 6.díl

13. prosince 2009 v 11:59 | nell-chan |  Stín v prachuNudný díl, ale prosím komentáře :)


Stín v prachu II. - 6.díl
(Kayoubi) - úterý
Skrytá Listová vesnice, je pokryta hustým mlžným oparem a na samotném nebi je černo. Z něj padají ostré a ledové kapky, které se tříští o vše, s čím se střetne. Všichni přečkávají toto počasí doma. Restaurace, obchody a dokonce i zdejší akademie je zavřená. Držící smutek lidí, za jejich milovanou 5. Hokage.
Setkání rady Konohy
"Je to opravdu tragédie. Nikdo nepředvídal, zrovna tohle." Hlesne stařenka zabořená do židle u velkého stolu. "Myslím, že bychom se měli poradit o to, kdo bude dalším Hokagem skryté Listové." Prohodí do ticha Jiraiya, který též patří do rady Konohy. "Máte pravdu Jiraiya-san. Za nedlouho, můžou nepřátelské organizace zjistit, že vesnice nemá hokageho, a tak by mohly zaútočit." Přidá se do rozhovoru Kakashi. "Je tu celkem dosti adeptů na vybrání postu hokageho, ale ne všichni by to byli schopni unést." Řekne jeden z nejstarších rádců Samurame. "Tsunade měla dvě dcery, tím pádem ony by mohli být budoucí hokage Konohy." Zmíní se Jiraiya a pohlédne na ostatní, co oni na to. "Starší dcera 5.hokage, Amelia, by byla schopna postu hokage. Je vyspělá, rozumná a rozvážná. Nebyl by s ní problém. Je si velice podobná své matce." Navrhne stařenka. "Ano, stařenka Chiyo, má pravdu. Mia má i neuvěřitelnou sílu a byla by schopna ubránit tuto vesnici." Řekne opět Jiraiya. "Nevím, jak vy, ale myslím, že mladší dcera Tsunade-sama, Nelliel, je se sílou na tom lépe." Skočí jim do toho Kakashi. "Tento názor se nelíbí mně. Přijde mi méně věrohodná a až moc tajemná. Její síla může být lepší, než její sestry, ale to je možná tak vše. Vylučuji ji z postu hokage." Prosadí si svou Samurame. Nikdo nic na to neřekne. Právě on, Samurame, má velmi vlivný hlas v radě. Hned po hokage. "No a co tady Kakashi ?" navrhne ještě Jiraiya a všichni se vyjeveně podívají na Jiraiyu a pak na Kakashiho. Chvilku ticha, přeruší Shizune, která doposud nepromluvila. "Kakashi je velmi dobrý, pro post hokage. Je silný, rozvážný a myslím, že by tuto vesnici ubránil. Byl to učedník 4.hokage." "To máte pravdu Shizune-san. No, tak kdo tedy souhlasí s tím, aby Hatake Kakashi, byl dalším následovníkem kagů skryté Listové?" zeptá se Samurame.

"Na jednu stranu je pohoda, že máme dneska volno, ale za jakých okolností, to je mi hrozně líto." Hlesne Shizue, která stále leží v posteli, stejně jako ostatní děvčata. "No nápodobně. Je mi líto i Nell-san a Mii-san. Musejí být na tom hrozně." Prohodí Kiwi a zachumlá se do peřiny. "Přiznejte ale, že Tsunade byla skvělá. Skvělá hokage a ještě lepší ředitelka. Nemluvě o tom, jaká byla máma. Milovala svoje dcery na sto procent."prosadila i svůj názor Nana, která jako jediná z děvčat byla oblečená a jen seděla na posteli. "No sem zvědavá, jak to ještě všechno bude." Řekne Shizue a vyhrabe se z postele, aby se také oblékla. "Co budeme dneska dělat, když máme volno?" zeptá se Hachiko ostatních děvčat. "V tomhle počasí se nedá dělat nic Hachi." Odpoví ji Natali, která se už také překonala k tomu, aby vstala a převlékla se.

(Suiyoubi) - středa
Další den se sychravým počasím a smuteční náladou. Den kdy se pohřbívá 5. Hokage Tsunade-sama. Sešla se celá vesnice. Obyvatelé, studenti akademie, junninové, dokonce přišel na pohřeb i samotný Kazekage z Písečné vesnice, ale jediný kdo tu nebyli viděni, jsou rodinní příslušníci. Nelliel ani Mia nepřišly.

O post 6.hokage, bylo rozhodnuto. Stal se jím Hatake Kakashi.

(Mokuyoubi) - čtvrtek
Čtvrtek byl už normálním dnem pro všechny. Lidé pracovali, studenti se vzdělávali a ninjové měli zadané mise.

"Tak jo. Tohle je náš první trénink, kdy budeme zkoušet ninjutsu. Řeknu vám to takhle. Mnohokrát už jsme se bavili o tom, že vás nesmím učit tajné nebo nebezpečné techniky, ale to je podle mě blbost. Jestli chce ninja být dobrým ninjou, musí umět aspoň dvě nebezpečné techniky a jednu z nich vás chci naučit. Bude to poměrně těžké, protože každý z vás má jiný živel a já taky. Naučím vás znaky, povolávací jutsu, ale na ten zbytek se budete muset spolehnout vy sami," Řekne vážně Daisuke, který stojí před těmi třemi. "No tak jdeme na to," vyhrkne natěšen Gatsu a už si vyhrnuje rukávy a tváří se důležitě. "Ne tak zhurta skrčku." Sykne Daisuke. "Něco vám nejdříve řeknu o té technice. Ta technika se jmenuje Juuha Shou (útok bestiální stěnou). Je na to potřeba šest znaků a zrovna těch nejtěžších, ale jestli vy tři máte být elita, nebude to pro vás problém. Než řeknete název techniky, pochopitelně musíte říci nejdřív určení živlu. A teď ty znaky. Opakujte po mě," upozorní je Daisuke a všichni tři začnou opakovat znaky psa, draka, ptáka, tygra, draka a opice. "Teď si to opakujte stále dokola, dokud to nebudete umět rychle. Blesku rychle! Musíte být rychlý a obezřetní, aby jste tu techniku zvládli. Já si jenom něco zařídím." Hlesne trošku mimo Daisuke, když si všimne, jak jde kolem Nelliel. Natali a Hachiko, si tedy opakují znaky, ale Gatsu se upozornil na Daisukeho, jak jde za Nell. "Ohayo." Pozdraví tiše Daisuke Nell a jde pomalu vedle ní. "Máš trénink?" zeptá se Nell a kouká do země. "Jo, trénuju tu zkázu, ale jsou to celkem dobří lidi. Zvládnou to." "Jo. No já teď musím jít. Mám toho hodně na zařizování, však ty víš." Zmíní se o něčem Nell a Daisuke jen kývne.

Odpoledne
"Konnichiwa Naruto." Pozdraví Mia a sedne si na židličku vedle něj. "Mia-sensei, co vy tady?" zeptá s úsměvem Narute a pojídá svoji porci ramenu. "Zašla jsem na dobrý kuřecí ramen, ale jdu také za tebou." "Za mnou?" "Jo. Potřebuju se tě na něco zeptat." Hlesne Mia, ale neví jak začít. "Moje matka mi těsně před její smrtí řekla, abych dala na něco pozor. A to něco je její krystal, který ji dal její dědeček, první hokage. Měl by jsi ho mít ty, ne ? Dala ti ho." Zeptá si Mia. "No jo dala mi ho v mých třinácti letech." Odpoví Naruto a z pod bundy vyndá modrý krystal, který se hezky leskne. "A co s ním je?" "Mám prý na něj dávat pozor, chce ho někdo ukrást. Nevím proč, nepřijde mi nijak důležitý, ale co řekla mamka, je to prý klíč. Tak tě prosím, dej na něj pozor Naruto." Řekne vážně Mia a Naruto kývne.

Pozdní večer

Nějaký ninja, celý v černém utíká prázdnou uličkou. Utíká, co mu nohy stačí. Jakoby utíkal před někým, či něčím. Avšak samotným strachem a nepozorností, zakopne a spadne na zem, do kaluže. Už by se sbíral na nohy, ale je přimáčknut k zemi, něčí nohou. "Ne prosím, prosím! Nezabíjejte mě!" začne žalostně prosit muž, který může za smrt velevážené Tsunade-sama.
"Kdo ti to přikázal?!" zeptá se ostrý hlas muže. "Já nic nevím." Zasýpá dusivě ninja. Na to je zvednut ze země a drsně kopnut do zdi. "Ptám se ještě jednou, kdo ti to přikázal, abys zabil 5.hokage ?!" "Dobře, já vám to řeknu, ale nezabijete mě." Začne s kompromisem ustrašený ninja. Druhá osoba jen kývne a nechá ho mluvit. "Byl, byl…byl to Ma-, Ma…" "Matsudo Hiroshi ?!" přeruší ho osoba. "Hai !" přizná ninja. "Ten zatracený hajzl." Sykne naštvaně osoba a ustoupí od vystrašeného ninjy. "Nezabijete mě teda? Můžu jít?" zeptá se zakřiknutě ninja a krčí se u zdi. "Běž." Sykne osoba v rozpoložení zlosti a nenávisti. Ninja vezme nohy na ramena a rozeběhne se napříč druhé strany temné uličky. "Nebo ne, mám jiný názor na tvojí smrt." Hlesne náhle ta osoba, když se objeví před prchajícím ninjou. Z uličky je slyšet strašlivý křik plný bolesti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisuke Yasuharu Daisuke Yasuharu | 13. prosince 2009 v 12:30 | Reagovat

Sugoi O_O !

2 Tokiko-chan ♥SB♥ Tokiko-chan ♥SB♥ | Web | 13. prosince 2009 v 12:54 | Reagovat

......Wow!!!!!no koment

3 Suzuki a Tatsuari ♥SB♥ Suzuki a Tatsuari ♥SB♥ | Web | 13. prosince 2009 v 13:41 | Reagovat

Arigatooo!!!!gome ale jsme dvě ale DIPLOM JEN JEDEN!!!!

4 Tatsuari a Suzuki Tatsuari a Suzuki | Web | 13. prosince 2009 v 15:45 | Reagovat

nechtěla by ses přihlásit do klubu proti Will

5 Shizue Shizue | 14. prosince 2009 v 14:38 | Reagovat

Kawainkaaaaa :-D

6 Tokiko-chan ♥SB♥ Tokiko-chan ♥SB♥ | Web | 14. prosince 2009 v 15:14 | Reagovat

Oběh!!!!!!:-D

7 Natali Natali | Web | 14. prosince 2009 v 17:38 | Reagovat

hej uplně super dílek nell-chan!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama