Stín v prachu 7.díl

19. prosince 2009 v 18:26 | nell-chan |  Stín v prachuKonbanwa :)
Tááák další díl na světě, nezapomeňte na KOMENTÁŘE :)
Jinak další díl bude příští týden, ale bude to speciální vánoční díl.

Stín v prachu II. - 7.díl

(Kin´youbi)-pátek

Poslední den v tomto týdnu, je jako vždy zakončen tréninky se svými svěřenými Sensei. Tvrdý trénink v dešti vede Daisukeho tým. Tým Mii, který je ve složení Shizue, Nany a Kiwi, trénují v místní tréninkové hale a stejně tak i tým Itachiho, který je nově složen. Sasuke, Ami a Karin jsou nyní týmový "spoluhráči".

V kage budově
Když nový hokage Hatake Kakashi, vejde do své (opravené, zrekonstruované) kanceláře, překvapí ho, kdo sedí v křesle za stolem, na místě hokage. Samotná dcera vážené Tsunade-sama, Nelliel. "Nell ? Co ty tady ? Děje se něco ?" zeptá se Kakashi a zavře za sebou pomalu dveře. Nell odvrátí zrak od fotografie 5.hokage a podívá se na Kakashiho. "Ne nic se neděje, jen jsem se chtěla podívat na tuhle fotku." Odpoví Nell a opět pohlédne na fotografii v rámečku, kde je Tsunade se šťastným úsměvem, když se stala hokage. "Je to vydařená fotka." Nadnese Kakashi a posadí se do měkkého křesla naproti Nell. "Byla tak ráda, že se mohla stát 5.hokage. Nebylo to teda její přání, ale ona byla vždy taková, že raději by položila život za druhé." Hlesne Nell a položí fotku na stůl. "Můžeš být právem hrdá na svou mámu, dokázala toho opravdu moc." Řekne vážně Kakashi a pozoruje Nell. "Jo, jsem na ni hrdá." Řekne tiše Nell a zvedne se z křesla hokage. "No nebudu rušit tvé povinnosti hokage, tak se měj." Dodá ještě a míří ke dveřím. "Nell počkej, něco pro tebe mám." Utrousí Kakashi a v rukou drží nějaké desky. Nell se otočí a převezme od něj desky, které poté otevře a nahlédne do papírů. Kakashi se přemístí do křesla hokage a čeká na reakci Nell. "Byla zabita velmi silnou a především zakázanou technikou. Pečeť smrti. Zkušená jednotka na tyto případy, nasadila ty nejlepší, takže se nemusíš bát, že se mýlí. Ta pečeť je jedna z nejvíc používaných technik při rychlých vraždách. Ačkoli vraha to také poznamená. Spáleniny na obou rukách a další." "Jo o téhle technice jsem slyšela." Odpoví jen Nell a založí papíry zpět do desek. "No a to hlavní. Vrah byl nalezen, ale bohužel pro nás, mrtev. Měl značné popáleniny na rukou, takže by to měl být on a byl zavražděn řeznými ranami, zřejmě katany." "Aha. Kdybys zjistil ještě něco dalšího, tak si mě nech zavolat. Budu někde ve vesnici, žádnou práci ani misi nemám, takže jsem volně k dispozici." Řekne na to jen Nell a odejde. Kakashiho celkem dost udiví, jakým způsobem k tomu přistoupila, ale spíše si uvědomí, že na to nechce Nell myslet.

"Aaaah Mia-sensei, arigato, že jste nás pozvala na ramen. Ten vážně bodl po tomhle tréninku."
Řekne Shizue s plnou pusou nudlí a pochutnává si na této delikatese. "Není za co děvčata, taky jsem měla hlad a tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou." Odpoví Mia s úsměvem. "Dvě mouchy? Máte s námi ještě něco v plánu?" zeptá se zvědavě Kiwi. "No tak neustále trénujeme a to je to jediné, co děláme, když jsme spolu. Jsem váš Sensei a tak bychom si mohli také povídat co?" navrhne Mia-sensei. Naně s Shizue povyskočí obočí a Kiwi se skoro zadusí kořením v ramenu. "Proč nic neříkáte? Nechcete si povídat ?" utrousí Mia-sensei a kouká na děvčata. "Eeh ne to ne Mia-sensei, ale přeci jenom, o čem si chcete povídat ?" zeptá se Nana. "No tak jsme přeci holky, o čem si povídají holky." "No jo, sice jsme holky, ale mezi vámi a námi je značný rozdíl Sensei. Nám je 16 let a vám 23 let." Řekne Shizue. "Těch 7 let vás nezabije ne ?!" rýpne si Mia-sensei. "Mia-san !" vyhrkne Naruto, který se přiřítí do Ichiraku celý zadýchaný. "Naruto ? Co se děje ?" udiví se Mia, když vidí jak je zdrcený. "Ten krystal ! Někdo ho ukradl !" vyhrkne Naruto a s Miou to cukne.

"Pak akorát řekla, ať dám pozor na ten krystal, že je to klíč. No a dnes ho někdo ukradl Narutovi." Vyhrkne nervózně Mia na Kakashiho. "Mio, uklidni se, určitě se to nějak vysvětlí. Jak znám Naruto, někam ho omylem odložil a teďka zmatkuje stejně tak jako ty." Řekne klidně Kakashi. "Naruto dává pozor na cennost, jako je krystal od samotné 5.hokage." sykne Mia. "Fajn dobře. Budu to brát vážně. Je pravda, že Naruto je zbrklý, ale je pozorný. Podle mě mu ho museli sebrat v noci." Hlesne Kakashi a vstane z křesla. Přejde k oknu a pohlédne ven. "Kde je vůbec teď Naruto ?" zeptá se dodatečně Kakashi. "Šel to domů ještě zkontrolovat, jestli ho opravdu někam nedal či neztratil. Doufám, že to tak bude." Utrousí Mia a ztěžka se posadí do křesla. Nastane chvíle ticha a pak ho náhle přeruší Mia. "K čemu je vůbec ten krystal, když je to klíč ?" zeptá se podezřele Mia Kakashiho. Jenže Kakashi mlčí. "Kakashi ty to víš viď ?" sykne Mia a postaví se, aby přešla blíže k němu. "Mio, na tohle tajemství jsem přísahal jako 6.hokage, že ho nikomu neprozradím. Platí to v každém případě. Možná se ti to nezdá, ale jsem z toho velmi nespokojen. Vše co ti na to mohu říct je, že když zajdeš do místních skript, tam svou odpověď najdeš." Řekne ji na to Jen Kakashi a posadí se zpět do křesla. "Skripta jsou obrovská, může to trvat týden, než něco najdu." Sykne Mia. "Oddělení 40-5. Hledej deník, s červeným bokem." Hlesne Kakashi a do kanceláře vrazí Shizune. Mia ihned odejde do údajných skript.

"Mia-sensei, počkejte na nás." Křikne Nana, která běží i s Shizue a s Kiwi za Miou. Mia se zastaví uprostřed chodby a čeká až ji doběhnou. "Co se děje děvčata ? Máte už volno, já si musím něco zařídit." Hlesne Mia naléhavě. "Pomůžeme vám." Navrhne Kiwi. "Nene, jste hodné, ale tohle se týká někoho jiného." Odsekne Mia a jde rychlejším krokem ke schodům. "Slyšely jsme všechno, tak vám chceme pomoct. Čas ubíhá." Řekne vážně Shizue." Mia se opět zastaví a pohlédne na ty tři. "Vy jste poslouchaly za dveřmi ?!" sykne podezřele Mia. Shizue, Kiwi a Nana nahodí milé a nevinné úsměvy a jako že nic. Mia je chvíli propaluje pohledem, ale nakonec svolí. "Dobrá, ale bude to jen mezi námi ! Je to jasný !" ucedí Mia a rozeběhne se ze schodů.

"Tady je to, sekce 40-5." Řekne Mia a pohlédne na nekonečně dlouhou uličku různých knih, dokumentů, papírů a podobně. "Teď si něco vyjasníme. Nic si odsud neodnesete, nic nebudete číst. Je to přísně zakázané místo a může tu být jen hokage, rada Konohy a nebo Junninové při nějakém důvodu. Vy, by jste tu neměli být, ale protože nemáme čas, musíte mi pomoct. Budete hledat nějaký deník s červeným bokem." "Hai !" syknou všechny děvčata na ráz a rozejdou se do uličky, aby propátraly po údajném deníku.

"Sensei, asi to mám." Křikne uprostřed uličky Shizue a v ruce drží menší knížku, v podobě deníku. Zaprášená a s rudým rohem. Mia převezme deník a otevře ho hned na přední straně. "Tajné spisy Senju Hishiramy." Stojí na přední straně listu. "Tohle je deník 1.hokage, dědečka mojí mámy." Řekne vážně Mia a začte se do deníku. Po chvíli se Mia úplně zasekne a není schopna slova. "Mia-sensei ? Co se děje ?" zeptá se Nana, která si všimla reakce Mii. Mie ze samého šoku spadne deník na zem a opře se o regály všech materiálů. Shizue sebere knížku ze země a nedají to, aby si to nepřečetla. "Dnes jsem se stal 1.hokagem Listové vesnice. Byl uzavřen mír s klanem Uchiha a dohoda byla podepsána. Dále jsem byl obeznámen s tajemstvími této zemi Ohně a to co jsem se dozvěděl, se mi vůbec nelíbí. Toto tajemství má vědět jen pár lidí, kvůli bezpečnosti a proto chci, aby tento deník, byl zachován každému hokage, který se stane v této zemi. Pod samotnou Konohou, hluboko v podzemí, jsou staré katakomby, které ukrývají nejdůležitější věc, snad na celém světě. Hrobka, která je na samotném konci, ukrývá mrtvé a zpuchřelé tělo Rikkuda Sennina. Rikkudo vlastnil jako první Rinnegan a tím si podmanil všelijaké techniky. Několikrát se pokoušeli Rikkuda zabít a zmocnit se jeho očí, které mě nepředstavitelnou sílu a moc, ale nikdy se jim to nepovedlo. Když Rikkudo zemřel stářím, jeho dva synové ho nechali pohřbít v katakombách a jeho oči, nechali zvlášť ukrýt do truhly, která by měla být pohřbena i s tělem Rikkuda. Truhla se dá otevřít jen pomocí svitku a klíčem, který byl speciálně stvořen. Celou hrobku nechali zapečetit tajnou technikou a katakomby pohřbili pod nánosem masivy hlíny. O několik let později, byla právě na tom místě vybudována vesnice a hned na to vznikla Listová vesnice v zemi Ohně. Očí Rikkuda Sennina se nesmí, v žádném případě, nikdo zmocnit! Jinak to znamená špatný konec!" dočte Shizue a je udivena a co tu vlastně jde. "Myslím, že máme hodně velký problém." Ucedí Mia zkroušeně.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daisuke Yasuharu Daisuke Yasuharu | 19. prosince 2009 v 19:01 | Reagovat

Ouuu kawai příběh překypující informacemi :D..zní to že příště bude pěkný masakr :D

2 Tokiko-chan ♥SB♥ Tokiko-chan ♥SB♥ | Web | 19. prosince 2009 v 20:28 | Reagovat

béééééé máš to spočítaný Daisuke!!!!!!!Ten tréning mě začíná štvát =( ale co jestli nás naučí monstrozní techniky nezbývá nic jinýho XDjinak kawai díl!!!!

3 Daisuke Yasuharu Daisuke Yasuharu | 19. prosince 2009 v 21:54 | Reagovat

Vám to ještě osladím :P

4 Shizue Shizue | 20. prosince 2009 v 9:53 | Reagovat

Kawaii dílek :-D

5 Natali Natali | Web | 20. prosince 2009 v 10:00 | Reagovat

dokonalý dílek Nell-san!

6 Tokiko-chan ♥SB♥ Tokiko-chan ♥SB♥ | Web | 20. prosince 2009 v 11:25 | Reagovat

Oběh !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama