Prosinec 2009

Stín v prachu II. 8.díl

25. prosince 2009 v 17:25 | nell-chan |  Stín v prachu


Konnichiwa, tak vám přeji krásné svátky a tady je další dílek Stínu v prachu. Ač nerada, ale tato povídka se jistě, ale pomalu blíží ke konci. Doufám, že s evám to líbí aspoň trochu. Třeba se vám to nelíbí, protože hlavní postavy nejsou moc vtipné, nebo že to celkově není komické, ale tato povídka byla založena na příběhu a ději, a myslím, že aspoň trochu za to stojí. AKCE ještě bude,to se nemusíte bát :DDD tak tady tedy 8.díl a KOMENTÁŘE !!!


Stín v prachu II.

8.díl

V kage kanclu

"Takže jsi to našla." Hlesne Kakashi a Mia ač s vážným výrazem, kývne. "No a proč sebou máš svůj tým ? Ty jsi jim to řekla ?" zeptá se znepokojeně Kakashi. "Poslouchali za dveřmi, ale bez nich bych ten deník nenašla. Pomohli mi." Oboří se Mia a pohlédne na děvčata, které sedí na sedačce. "Měli bychom udělat nějaká opatření. Když tedy o tom ví tvůj tým, budete hlídat vesnici. Najděte si nějaké vyvýšené místo, kde budete mít dohled na Konohu. Zvýší se i ostraha u hlavní brány a zřejmě povolám i radu, měli by o tom vědět důležitý lidé pro tuto vesnici." Řekne Kakashi. "Za žádnou cenu se to, ale nesmí dovědět obyvatelé vesnice." Hlesne Mia. "To je jasné, riziko by se navýšilo a my bychom byli na tom hůře. Budete tedy hlídat až do odvolání." "Horší je, že nevíme, kde by mohl být ten vchod do katakomb, takhle je to jak jehla v kupě sena." Sykne Mia a posadí se do křesla naproti Kakashimu. "Jo, tohle už mi zmíněno nebylo a snad to nevědí ani zakladatelé vesnic a i kdyby, tak jsou mrtví, už je to několik stovek let, co Listová byla založena." Řekne Kakashi a zaboří se více do svého křesla.


"Tak jo holky, víte co jediné po vás chci. Chci, aby jste mlčeli a nikomu, ale opravdu nikomu o tomhle neřekli. Svým přátelům třeba řekněte, že máte trénink, cokoliv si vymyslete, ale nikdo to prostě nesmí vědět. Za hodinu se sejdeme na skále hokagů, tam bude dobrý výhled na vesnici." "Hai !" hrknou děvčata a rozprchnou se ke svým kolejím.


(Doyoubi) - sobota

Jelikož je víkend, všichni si užívají volných dnů a také hezkého dne plného sluníčka.

*Ťuk Ťuk* ozve se od dveří Kakashiho kanceláře. Kakashi odvrátí zrak od velké kupy papírů a zadívá se na dveře. "Dále." Hlesne jen a ve dveřích s objeví Natali a Gatsu. "Konnichiwa Kakashi-sama." Pozdraví Gatsu i Natali dvojhlasem. "A hele,vás dva vidím poprvé spolu. Co si přejete ?" zeptá se Kakashi. "No přišli jsme se zeptat na misi. Nejsou nějaké ?" zeptá se Gatsu s uculeným úsměvem. "Ne nejsou, kdyby ano, už nějakou máte." Odpoví Kakashi. "A ani maličká ? Nic ?" pokračuje Gatsu v otázkách. "Ne nic." Sykne Kakashi. "Vidíš já ti to říkala." Šeptne Natali na Gatsua. "No..i když." Oboří se Kakashi jen tak mimochodem a těm dvou hned bleskne v očích. "Ale ne, to vám nemohu dát, je to na vás moc těžké." Řekne nadneseně Kakashi. "Neee, to neee, my to vzládnem, že jo Natali-chan !" hrkne nadšeně Gatsu a Natali horoucně kývne. "Vážně ?" zeptá se Kakashi a v jeho očích se mihotají malé plamínky. ---o chvíli později--- "Ještě támhlety papíry srovnejte na támhletu kupičky a támhlety růžové papíry zase na tamtu. Dopisy založit do šuplete, jo a ty zelené papíry rovnou vyhoďte." Diriguje kakashi, který si hoví v křesle a ti dva makají za něj. :D

"Staříku dej nám ještě dvě misky !" hrkne Hachiko na staříka v Ichiraku ramen a podívá se na svého kamaráda Naruta. "Naruto, nebuď smutný hm ? Zase se ještě tolik neděje." Hlesne opatrně Hachiko na Naruta. "Nejsem smutný, ale štve mě to a mrzí. Co když teďka, kvůli mé nepozornosti ohrozím celou vesnici." Utrousí zklamaně Naruto. "Ale to víš že ne. Oba dva moc dobře víme kolik výborných ninjů je v téhle vesnici, aby ji ubránili. Plus ty, ty jsi naše špička Naruto." Uklidní Hachiko Naruta. "Je skvělí, jak ty mě vždy uklidníš." Řekne s úsměvem Naruto a převezme si další porci od staříka a s chutí se do ní pustí. "Aaah Konnichiwa vy dva." Pozdraví Ami po boku Sasukeho. "Konnichiwa, přisednete si k nám ?" řekne s úsměvem Hachiko a posune židli, aby si Ami mohla sednout.


"Heeeh kdyby aspoň tolik nepařilo sluníčko." Postěžuje si Shizue, která sedí na jednom kameni na skále hokagů a ovívá se čím si. "Je hrozný vedro, na tož že včera bylo ošklivo, no vlastně co včera, ale celý týden, tak dneska je to extrém." Sykne Nana a stojí u zábradlí a kouká do dáli vesnice. "Prý mají přijít velké bouře po tomhle pařáku." Hlesne Mia, která je tam samozřejmě s nimi a dalekohledem pozoruje klidnou vesnici. "Ale je to zvláštní, že tyhle vedra přijdou zničehonic." Prohodí Kiwi. "Kdybys koukala na počasí, nepřijde ti to divný." Rýpne si Shizue a napije se zbytku vody ve vlašce. "Nekoukám na televizi tak často jako ty, nejsem na telenovely." Oplatí ji to Kiwi. "Tshe, co povídáš. Já všechen volný čas co mám, strávím s Kibou, tak tady moc nekecej, že koukám na telenovely." Odsekne Shizue. "Bla bla bla." Řekne jen Kiwi a napodobuje Shizue. Avšak Shizue nabíhá jedna žíla za druhou, ale její vztek překazí jeden člen z ANBU. "Mia-san, mám vám oznámit, že tenhle večer se koná schůze. Přísně tajná." Oznámí ANBU s maskou kočky. "Dobrá, děkuji." Odpoví Mia a ANBU na to zmizí. "Hm, tak Kakashi začal konečně jednat." Pomyslí si Mia a kouká dalekohledem dál.


"Konnichiwa Nell-san." Hlesne Jiraiya, který přišel k hrobu Tsunade. Nell na hrob jen kouká a moc nevnímá, pak se však ohlédne a pozdraví Jiraiyu.
"Dnes je krásný den, že." Zmíní se Jiraiya a dá bílou lilii na náhrobek Tsunade. "Jo je krásný, ač jsem se divila. Poslední dobou stálo počasí za nic." Hlesne Nell a podívá se na modrou oblohu bez mráčků. "No to jo a to vedro, ale tak jednu výhodu to má, můžu vídat holky v krátkých minisukních." Řekne zasněně Jiraiya a snad mu ukápne i slina. "No jo, prostě celý vy." Sykne tiše Nell a poodstoupí od hrobu. "No já půjdu, tak se mějte Jiraiya-senpai." Hlesne jen Nell s lehkým úsměvem, ale do cesty ji vstoupí ANBU, který se náhle objevil. "Gomenasai Nell-san, Jiraiya-san, ale přišel jsem vám oznámit, že na dnešní večer je svolána schůze 6.hokagem. Je to přísné tajné." "Wakarimashta." Odpoví Jiraiya a člen ANBU zmizí.
Večer - kage budova

Velký stůl, tlumená světla, 20 židlí, 20 lidí.

"Chtěl bych vám poděkovat za to, že jste dnes večer přišli, protože tato situace je velmi důležitá. Naskytla se situace, se kterou nikdo z nás nepočítal. Teď se všichni, co jste tady, dozvíte, jaký obrovský problém má tato vesnice. Mio, můžeš převzít slovo ?" hlesne Kakashi na Miu a ta kývne. Zvedne se a pustí se do řeči. "Heeeeh, no, nevím jak začít, ale mám na vás jednu otázku. Víte tady někdo z vás kdo byl Rukkudo Sennin ?" zeptá se Mia do davu zbylých 19ti lidí. "Rikkudo Sennin ? To byl ten co vlastnil jako první rinnegan ne ? Měl famózní techniky." Odpoví Jiraiya a Mia mu na to kývne. Už by se pustila do pokračování řeči, ale přerušil ji někdo další a to Samurame z rady starších. "Rikkudo byl nebezpečnější než kdo jiný, ani jeho rinnegan nepředstavoval takovou hrozbu, jako jeho síla a moc. Myslím, že všichni tady z nás víme co jsou biju aneb démoni. Je jich devět, jenže před dávnými časy, kdy žil ještě Rikkudo a tato země Ohně, ještě ani neexistovala. V těchto dobách ohrožoval celý svět největší nebezpečí a to Yubbi." "Yubbi ?" ucedí Mia a mnoho dalších nevědí o co jde. "Yubbi je desetiocasí démon, s tak zničující silou, mocí a chakrou, že by tato zem a toto lidstvo už neexistovalo." Odpoví Samurame. "Co je to za absolutní blbost, nic takového nikdy neexistovalo." Odsekne Gai a vzepře se o stůl. "Gai, příteli, uklidni se prosím." Hlesne Jiraiya a nechá pokračovat Samurameho. Rikkudo pro bezpečí světa udělal opatření proti Yubbimu. Místo démona s deseti ocasy, vzniklo devět démonů a ten desátý tvoří…" "Měsíc." Odpoví za něj Nelliel. "Tak to už je moc absurdní." Odsekne Gai, zvedne se a odejde ze sálu. "Přesně tak, měsíc. Nikdo z nás nemáme představu o tom, jak to dokázal, ale tak to prostě je." Dořekne Samurame a opře se o opěradlo židle. "No a o co tedy jde ? Doufám, že ne právě o tento problém." Hlesne Itachi, který sedí mezi Nelliel a Daisukem. "Toto tajemství je mimochodem svěřováno každému hokagemu této vesnice. Tady mám deník 1.hokage Senju Hishirami, dalo se k němu dostat ve skriptech v tajných spisech, neptejte se jak jsem se k tomu dostala nebo tak, prostě tak to je
a teď máme na práci něco důležitějšího. Chci vám přečíst kousek úryvku, co do tohoto deníku napsal sám Hishirama. ("Dnes jsem se stal 1.hokagem Listové vesnice. Byl uzavřen mír s klanem Uchiha a dohoda byla podepsána. Dále jsem byl obeznámen s tajemstvími této zemi Ohně a to co jsem se dozvěděl, se mi vůbec nelíbí. Toto tajemství má vědět jen pár lidí, kvůli bezpečnosti a proto chci, aby tento deník, byl zachován každému hokage, který se stane v této zemi. Pod samotnou Konohou, hluboko v podzemí, jsou staré katakomby, které ukrývají nejdůležitější věc, snad na celém světě. Hrobka, která je na samotném konci, ukrývá mrtvé a zpuchřelé tělo Rikkuda Sennina. Rikkudo vlastnil jako první Rinnegan a tím si podmanil všelijaké techniky. Několikrát se pokoušeli Rikkuda zabít a zmocnit se jeho očí, které mě nepředstavitelnou sílu a moc, ale nikdy se jim to nepovedlo. Když Rikkudo zemřel stářím, jeho dva synové ho nechali pohřbít v katakombách a jeho oči, nechali zvlášť ukrýt do truhly, která by měla být pohřbena i s tělem Rikkuda. Truhla se dá otevřít jen pomocí svitku a klíčem, který byl speciálně stvořen. Celou hrobku nechali zapečetit tajnou technikou a katakomby pohřbili pod nánosem masivy hlíny. O několik let později, byla právě na tom místě vybudována vesnice a hned na to vznikla Listová vesnice v zemi Ohně. Očí Rikkuda Sennina se nesmí, v žádném případě, nikdo zmocnit! Jinak to znamená špatný konec!") dočte Mia a v sále zabude ticho. "Předpokládám, že to nejsou všechny novinky." Utrousí jeden z ANBU, který tam též sedí. "Předtím než velevážená Tsunade-sama umřela, řekla své dceři Mie-san, aby dávala pozor na krystal, který ji daroval její dědeček 1.hokage. Jenže právě ten krystal je klíčem k otevření hrobky Rikkuda Sennina a včera na večer, byl krystal náhle ukraden." Pustí se do slova Kakashi a je vidět, jak to všechny šokovalo. "Není nám vůbec jasné, jak se ke krystalu dostal náš 1.hokage a ani se to nedozvíme, ale teď aspoň víte tady všichni, o jak vážnou věc jde. Je někdo další, kdo o tomto tajemství ví a snaží se jej dostat do svých spárů, a proto chci a žádám vás o nejvyšší opatření, nejvyšší stupeň ochrany a pozornosti. Je to pro dobro vesnice." Řekne zcela vážně Kakashi a všichni mu na to kývnou. "Ví se přibližně, kde se nachází vchod do katakomb ?" zeptá se Daisuke. "To neví nikdo mladý chlapče, tohle tajemství si vzali naši předkové sebou." Odpoví Samurame a opět zavládne ticho. "Ještě dnes večer udělám opatření a sepíšu rozpisy hlídek. Musí se zvednout i ostraha na bráně, prostě od teď to začněte brát vážně, jde o naše životy a o životy našich rodin." Řekne odměřeně Kakashi a vstane od stolu, jako náznak ukončení schůze.


< Vánoce > :)))

23. prosince 2009 v 21:08 | nell-chan |  Discussion and Questions!!! Konbanwa !!!

Tak vám moi milí Otaku přeju krásné a veselé Vánoce. Bohatého Ježucha, ať se vaše přání vyplní a nepřehánějte to se salátem bramborovým. :DDD Měla jsem jako připravený kawai obrázek na Vánoce, jenže nevim, co je dnes s tím blogem. Nejdou vůbec vkládat obrázky, žádný !!! :-/
Mimo krásných Vánoc Vám přeji i skvělého Silvestra a šťastný Nový rok ! :-*

Hlavně že tenhle prevít vložit jde
xDVánoční nadílka obrázků

20. prosince 2009 v 19:09 | nell-chan |  Narutoviny

Stín v prachu 7.díl

19. prosince 2009 v 18:26 | nell-chan |  Stín v prachuKonbanwa :)
Tááák další díl na světě, nezapomeňte na KOMENTÁŘE :)
Jinak další díl bude příští týden, ale bude to speciální vánoční díl.

Stín v prachu II. - 7.díl

(Kin´youbi)-pátek

Poslední den v tomto týdnu, je jako vždy zakončen tréninky se svými svěřenými Sensei. Tvrdý trénink v dešti vede Daisukeho tým. Tým Mii, který je ve složení Shizue, Nany a Kiwi, trénují v místní tréninkové hale a stejně tak i tým Itachiho, který je nově složen. Sasuke, Ami a Karin jsou nyní týmový "spoluhráči".

V kage budově
Když nový hokage Hatake Kakashi, vejde do své (opravené, zrekonstruované) kanceláře, překvapí ho, kdo sedí v křesle za stolem, na místě hokage. Samotná dcera vážené Tsunade-sama, Nelliel. "Nell ? Co ty tady ? Děje se něco ?" zeptá se Kakashi a zavře za sebou pomalu dveře. Nell odvrátí zrak od fotografie 5.hokage a podívá se na Kakashiho. "Ne nic se neděje, jen jsem se chtěla podívat na tuhle fotku." Odpoví Nell a opět pohlédne na fotografii v rámečku, kde je Tsunade se šťastným úsměvem, když se stala hokage. "Je to vydařená fotka." Nadnese Kakashi a posadí se do měkkého křesla naproti Nell. "Byla tak ráda, že se mohla stát 5.hokage. Nebylo to teda její přání, ale ona byla vždy taková, že raději by položila život za druhé." Hlesne Nell a položí fotku na stůl. "Můžeš být právem hrdá na svou mámu, dokázala toho opravdu moc." Řekne vážně Kakashi a pozoruje Nell. "Jo, jsem na ni hrdá." Řekne tiše Nell a zvedne se z křesla hokage. "No nebudu rušit tvé povinnosti hokage, tak se měj." Dodá ještě a míří ke dveřím. "Nell počkej, něco pro tebe mám." Utrousí Kakashi a v rukou drží nějaké desky. Nell se otočí a převezme od něj desky, které poté otevře a nahlédne do papírů. Kakashi se přemístí do křesla hokage a čeká na reakci Nell. "Byla zabita velmi silnou a především zakázanou technikou. Pečeť smrti. Zkušená jednotka na tyto případy, nasadila ty nejlepší, takže se nemusíš bát, že se mýlí. Ta pečeť je jedna z nejvíc používaných technik při rychlých vraždách. Ačkoli vraha to také poznamená. Spáleniny na obou rukách a další." "Jo o téhle technice jsem slyšela." Odpoví jen Nell a založí papíry zpět do desek. "No a to hlavní. Vrah byl nalezen, ale bohužel pro nás, mrtev. Měl značné popáleniny na rukou, takže by to měl být on a byl zavražděn řeznými ranami, zřejmě katany." "Aha. Kdybys zjistil ještě něco dalšího, tak si mě nech zavolat. Budu někde ve vesnici, žádnou práci ani misi nemám, takže jsem volně k dispozici." Řekne na to jen Nell a odejde. Kakashiho celkem dost udiví, jakým způsobem k tomu přistoupila, ale spíše si uvědomí, že na to nechce Nell myslet.

"Aaaah Mia-sensei, arigato, že jste nás pozvala na ramen. Ten vážně bodl po tomhle tréninku."
Řekne Shizue s plnou pusou nudlí a pochutnává si na této delikatese. "Není za co děvčata, taky jsem měla hlad a tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou." Odpoví Mia s úsměvem. "Dvě mouchy? Máte s námi ještě něco v plánu?" zeptá se zvědavě Kiwi. "No tak neustále trénujeme a to je to jediné, co děláme, když jsme spolu. Jsem váš Sensei a tak bychom si mohli také povídat co?" navrhne Mia-sensei. Naně s Shizue povyskočí obočí a Kiwi se skoro zadusí kořením v ramenu. "Proč nic neříkáte? Nechcete si povídat ?" utrousí Mia-sensei a kouká na děvčata. "Eeh ne to ne Mia-sensei, ale přeci jenom, o čem si chcete povídat ?" zeptá se Nana. "No tak jsme přeci holky, o čem si povídají holky." "No jo, sice jsme holky, ale mezi vámi a námi je značný rozdíl Sensei. Nám je 16 let a vám 23 let." Řekne Shizue. "Těch 7 let vás nezabije ne ?!" rýpne si Mia-sensei. "Mia-san !" vyhrkne Naruto, který se přiřítí do Ichiraku celý zadýchaný. "Naruto ? Co se děje ?" udiví se Mia, když vidí jak je zdrcený. "Ten krystal ! Někdo ho ukradl !" vyhrkne Naruto a s Miou to cukne.

"Pak akorát řekla, ať dám pozor na ten krystal, že je to klíč. No a dnes ho někdo ukradl Narutovi." Vyhrkne nervózně Mia na Kakashiho. "Mio, uklidni se, určitě se to nějak vysvětlí. Jak znám Naruto, někam ho omylem odložil a teďka zmatkuje stejně tak jako ty." Řekne klidně Kakashi. "Naruto dává pozor na cennost, jako je krystal od samotné 5.hokage." sykne Mia. "Fajn dobře. Budu to brát vážně. Je pravda, že Naruto je zbrklý, ale je pozorný. Podle mě mu ho museli sebrat v noci." Hlesne Kakashi a vstane z křesla. Přejde k oknu a pohlédne ven. "Kde je vůbec teď Naruto ?" zeptá se dodatečně Kakashi. "Šel to domů ještě zkontrolovat, jestli ho opravdu někam nedal či neztratil. Doufám, že to tak bude." Utrousí Mia a ztěžka se posadí do křesla. Nastane chvíle ticha a pak ho náhle přeruší Mia. "K čemu je vůbec ten krystal, když je to klíč ?" zeptá se podezřele Mia Kakashiho. Jenže Kakashi mlčí. "Kakashi ty to víš viď ?" sykne Mia a postaví se, aby přešla blíže k němu. "Mio, na tohle tajemství jsem přísahal jako 6.hokage, že ho nikomu neprozradím. Platí to v každém případě. Možná se ti to nezdá, ale jsem z toho velmi nespokojen. Vše co ti na to mohu říct je, že když zajdeš do místních skript, tam svou odpověď najdeš." Řekne ji na to Jen Kakashi a posadí se zpět do křesla. "Skripta jsou obrovská, může to trvat týden, než něco najdu." Sykne Mia. "Oddělení 40-5. Hledej deník, s červeným bokem." Hlesne Kakashi a do kanceláře vrazí Shizune. Mia ihned odejde do údajných skript.

"Mia-sensei, počkejte na nás." Křikne Nana, která běží i s Shizue a s Kiwi za Miou. Mia se zastaví uprostřed chodby a čeká až ji doběhnou. "Co se děje děvčata ? Máte už volno, já si musím něco zařídit." Hlesne Mia naléhavě. "Pomůžeme vám." Navrhne Kiwi. "Nene, jste hodné, ale tohle se týká někoho jiného." Odsekne Mia a jde rychlejším krokem ke schodům. "Slyšely jsme všechno, tak vám chceme pomoct. Čas ubíhá." Řekne vážně Shizue." Mia se opět zastaví a pohlédne na ty tři. "Vy jste poslouchaly za dveřmi ?!" sykne podezřele Mia. Shizue, Kiwi a Nana nahodí milé a nevinné úsměvy a jako že nic. Mia je chvíli propaluje pohledem, ale nakonec svolí. "Dobrá, ale bude to jen mezi námi ! Je to jasný !" ucedí Mia a rozeběhne se ze schodů.

"Tady je to, sekce 40-5." Řekne Mia a pohlédne na nekonečně dlouhou uličku různých knih, dokumentů, papírů a podobně. "Teď si něco vyjasníme. Nic si odsud neodnesete, nic nebudete číst. Je to přísně zakázané místo a může tu být jen hokage, rada Konohy a nebo Junninové při nějakém důvodu. Vy, by jste tu neměli být, ale protože nemáme čas, musíte mi pomoct. Budete hledat nějaký deník s červeným bokem." "Hai !" syknou všechny děvčata na ráz a rozejdou se do uličky, aby propátraly po údajném deníku.

"Sensei, asi to mám." Křikne uprostřed uličky Shizue a v ruce drží menší knížku, v podobě deníku. Zaprášená a s rudým rohem. Mia převezme deník a otevře ho hned na přední straně. "Tajné spisy Senju Hishiramy." Stojí na přední straně listu. "Tohle je deník 1.hokage, dědečka mojí mámy." Řekne vážně Mia a začte se do deníku. Po chvíli se Mia úplně zasekne a není schopna slova. "Mia-sensei ? Co se děje ?" zeptá se Nana, která si všimla reakce Mii. Mie ze samého šoku spadne deník na zem a opře se o regály všech materiálů. Shizue sebere knížku ze země a nedají to, aby si to nepřečetla. "Dnes jsem se stal 1.hokagem Listové vesnice. Byl uzavřen mír s klanem Uchiha a dohoda byla podepsána. Dále jsem byl obeznámen s tajemstvími této zemi Ohně a to co jsem se dozvěděl, se mi vůbec nelíbí. Toto tajemství má vědět jen pár lidí, kvůli bezpečnosti a proto chci, aby tento deník, byl zachován každému hokage, který se stane v této zemi. Pod samotnou Konohou, hluboko v podzemí, jsou staré katakomby, které ukrývají nejdůležitější věc, snad na celém světě. Hrobka, která je na samotném konci, ukrývá mrtvé a zpuchřelé tělo Rikkuda Sennina. Rikkudo vlastnil jako první Rinnegan a tím si podmanil všelijaké techniky. Několikrát se pokoušeli Rikkuda zabít a zmocnit se jeho očí, které mě nepředstavitelnou sílu a moc, ale nikdy se jim to nepovedlo. Když Rikkudo zemřel stářím, jeho dva synové ho nechali pohřbít v katakombách a jeho oči, nechali zvlášť ukrýt do truhly, která by měla být pohřbena i s tělem Rikkuda. Truhla se dá otevřít jen pomocí svitku a klíčem, který byl speciálně stvořen. Celou hrobku nechali zapečetit tajnou technikou a katakomby pohřbili pod nánosem masivy hlíny. O několik let později, byla právě na tom místě vybudována vesnice a hned na to vznikla Listová vesnice v zemi Ohně. Očí Rikkuda Sennina se nesmí, v žádném případě, nikdo zmocnit! Jinak to znamená špatný konec!" dočte Shizue a je udivena a co tu vlastně jde. "Myslím, že máme hodně velký problém." Ucedí Mia zkroušeně.


Diplomek pro nové SB <3

17. prosince 2009 v 17:40 | nell-chan |  SBénka =)
Opožděně diplomek pro Tatsuri a Suzuki ;)

Cesta tří

14. prosince 2009 v 17:30 | nell-chan |  Povídky-Naruto


Je tu nová povídka od skvělého spisovatele, nezapomeňte na KOMENTÁŘE !


Cesta tří
Úvodní díl-Válka tří zemí
Pro čtenáře: Tato povídka je psána na motivy Naruta a přebírá z něj hodně fakt a nápadů. *zamíchá si kafe*.Tak se zde budou vyskytovat některé charaktery z něj.Příběh vypráví o cestě tří nadaných ninjů o jejich útrapách, bojích, či už lásce a vášni, zradě a nenávisti. Doufám, že se vám tato povídka bude líbit a přeji příjemné čtení. ;)
Svět ninjů odjakživa zmítaly války, konflikty a nepokoje, avšak i v této válce se našlo pár, kteří se proti ní stavěli…aneb příběh tři velitelů, kteří zradí a vyberou si vlastní cestu.
Země Země v kanceláři Tsuchikageho:,,Mio…Je ti doufám jasné, jak moc pro nás tato válka znamená, není to jen o území, je to o naši čest!" Rozvášněný kage se usadí a pokračuje: ,,Takže, povedeš jednotku elitních ninjů skrze naše vojsko, až do první linie a zde uděláte drtivý úder, který nebude vůbec očekáván. Když se toto povede, proniknete ochromenou obranou nepřítele a půjdete vyřídit prvně listovou a poté bleskovou. Samozřejmě chápu, když to nezvládnete najednou, vraťte se na den na odpočinek, ale poté půjdete na druhou vesnici."Vysvětlí dlouze kage.,, Hai!"Hrkne Mia a odejde ze dveří.
Mia, jinak celým jménem Amelia Saito, je 21letá kunoichi. Rudé vlasy svázané do obrovského culíku až po pás rudo zrzavé, oči s odstíny ve hnědé. Střední postava, štíhlá. Narozena v Zemi sněhu, kde ji jako dítěti vyvraždili rodinu. Mia, jak už ji všichni říkají, ovládá Kekkei Genkai ledu a jejím základním živlem je voda. Tsuchikage ji osobně zachránil při útoku na její vesnici a vycvičil a vychoval jako vlastní.
,,Hitaru, Raki…svolejte zbytek skupiny, Tsuchikage nám zadal misi."Hlesne Mia před kanclem kageho na své přátele. Poté se vydá domů a přemýšlí o šíleném rozkazu, jenž dostala. ,,Zaútočit v přední linii s elitní skupinou ninjů…Hmm..dostaneme se tam snad nějakým krycím jutsu…To by šlo, ale jak se máme sakra dostat do Listové?...vždyť náš pozabíjí hned u brány…." *prask* Mia padne na zem a mne si čelo. ,,Raki co tu děláš?" Hlesne překvapeně na svou kamarádku. ,,Víš, Mio…je vůbec možné tu misi přežít?" ,,Raki, je to válka a my jsme jedni z nejlepší, nedopustím, aby se ti cokoli stalo ano?",,Ale slib mi, že i tak zůstaneš na živu."… ,,Ale ano zůstanu." Odpoví mile. ,,Kdyby tak Kage věděl, že jsme normální lidi a žádní jeho super hrdinové."Povzdechne si Mia a uvažuje nad tím, zda se dostane vůbec do první linie, aspoň polovina skupiny.

Země Ohně, zhruba stejná doba co v kamenné. Dívka, 18náct a něco let, Zrzavě ohnivé vlasy pod ramena a pronikavě modré oči. Ovládá živel ohně a vládne Kekkei Genkai modrého ohně,jenž hoří na chakru a jeho plamen neuhasíná dokud v jeho blízkém okolí chakra je a nebo dokud nespálí všechnu protivníkovu. Jeho reakce probíhá daleko rychleji. Dokonalá smrtící technika, těžko ovladatelná. ,,Takže, tvoje objednávka Nelliel, jeden vepřový rámen." Hlesne mile kuchař a podává ji misku.,,Arigato.." Poděkuje Nell s úsměvem a rozlomí hůlky a dá se do jídla. …O pár minut později… .,,Ooo hokage-sama."Vyhrkne kuchař, když vidí jak si Tsunade sedne vedle Nell. ,,Ahoj mami." Pozdraví s plnou pusou Nell. ,,Ahoj, všude jsme tě hledala a ty se tu v klidu cpeš. ,,Ale…" ,,Ale v pořádku, vysvětlím ti to tady." Uklidní Nell Tsunade a objedná si taky misku.,,Takže, chtěla bych po tobě, abys dala libovolný, ale hlavně silný tým dohromady a zítra vyrazila podpořit přední linie. Bylo by to v celku zapotřebí, ale prosím tě, neriskuj život, stáhneš se, když bude nutno." Nell se rozzáří oči, z toho že má misi, ale zároveň ji napadnou životy těch lidí, které tato válka již spolykala a nevydá ani hlásku. ,,Tak co uděláš to?...",,Ano udělám Mami, jenom vyrazíme dnes v noci, abychom byli co nejvíce krytí. ,,Dobře, ale buď opatrná, já mám teď hodně práce." Políbí svou dceru na čelo a odchází. ,,Máma je na tebe určitě hrdá Nelliel." Nell se pousměje, zaplatí a rovnou vyjde najít zase své kamarády a spolubojovníky. Ale daleko nedojde a už ji chytne za rameno, ne zrovna škaredý kluk. ,,Ahoj Nell.." ,,A-ahoj … Tarune." Pozdraví jej mile. ,,Ehhmm tak co už jsi se rozhodla.." ,,Ah myslíš tohle…ne nechci." ,,Proč?! Jsem nejsilnější žák mého mistra a určitě by nám to klapalo.." ,,Přesně proto egoisto.." Obrátí Nell a utrhne se mu, jak ji držel za ruku.,,Ne takhle mě odbývat nebudeš!" Okřikne ji sobecky její bližší kamarád…. Za chvíli Nell odchází, udýchaná a se slzy v očích. Tarun leží na zemi s rozbitým ciferníkem a kolem něj plápolají modré plamínky, které nezhasnou, ani když začne pršet. Promočená Nell odchází se zkaženou náladou a pláčem a nenávistí k opačnému pohlaví. I když je dcera samotné kage, ale přesto neprožila moc šťastných chvil. Odmalička ji trýznil krutý trénink, a když dospívala, nepotkala nikoho o koho se opřít. Dojde domů. Projde celým bytem a skončí ve sprše. Poté si sedne na postel a brouskem hladí čepel své katany a kontroluje výbavu, jelikož už se stmívá.
O Hodinu později, něco kolem desíti.,,Takže misi chápete?." ,,Hai.."Ozve se od 10síti anbu stojících poblíž. ,,Dobře držte se zamnou a kryjte si záda, nechci o nikoho přijít."Dořekne Nell a nasadí si masku anbu, která má na sobě namalované dvě rudé očí, ze kterých šlehají plameny. Skupina vystřelí kupředu.
Někde na jihu země ohně-přední linie, kde všechny boje probíhají. Postava převážně v černých, bílých a šedých věcech a zbroji, běží podél zákopu a v jedné ruce směrem dozadu za ní sviští obrovské ostří, jenž zdobí blesková záře. Nato náhle zmizí v zákopu. ,,Arimi jsi v pořádku."Hlesne urychleně na dívku s bílými vlasy, ošetřující raněného ninju.,,Jsem v pořádku Daii (Daji)." Odvětí, aby se její bratr uklidnil. Daisuke Yasuharu, 20 let trochu vyšší postavy. Bíle vlasy a šedé oči. Jakožto ninja bleskové, vládne bleskem a Kekkei Genkai světla, jenž mu dává spoustu výhod a ne zrovna slabých technik . Kapitánem je už rok a svou přízeň Raikageho si získal svými schopnostmi a klidným uvažováním. Jeho sestra Arimi Yasuharu, dvojče a ovládá i stejnou techniku 20let.
Daisuke pohladí svou sestru ve vlasech a poté si sedne v zákopu a hledí na zbytek unavených ninjů. Noc protne záblesk světla a poté hrom. Nebe se roztrhne a začne plakat nad spouští pod ním, jež způsobily tři země válčící z pýchy.,, Sensei, co s námi bude?" ,,Máme přímý rozkaz zde zůstat, takže se držte i jako váš kapitán nemůžu dát rozkaz ke stáhnutí."Povzdychne Dai a na jeho obličej dopadnou první kapky.
Na smrt čekající skupinka nijů bleskové, nabírající síly po těžkém boji. Skupina v čele s Miou z kamenné vesnice, na půl cesty od linií a skupina Nelliel, jenž vyrazila na cestu. Všichni s rozkazy zabít, ti ostatní ženou na bojiště o významnou zásobovací stezku.
,,Mio, měli bychom zastavit a přenocovat zde."Navrhne Raki a zastaví. ,,Ah..máš pravdu. Všichni stůjte a utábořte se!" Křikne, když jsou asi 3km od cíle. ,,Co se ti stalo Mio, jsi nějak mimo.",,Ale to nic, snažím se soustředit bezvýhradně na ten boj." ,,No tak trochu se uvolni." Uklidní ji Hitaru a položí ji ruku na rameno. Rozdělají oheň a stres z boje zahání Hitaru svýma historkami, jak balil holky.
Přestalo pršet a na čelence položené na pařez se zaleskl znak listové pod měsíčním svitem. Nell si dočeše vlasy, uváže čelenku a nasadí masku. ,,Beru si první stráž." Oznámí své skupině, která taktéž rozbila tábor a vyskočí na vyšší strom a hledí do dálky na výčnělek v krajině, kde je jejich cíl. ,,Zítra ráno."Povzdechne si a hledí zaujatě na měsíc. Neuběhne ani pět minut a už vedle ní stojí její dobrý a dlouholetý a hlavně věrný kámoš Shiren. ,,Nemůžeš spát?.",,Ne, mám strach o svou malou kapitánku."Rýpne si Shiren. ,,Nejsem malá vřede." Odcekne štípavě Nell. ,,Ale ano jsi, jsi nejmladší kapitánka, kterou jsme zatím měli, nejsi slabá, ale ani extra silná,ale hlavně znáš strategii, proto jsi tu." ,,Dej mi pokoj Shirene." ,,No tak poslouchej mě, řeknu ti něco co nevíš." ,,Mmmm?" ,,Právě dorazila Hlídka..",,A??",,No a představ si, na tom výčnělku se drží malá skupina ninjů z bleskové, jsou oslabení a nebude to pro nás žádný problém.",,Zabijeme je rychle, žádné zajatce, ať skončí jejich trápení, tohle je hnusná válka."…………. ,,Hmm, už vím proč nemáš kluka, jsi jak ledová královna!" Rýpne si Shiren. ,,Ne, je to protože nechci a protože jsou kluci samí kretonu, jako jsi ty." Dá shirenovi pohlavek a začnou se oba smát. Smích je taky jediné, co jim zbývá, aby neupadli do deprese.
"Rozmístěte výbušné lístky a vztyčte pečetě, ať víme o každém pohybu v okruhu aspoň dvou kilometrů. Vzhůru zůstanou dva ninjové, aby v případě ohrožení vzbudili zbytek. Když na nás nikdo nezaútočí aspoň den, dáme to tu do kupy a vítězství je naše." Povzbudí Dai vojáky, když je mu jasné, že to tak nebude: ,, No ták brácha, proč tak trpce, vypadáš jak kdybych ti umřela."Dloubne Arimi Daie do boku loktem. ,,Sakra Ari…je těžký těm vojákům dávat naději, když žádná skoro není." ,,Ale no tak, postaráš se o nás, já to vím a pomůžu ti."Uklidňuje mladšího bráchu s větší zodpovědností.
Pod úplňkem všechny jmenované skupinky ninjů s velkým posláním, ale ve výsledku bojující o holý život klidně usnou. A ono osudové ráno se blíží.

Příští Kapitola: Oheň, Blesk a Voda, krveprolití.

Stín v prachu II. 6.díl

13. prosince 2009 v 11:59 | nell-chan |  Stín v prachuNudný díl, ale prosím komentáře :)


Stín v prachu II. - 6.díl
(Kayoubi) - úterý
Skrytá Listová vesnice, je pokryta hustým mlžným oparem a na samotném nebi je černo. Z něj padají ostré a ledové kapky, které se tříští o vše, s čím se střetne. Všichni přečkávají toto počasí doma. Restaurace, obchody a dokonce i zdejší akademie je zavřená. Držící smutek lidí, za jejich milovanou 5. Hokage.
Setkání rady Konohy
"Je to opravdu tragédie. Nikdo nepředvídal, zrovna tohle." Hlesne stařenka zabořená do židle u velkého stolu. "Myslím, že bychom se měli poradit o to, kdo bude dalším Hokagem skryté Listové." Prohodí do ticha Jiraiya, který též patří do rady Konohy. "Máte pravdu Jiraiya-san. Za nedlouho, můžou nepřátelské organizace zjistit, že vesnice nemá hokageho, a tak by mohly zaútočit." Přidá se do rozhovoru Kakashi. "Je tu celkem dosti adeptů na vybrání postu hokageho, ale ne všichni by to byli schopni unést." Řekne jeden z nejstarších rádců Samurame. "Tsunade měla dvě dcery, tím pádem ony by mohli být budoucí hokage Konohy." Zmíní se Jiraiya a pohlédne na ostatní, co oni na to. "Starší dcera 5.hokage, Amelia, by byla schopna postu hokage. Je vyspělá, rozumná a rozvážná. Nebyl by s ní problém. Je si velice podobná své matce." Navrhne stařenka. "Ano, stařenka Chiyo, má pravdu. Mia má i neuvěřitelnou sílu a byla by schopna ubránit tuto vesnici." Řekne opět Jiraiya. "Nevím, jak vy, ale myslím, že mladší dcera Tsunade-sama, Nelliel, je se sílou na tom lépe." Skočí jim do toho Kakashi. "Tento názor se nelíbí mně. Přijde mi méně věrohodná a až moc tajemná. Její síla může být lepší, než její sestry, ale to je možná tak vše. Vylučuji ji z postu hokage." Prosadí si svou Samurame. Nikdo nic na to neřekne. Právě on, Samurame, má velmi vlivný hlas v radě. Hned po hokage. "No a co tady Kakashi ?" navrhne ještě Jiraiya a všichni se vyjeveně podívají na Jiraiyu a pak na Kakashiho. Chvilku ticha, přeruší Shizune, která doposud nepromluvila. "Kakashi je velmi dobrý, pro post hokage. Je silný, rozvážný a myslím, že by tuto vesnici ubránil. Byl to učedník 4.hokage." "To máte pravdu Shizune-san. No, tak kdo tedy souhlasí s tím, aby Hatake Kakashi, byl dalším následovníkem kagů skryté Listové?" zeptá se Samurame.

"Na jednu stranu je pohoda, že máme dneska volno, ale za jakých okolností, to je mi hrozně líto." Hlesne Shizue, která stále leží v posteli, stejně jako ostatní děvčata. "No nápodobně. Je mi líto i Nell-san a Mii-san. Musejí být na tom hrozně." Prohodí Kiwi a zachumlá se do peřiny. "Přiznejte ale, že Tsunade byla skvělá. Skvělá hokage a ještě lepší ředitelka. Nemluvě o tom, jaká byla máma. Milovala svoje dcery na sto procent."prosadila i svůj názor Nana, která jako jediná z děvčat byla oblečená a jen seděla na posteli. "No sem zvědavá, jak to ještě všechno bude." Řekne Shizue a vyhrabe se z postele, aby se také oblékla. "Co budeme dneska dělat, když máme volno?" zeptá se Hachiko ostatních děvčat. "V tomhle počasí se nedá dělat nic Hachi." Odpoví ji Natali, která se už také překonala k tomu, aby vstala a převlékla se.

(Suiyoubi) - středa
Další den se sychravým počasím a smuteční náladou. Den kdy se pohřbívá 5. Hokage Tsunade-sama. Sešla se celá vesnice. Obyvatelé, studenti akademie, junninové, dokonce přišel na pohřeb i samotný Kazekage z Písečné vesnice, ale jediný kdo tu nebyli viděni, jsou rodinní příslušníci. Nelliel ani Mia nepřišly.

O post 6.hokage, bylo rozhodnuto. Stal se jím Hatake Kakashi.

(Mokuyoubi) - čtvrtek
Čtvrtek byl už normálním dnem pro všechny. Lidé pracovali, studenti se vzdělávali a ninjové měli zadané mise.

"Tak jo. Tohle je náš první trénink, kdy budeme zkoušet ninjutsu. Řeknu vám to takhle. Mnohokrát už jsme se bavili o tom, že vás nesmím učit tajné nebo nebezpečné techniky, ale to je podle mě blbost. Jestli chce ninja být dobrým ninjou, musí umět aspoň dvě nebezpečné techniky a jednu z nich vás chci naučit. Bude to poměrně těžké, protože každý z vás má jiný živel a já taky. Naučím vás znaky, povolávací jutsu, ale na ten zbytek se budete muset spolehnout vy sami," Řekne vážně Daisuke, který stojí před těmi třemi. "No tak jdeme na to," vyhrkne natěšen Gatsu a už si vyhrnuje rukávy a tváří se důležitě. "Ne tak zhurta skrčku." Sykne Daisuke. "Něco vám nejdříve řeknu o té technice. Ta technika se jmenuje Juuha Shou (útok bestiální stěnou). Je na to potřeba šest znaků a zrovna těch nejtěžších, ale jestli vy tři máte být elita, nebude to pro vás problém. Než řeknete název techniky, pochopitelně musíte říci nejdřív určení živlu. A teď ty znaky. Opakujte po mě," upozorní je Daisuke a všichni tři začnou opakovat znaky psa, draka, ptáka, tygra, draka a opice. "Teď si to opakujte stále dokola, dokud to nebudete umět rychle. Blesku rychle! Musíte být rychlý a obezřetní, aby jste tu techniku zvládli. Já si jenom něco zařídím." Hlesne trošku mimo Daisuke, když si všimne, jak jde kolem Nelliel. Natali a Hachiko, si tedy opakují znaky, ale Gatsu se upozornil na Daisukeho, jak jde za Nell. "Ohayo." Pozdraví tiše Daisuke Nell a jde pomalu vedle ní. "Máš trénink?" zeptá se Nell a kouká do země. "Jo, trénuju tu zkázu, ale jsou to celkem dobří lidi. Zvládnou to." "Jo. No já teď musím jít. Mám toho hodně na zařizování, však ty víš." Zmíní se o něčem Nell a Daisuke jen kývne.

Odpoledne
"Konnichiwa Naruto." Pozdraví Mia a sedne si na židličku vedle něj. "Mia-sensei, co vy tady?" zeptá s úsměvem Narute a pojídá svoji porci ramenu. "Zašla jsem na dobrý kuřecí ramen, ale jdu také za tebou." "Za mnou?" "Jo. Potřebuju se tě na něco zeptat." Hlesne Mia, ale neví jak začít. "Moje matka mi těsně před její smrtí řekla, abych dala na něco pozor. A to něco je její krystal, který ji dal její dědeček, první hokage. Měl by jsi ho mít ty, ne ? Dala ti ho." Zeptá si Mia. "No jo dala mi ho v mých třinácti letech." Odpoví Naruto a z pod bundy vyndá modrý krystal, který se hezky leskne. "A co s ním je?" "Mám prý na něj dávat pozor, chce ho někdo ukrást. Nevím proč, nepřijde mi nijak důležitý, ale co řekla mamka, je to prý klíč. Tak tě prosím, dej na něj pozor Naruto." Řekne vážně Mia a Naruto kývne.

Pozdní večer

Nějaký ninja, celý v černém utíká prázdnou uličkou. Utíká, co mu nohy stačí. Jakoby utíkal před někým, či něčím. Avšak samotným strachem a nepozorností, zakopne a spadne na zem, do kaluže. Už by se sbíral na nohy, ale je přimáčknut k zemi, něčí nohou. "Ne prosím, prosím! Nezabíjejte mě!" začne žalostně prosit muž, který může za smrt velevážené Tsunade-sama.
"Kdo ti to přikázal?!" zeptá se ostrý hlas muže. "Já nic nevím." Zasýpá dusivě ninja. Na to je zvednut ze země a drsně kopnut do zdi. "Ptám se ještě jednou, kdo ti to přikázal, abys zabil 5.hokage ?!" "Dobře, já vám to řeknu, ale nezabijete mě." Začne s kompromisem ustrašený ninja. Druhá osoba jen kývne a nechá ho mluvit. "Byl, byl…byl to Ma-, Ma…" "Matsudo Hiroshi ?!" přeruší ho osoba. "Hai !" přizná ninja. "Ten zatracený hajzl." Sykne naštvaně osoba a ustoupí od vystrašeného ninjy. "Nezabijete mě teda? Můžu jít?" zeptá se zakřiknutě ninja a krčí se u zdi. "Běž." Sykne osoba v rozpoložení zlosti a nenávisti. Ninja vezme nohy na ramena a rozeběhne se napříč druhé strany temné uličky. "Nebo ne, mám jiný názor na tvojí smrt." Hlesne náhle ta osoba, když se objeví před prchajícím ninjou. Z uličky je slyšet strašlivý křik plný bolesti.

Konoha High school lll 9

9. prosince 2009 v 19:34 | nell-chan |  Fun manga

Cosplay 6

6. prosince 2009 v 15:00 | nell-chan |  Narutoviny

Vyhlášení 7.ankety & 8.anketa

6. prosince 2009 v 13:03 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konnichiwa :)

Jsem tu s dalšími výsledky 7.ankety a s anketou 8.

Otázkou bylo, který klan je nejlepší ???

Ze sedmi hlasy se na orvním místě umístil klan UZUMAKI a na místě druhém s dvěmi hlasy je klan UCHIHA. Je to jedině dobrře, že nevyhráli zpropadení Uchihové...však do něj nepočítám Itachiho xD To byl zlatíčko, o proti klanu...

Nom a osmá anketa, otázečka, trošku netradiční a nevztahuje se k Narutu. Týká se to admina tohoto blogu >mě<. Zda chcete, abych vám o sobě něco napsala, a třeba sem dala ai fotky, aby jste uebc věděli s kým máte tu čest xD Záleží jen na vác...;-)Naruto Shippuuden 138 cz titulky

5. prosince 2009 v 10:43 | nell-chan |  Videjka-Naruto

Nom po dlouhé době se konečně ozývám. Velké Gomenasai, ale opravdu jsem nestíhala. Jelikož už můžu zase trénovat (úraz ruky), nemám tolik času. Musím se teď i hodně učit a z tý školy jsem byla dycky tak otrávená, že jsem šla rovnou spát :DDD
Ale tak je dneska Mikuláš a tak vám sem dneska přihodim pár článků...s povídkou ještě nevím, nevím ubec zda něco napíšu, mám nabitý program Mikulášské nadílky xDDD

jInak j tématu tohohle článku > Nevím, zda ještě koukáte na seriál Naruta, ale v tomto díle 138, umřel můj milovaný Uchiha Itachi :(((((((

Prosííím, držte smutek i se mnou
&
Mrkněte na ten dílek, zda jste ho ještě neviděli ;)