Listopad 2009

Akatsuki pictíky :)

28. listopadu 2009 v 0:00 | nell-chan |  Akatsuki

Chibi_Hidan_has_no_pants_by_Darkene.jpg No Pants For Hidan...Poor Kakuzu image by Your_Worst_Nightmare_666


Chibi_Itachi___Colored_by_dei_chan.jpg image by flaco15_2008

Chibi_Kakuzu_by_darkgal66611.jpg image by akatsukiperv
Vyhlášení 6.ankety & 7.anketa & oznamko

27. listopadu 2009 v 14:09 | nell-chan |  Discussion and Questions
Konnichiwa :)

Tak tady jsou výsledky 6.anketky:
-S nejvíce body se umístila Shizune a jako druhý byl Zabuza. Určitě skvělé výsledky :)

Jinak opět nová anketa ;-) do pondělí hlasujte !!!

OZNAMKO: Tááákže, Stín v prachu 6.díl odkládám o týden později, do 6.11. :)
Nemám moc času teď o víkendu, asi sem šoupnu články, které budou předem nastavené, aby jste se tu až tak moc nenudili. Sami vidíte, že i tenhle text píšu zkráceněji, jinak bych se tu vykecávala xD Gomenesai tedy ;)

Sayonara Vaše NellielKonoha High school 16

24. listopadu 2009 v 20:48 | nell-chan |  Fun manga

vyhlášení 5.ankety a 6.anketa

23. listopadu 2009 v 19:45 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konbanwa :)

Tak vyhlášení výsledků páté ankety

> otázka byla zda čtete mangu. Výsledkem vyšlo, že pro <Ano> hlasovalo 6 lidí a jeden člověk pro <Ne>. Nevím zda tyto odpovědi josu pravděpodobné, protože:

Vííím, je to moje chyba, že jsem to blbě napsala. Myslela jsem mangu, který píše pravý tvůrce Naruta a to Kishimoto Masashi. To co tu čtete u mě, to je jen funmanga, to v seriálu Naruto Shippuuden nebude. Ale no neva ;)

Další anketa <3Stín v prachu II. 5. díl

21. listopadu 2009 v 14:44 | nell-chan |  Stín v prachu

Další dílek po dvou týdenní přestávce, je celkem dlouhý a snad se vám bude líbit.
Prosím KOMENTÁŘE

Stín v prachu II.
5.díl

Po dlouhém týdnu, konečně nastal víkend, kdy všichni můžou odpočívat. Venku je sychravé počasí, protože se blíží podzimní období a tak nikde nikdo na ulicích, či jinde venku.
"Tady mi to podepiš Daisuke." Hlesne Tsunade a podá nějaké papíry do rukou Daisukeho. Daisuke to bez přečtení podepíše a vrátí to zpět Tsunade na stůl. "Od pondělka tedy už budeš učit, myslím, že se na tebe dá spolehnout a tak nebudou žádné problémy." Řekne Tsunade a jeden neposedný pramínek blonďatých vlasů si strčí za ucho. "Určitě ne." Řekne odměřeně Daisuke. "Hlavně dodržuj pravidla učení, neměl by si je učit nic pro ně nebezpečného." "To si myslím, že je blbost, ale to nic proti vám samozřejmě. Každý ninja nebo budoucí ANBU by měl být vycvičen co nejdrsněji, aby ho pak nějaká unáhlená situace nevyvedla z míry. Viděl jsem, jak reagovali ti tři, když se strhla bitka mezi mnou a Nelliel a oni nevěděli co dělat, použili na mě slabé techniky a přitom moc dobře věděli, že by neměli šanci." Usoudí Daisuke a opře se více do křesla naproti Tsunade. "To je možná pravda, ale přeci jen jsme na škole, ne na jatkách." Prosadí si svou Tsunade. "Kdo tu mluvil o jatkách, jen mluvím o realitě." Řekne Daisuke a vážně kouká na Tsunade, která si ho také přeměřuje. Chvíli zavládne ticho. "Jak říkám Daisuke, drž se pravidel. Nechci, aby se něco někomu stalo." Sykne Tsunade a po stole šoupne tři složky papírů, jeho žáků. "Jak myslíte." Ucedí Daisuke, sebere složky a odejde z kanclu.
"Nechci, abys byl na mě naštvaný Sasuke." Utrousí Ami a kouká na Sasukeho, který ležérně sedí na gauči a něco čte. Jsou v sídle Uchihů a právě z rodiny Sasukeho není nikdo doma. "Nejsem na tebe naštvaný." Hlesne odměřeně Sasuke a ani se nepodívá na Ami. "Tak proč se na mě ani nepodíváš, ani jeden úsměv mi neopětuješ, nic neřekneš." Sykne Ami, protože je už z toho všeho vytočená. "Ami uklidni se, nechci, abychom se ještě pohádali." Řekne Sasuke a odloží knížku, kterou četl. "Tak se, ale ke mně chovej normálně." Hlesne Ami. "Vždyť se tak chovám." "Ne nechováš, ignoruješ mě. To jsi tak naštvaný z toho, že jsem použila tu techniku, nebo že jsem málem ublížila tvé kamarádce?" řekne sarkasticky Ami a vstane z vedlejší sedačky. "Ami přestaň. Uvědom si, co tady říkáš." Sykne Sasuke a přeměřuje si Ami. "Vím, co říkám Sasuke." Hlesne potichu Ami. "Mohla si někomu ublížit a hlavně sobě jsi mohla ublížit." Řekne Sasuke, vstane a pevně obejme Ami. Ami si obtočí ruce kolem jeho krku a pořádně ho obejme. Chce si užít jeho blízkost. "Když ona mě tak vyprovokovala…" přizná se Ami. "Já vím, je to nána pitomá, v pondělí si s ní promluvím ano." Šeptne Sasuke a jemně Ami políbí.
"V pondělí si promluvím s Miou-sensei. Myslím, že ona by mi rozuměla." Hlesne Shizue a strčí do pusy další bonbón. "Jo ona je taková rozumná, ví co a jak. Ji bych viděla na post dalšího hokage." Usoudí Kiwi a vezme si ze sáčku také bonbón. "No tak přeci jen, je dcerou 5.hokage. Ta to má rovnou určené." Přidá se do rozhovoru Nana a nabere si celou hrst bonbónů. "Heyyy !!! Necháš je tam…to jsou moje bonbóny!" ožene se Shizue po Naně, ale ta na ni jen vyplázne jazyk a posadí se na svou postel. "Mi koupíš nový." Rýpne si Shizue do Nany a ta na ni vyplázne opět jazyk a pak si začne pochutnávat na bonbónech. Pak se otevřou dveře a do pokoje vejde Natali i s Hachiko. "Zdar dámy, kde jste byly?" zeptá se Shizue zvědavě. "No, já jsem byla na ramenu s Narutem a tady Natali…byla s Hidanem." Odpoví Hachiko i za Natali, protože té právě není nijak do řeči. Natali se mlčky posadí na svou postel a všichni na ni koukají. "Stalo se něco?" zeptá se Nana a v pokoji zabude ticho. "S Hidanem jsme se rozešli." Odpoví tiše Natali a je vidět, že ji to velice zasáhlo, no tak koho taky ne, že. "Cože? Jak to?" vyhrkne překvapeně Kiwi a nechce se ji tomu věřit. "No…on…on…" Natali nenachází ani vhodná slova a dá se do breku, odběhne do koupelny a tam se zamkne. Do všech se dá smutná nálada, přeci jen je jim to líto, ač se stalo cokoliv. "Dal ji kopačky, protože odchází." Hlesne Hachiko a posadí se vedle Nany. "Kam odchází?" udiví se Shizue. "Jeho tým poslali do travnaté vesnice za feudálním pánem, který požádal skrytou listovou o pomoc. Prý byl napaden a tak si žádá osobní stráž, nevím, proč si zrovna vybral je, ale už to tak je." Odpoví Hachiko. "Smutný." Usoudí Shizue. "Bude pryč aspoň na půl roku, tedy pokud se tu nic nestane nebo tam u nich, ale to snad nikdo nedopustí. Určitě ji hrozně miluje, ale že by se trápili půl roku a více…"dodá ještě Hachiko.

Sobota se blíží k večeru a venku lije jak z konve.
"Neseď u těch dveří, nastydneš." Opomene Itachi Nelliel, která sedí na prahu velkých vysunovacích dveří a kouká ven, jak krásně prší. "Líbí se mi, jak prší." Utrousí Nell, jako by smyslů zbavená." "No tak Nell, nebuď jak malý dítě. Nechci tě tu mít nemocnou." Sykne Itachi, zvedne Nell ze země a zasune dveře. "Zítra mám misi, tak tu budeš hodná." Rýpne si Itachi a obejme svou milovanou přítelkyni. "To říkáš, jako kdybych měla něco provést." "No já vím, že ty nikdy nic." "Půjdu si lehnout, jsem stále unavená, večer jsem toho moc nenaspala." Hlesne Nell a vyprostí se ze sevření Itachiho. "To tě tak zmohla ta mise?" optá se Itali udiveně. "No jo, celkem jo." Odpoví Nell. "Nebo spíše Daisuke Yasuharu ?" sykne Itachi. "Co to je za hnusný tón?" udiví se Nell. "Moc se mi nelíbí, že si ho přivedla. Vůbec se mi nelíbí, že zrovna on má být senseiem. Je až moc silný a, že by zrovna on měl učit. Má nebezpečné sklony a je málo věrohodný." Prosadí si s vážnou tváří Itachi. "Ale prosíme, Daisuke může ty děcka naučit to nejlepší." "Víc by si je naučila ty nebo Mia." "Spíš žárlíš viď?" "Proč bych měl žárlit?" udiví se Itachi. "Nevím, třeba, že tráví se mnou více času než ty, že je třeba silnější a podobně." Nadhodí Nell. "No jasně, hrozně mi to vadí, až mi to trhá žíly." Sykne ironicky Itachi. "Ok, jak myslíš." Sykne Nell a odejde do ložnice.

Getsuyobi-pondělí
Normální školní den, jako vždy, ale jen pro tři ninjy je ničím jiným. Tím, že mají nového senseie.
"No tak jo. Už víte, že se jmenuju Yasuharu Daisuke. Kolik mi je? To vám říkat nebudu. Jak jsem silný? Hodně. Co si o vás myslím? Že jste banda blbců." Rýpne si Daisuke. "Hele jako! Nemusíte být na nás hnusný!" vyjede na něj Hachiko, přece jenom ona si nikdy nenechá nic líbit. "Klidni hnědovlásko, jen říkám pravdu a jsem upřímný." Sykne Daisuke. "No, a když bychom měli přejít k výuce. Tsunade-sama říkala, abych se držel učebního plánu, že takhle přejdu problémy, ale podle mě, je to pěkná blbost. Naučil bych vás těžké techniky a byl na vás drsný, protože takhle jednou budete připraveni na realitu, která je tam venku. Sám jsem si to prožil a můj Sensei byl hodně, ale opravdu hodně krutý. Jenže taky díky němu žiju, naučil mě toho tolik, že jsem mu za to vděčný. Kolikrát jsem ho chtěl zabít, zničit z povrchu zemského, ale věděl jsem, že si tím nic moc nepomůžu." Zapovídá se Daisuke a ani si nevšimne, že poblíž nich stojí Nelliel a pozoruje je. "Abych pravdu řekl, tak s tím s vámi souhlasím. Není dobré se držet něčeho, co je nám stejně k ničemu." Hlesne Gatsu. "To máš pravdu mladej, máš u mě plus. Proto by mě zajímalo…Chcete, abych vás učil důležité techniky a radil vám co a jak. Budete na sobě dřít, aby jste jednou byli elitou všech elit či ninjů a o vás by se nesl příběh, až nevím kam ?" zeptá se Daisuke. "Jasně, že jo. Nesnažím se tu celou dobu, jen tak." Odpoví Gatsu. "I já s tím souhlasím." Odpoví Hachiko. "Jo já taky." Nakonec odpoví i Natali s lehkým úsměvem. "Tak jo, a aby vás ten smích a radost přešel, dejte si 200 koleček, tohohle okruhu." Ucedí Daisuke. "Cooože ?! To neuběhám!" sykne Gatsu a i Hachiko s Natali na něj koukají, jako kdyby spadl z Marsu. "No to, ale už není můj problém, tak šup a nestěžuj si!" pobídne je Daisuke a oni teda vyběhnou na dlouhou trať. "Koukám, že tě baví být ten špatný." Sykne Nell, která se potom rozejde k němu. Daisuke se ohlédne na ni a uškrne se. "Že to zrovna říká ta pravá." Sykne.
I pondělí se pomalu schyluje k večeru a déšť ustává a na scénu se dávají červánky za kopci.
"Shizue a jsi si tím opravdu jistá, tím co tady říkáš?" hlesne znepokojeně Mia a starostlivě si přeměřuje Shizue. "Hai Sensei. S nikým jsem o tom moc nemluvila a vím, že si za to můžu sama, ale když já nevím, co mám dělat. Baví mě to tu, to neříkám, když ale oni nám neustále cpou do hlavy, jaký budeme ANBU a podobně. Na oplátku nechci zklamat rodiče, kteří jsou hrdí už jen na to, že jsem na této škole." "Nezdá se to Shizue, ale tohle je celkem vážný. Přeci jenom, nemůžeš dělat, něco, co nechceš, či tě nebaví." "Jsem ráda, že aspoň vy mi rozumíte." Hlesne s úsměvem Shizue. "Pohovořím o tom s Tsunade a nemusíš se bát jo, tohle se určitě nějak vyřeší ... hlavně, když to mám na starost já." Řekne Mia-san a mrkne konejšivě na Shizue.

Pozdní hodiny večerní, zahaluje Konohu do tmy. Na nebi se sem tam objeví hvězda, ale jinak je to samí mrak. V těchto hodinách už všichni spí, krom Tsunade, která stále sedí v kanceláři a dělá důležité věci, jako dopíjení třetí láhve saké a podepisování a zařizování věcí hokage. "Tsunade-sama, už by jste to měla nechat být, přeci jen, ráno vám bude špatně." Opomene ji Shizune starostlivě. "ÁÁÁle prosííím tě, Shizune. Dej s tím pokoj a dojdi mi pro čtvrtou láhev, tyhle papíry vypadají na dlouho." "To bude tím, že jste nenapsala ještě ani čárku." Rýpne si Shizune. "No jo, no jo furt. Tak víš co, já to tady uklidím a ty mezitím dojdeš pro tu láhev. Já si připravím věci a vezmu si to domů." Hlesne přiopile Tsunade. "Jsem zvědavá, jak dlouho vám to vydrží to pití alkoholu." Utrousí Shizune a jde do vedlejšího obchodu, který je stále otevřený, aby koupila další láhev saké. "Tshe, si taky stále stěžuje." Utrousí si sama pro sebe Tsunade, opře se rukama o stůl a stěží vstane. "No to bychom měli, teď se ještě rozejít." Povídá si sama pro sebe a ani si nevšimne další osoby v kanceláři. Osoba je zahalena v tmavém koutě a jako kočka myš pozoruje svou oběť. Tsunade se pár těžkými kroky dostane ke skříni, kde má další papíry a ty si chce sbalit domů. Pak si však všimne, že je v místnosti někdo další, tím jak mu narůstá chakra. Tsunade se rázem otočí a i když má mozek otupělí alkoholem, krásně vykryla útok cizího ninjy jeho katanou. "Jak se dalo čekat od páté hokage." Sykne cizí muž a zakročí s dalšími útoky.
"Arigato Shizune-san a někdy zase přijď v půl druhé ráno." Rýpne si příjemný chlapík v obchodu a Shizune vyjde ven. "Ach jo, že ji to ale baví takhle se trápit po nocích s tužkou v ruce a v druhé ruce se sakém." Pomyslí si Shizune a najednou ji ohluší výbuch budovy hokage. Gigantická tlaková vlna Shizune odhodí do zdi krámku a v okolí 20 metrů budovy je vše vyskleno. "Tsunade-sama !" vyhrkne Shizune, s troškou bolestí v zádech se odrazí ze země a utíká k hořící budově.
"Tsunade-sama ?!!!" křičí, jak nejvíce může Shizune a nejraději by se chtěla dostat skrz ty plameny, ale ty jsou velmi silné a je v nich chakra, takže je někdo ovládá. Samozřejmě výbuch upozornil všechny žijící ve vesnici a tak se lidé zbíhají. "Suitton: Mizzu rappa !" vyhrkne Mia-san, která se náhle objevila vedle Shizune a obrovskou vodní stěnou uhasí oheň, aspoň u východu aby se tam mohli dostat. "Co se stalo?" zeptá se ve spěchu Mia Shizune. "Jenom jsem odešla a najednou to tam celý vybuchlo, je tam tvoje máma Mio!" vyhrkne Shizune a Miu polije chlad. Mia nabere na rychlosti a přes všechny možné sutiny a propadlé stěny či stropy se dostane až do posledního patra, kde má kancelář její matka. Ohořelé dveře a vše srovnané se zemí. Jen na zemi leží neohořelé tělo 5.hokage. "Mami !" vykřikne Mia-san a se slzami v očích se rozeběhne ke své mámě. Zvláštní kunaie má zabodnuté v obou ramenech, v břichu a obou stehnech. Na každým z nich je výbušný lístek. "Co ti to udělali." Šeptne mezi vzlyky Mia a podívá se na vystrašený výraz své matky, která umírá. "Dce-r…" "Ne mami nemluv, přijde určitě pomoc." Ukonejší ji Mia. "Shizune !!! Zavolej pomoc!!!" vyhrkne Mia na Shizune, která zrovna odběhla do kanclu. Shizune zmizí a tak tam zůstane matka s dcerou. "Po-poslouchej mě Mio…" sykne bolestí Tsunade a u koutku se ji objeví krev. Mia se na ni lítostivě podívá. "Dej pozor na krystal. Od….od mého dědečka. Je to klíč…" utrousí Tsunade a po té zavře oči. Její tep se zpomalí a sevření v ruce povolí. "Mami…" řekne zardoušeně Mia a rozpláče se ještě více. Zrovna na to přiběhne Shizune s medic-ninjy a začnou oživovat 5.hokage. Kakashi, který se tam také objevil, odvleče pryč Miu, která je na zhroucení. Několik ninjů uhasí oheň a k tomu jim pomáhá déšť, který se tak náhle objevil. "Kakashi co se stalo?" zeptá se ihned Nelliel, která přiběhla i s Itachim. Když si Nell všimne své sestry Mii, která je úplně mimo, pohlédne na budovu vedle ní, která je na spadnutí. "To ne…" utrousí Nell a rozeběhne se dovnitř. "Nell počkej !" křikne na ni Kakashi, který přidržuje Miu. Nell bezhlavě přemůže překážky co ji drží od kanceláře její milované mámi a vběhne dovnitř. Avšak, když uvidí její mrtvé tělo na zemi, zastaví se ji dech. "Pusť-Pusťte mě k ní !" křikne Nell, ale to už je chytnuta za ruku Daisukem, ten si ji k sobě přitáhne a pevně obejme. "Neeeeee, to neeeeee !!!" začne plakat Nell a Daisuke ji pevně drží, aby se mu nevytrhla.


diplomek pro nové SB

20. listopadu 2009 v 17:43 | nell-chan |  SBénka =)

Vyhlášení 4.ankety a 5.anketa

20. listopadu 2009 v 16:58 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konnichiwa :)

Mooooc mě potěšili vaše hlasy !!!

Itachi se umístil s 9 hlasy, po něm Kisame s 2 hlasy a pak Hidan s 1 hlasem.
Každopádně, všichni z nich mají něco unikátního ;-)

OZNAM: Do 22.11. přibydou povídky, takže se máte na co těšit. Už to nebude nuda, jako poslední týden a něco xD

Jináč další anketa ;)
Vyhlášení 3.ankety a 4.anketa

17. listopadu 2009 v 19:28 | nell-chan |  Discussion and Questions

GOMENASAI !!!
Vím, že tu dlouho nic nepřibylo, ale měla jsem své důvody. Moc jsem se nezdržovala doma tudíž ani u počítače. Zbytek týdne to vše napravým ;)

Vyhlášení 3. ankety:
Dalším oficiálním hokagem podle vás by měl být Kakashi, který se umístil se 6 hlasy a na druhým místě hned Naruto. Myslím,že tihle oba se hodí na post hokage,ale přeci jen Naruto až déle :)))

Nad komentáři další anketa (btw: Je to jen výběr, pstě zvolte jednoho z nich)

Blbá zpráva xD

10. listopadu 2009 v 21:40 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konbanwa moi milí :)))
No mám pro vás špatnou zprávu, odkládám všechny povídky na dobu neurčito........................cca 2-3 týdny

Já vím, je to hrozný =( a doufám, že sme nechodíte jen kvůli tomuhle, ale tohle je hold smůla

>_<

Důvod je ten, že jsem hrdinsky prolítla sklem xD a schytala to moe ruka. Na levé ruce mám dohromady 5 stehů a velice špatně se s tím píše. Stále to bolí a jsem na práškách. Už tohle píšu jednou rukou a je to výkon :DDD
Tak mi dopřejte prosím zdraví a buďte trpěliví...ARIGATO !!!


Konoha High school lll 9

10. listopadu 2009 v 15:57 | nell-chan |  Fun manga
Se spožděním, gomenasai


Vyhlášení 2. ankety a 3.anketa

9. listopadu 2009 v 16:38 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konnichiwa moi OTAKU :)

Vyhlášení druhé anketky:

Otázka zněla, zda by se měl Sasuke vrátit do vesnice a nejčastější odpovědi byly

-Vrátí, ale jedině mrtví nebo tvrdě potrestán (s 5 hlasy)

- Ne ať zůstane tam kde je... (se 2 hlasy)

- ostatní byly po jednom, čím jste mě však (potěšili) překvapili, tak to bylo to, že nikdo jste nedal, aby se určitě vrátil...konečně pohasla mánie na Uchihu Sasukeho xD

Nom další otázka dooooole nad komentáři :)))


Stín v prachu II.- 4.díl

8. listopadu 2009 v 13:36 | nell-chan |  Stín v prachu

Konnichiwa :)
Další dílek pro nedočkavce, upozorňuji-další dílek až 22.11.

Stín v prachu II.
4.díl


"On nemůže být náš Sensei!" hrkne Gatsu rozhořčeně. "Gatsu tvůj názor mě právě nezajímá." Sykne Nell a stále se dívá na Daisukeho. "Tak co tedy? Přijímáš?" zeptá se Nelliel a podá ruku na příměří. Daisuke se chvíli rozmýšlí, pak ale podá Nell ruku, jenže ne s dobrým úmyslem. Pevným stiskem ji chytne za celé zápěstí a při nárůstu obrovské chakry, ji odhodí někam hluboko do lesa. "Nell !!!" křikne Natali a už by běžela za ní, ale Hachiko ji chytne za rukáv trička. "Natali, Nell to zvládne, ty musíš dále střežit nepřítele." Hlesne vážným tónem Hachiko a dále si přeměřuje Daisukeho stojící naproti nim. "Já tu, ale jen tak stát nebudu!" vykřikne Gatsu a rozeběhne se na Daisukeho. Chakra narůstá i u Gatsua, který právě dělá jeho skvělou a novou techniku. "Suiton: Suikoudan no jutsu! (technika žraločí střely)" vyhrkne, zastaví se pár metrů před Daisukem a z jeho rukou vytryskne velký gejzír v podobě velkého žraloka. Daisukeho se jen uškrne a díky své bleskové technice, odrazí techniku Gatsa. "Tak slabá technika by mi nic neudělala." Rýpne si Daisuke, ale v tom si všimnou, že jedna z dívek, která před ním chybí. "Doton: Doryuu shuriken ! (hlínový shuriken)" vykřikne Natali, která letí ze shora na Daisukeho a v ruce se ji tvoří obrovská hnědá koule, která jemně světélkuje. Než se Natali dotkne země, techniku hodí po Daisukem a to způsobí obrovský výbuch. "Zatraceně!" hrkne Gatsu a schová se za další velký strom. "Hachiko ! Vidíš něco?!" zařve Gatsu, protože je úplně dezorientovaný z toho výbuchu. Všude je roznesen prach a kouř. "Nevidím Natali, ale toho šmejda jo!" křikne Hachi, když stojí na větvi a pomocí její oční techniky pozoruje co se děje tam dole u kráteru, který způsobila Natali. "Zatraceně…" zanadává si Gatsu opět a ohlédne se do toho prašného oparu. "Trošičku si to děvenka nevypočítala co?!" rýpne si Daisuke do Natali, která leží omámená na zemi. Pár kroky přejde k ní a skloní se nad ní, snad by ji i něco udělal, kdyby nebyl tvrdě odkopnut. Zastaví se až o velký kámen, který jeho nárazem pukne. "To byla rychlost, ani jsem tě nestihl postřehnout." Sykne Daisuke a už se sbírá ze země, ale toho Nell nohou opět přirazí na kámen. "Myslím, že by si ještě jednou měl uvážit mou nabídku!" sykne naštvaně Nell.
"Natali, slyšíš mě?" hrkne Hachiko, která zrovna přiběhla k Natali. "Snad je jen omámená." Řekne Gatsu a nahmatá ji puls na krku. "Puls má." Dodá ještě a Hachiko začne plácat Natali po tváři, aby se vzbudila. "No tak Natali, probuď se." Opakuje stále Hachiko a Natali po chvilce otevře oči. "No to je na čase, šípková Růženko." Rýpne si Gatsu. "Au, bolí mě hlava. Kde je ten šmejd, ať mu můžu ještě dokopat zadek." Sykne rozhořčeně Natali a pomalu se zvedá na nohy. "Klid, myslím, že Nell se už o něj postarala." Řekne Hachiko a podívá se stále do hustého vířícího kouře.


O 2 dny později
Kin´youbi (pátek)
O velké přestávce všichni vysedávají venku, kdy je po dlouhé době zase hezky. "Ty jo, nejsou tam už nějak dlouho na té misi?" povídá si spíše pro sebe Shizue. "Od pondělka no, tak důležitý bude, že se vůbec vrátí." Hlesne Nana a dojídá si svou svačinu. "Ale jaký je tu klid co, když tu není Gatsu, nikdo tady neřve a podobně." Řekne pohodově Ami, ale spíše to zařekla. "Ty huso blbá, co si o sobě myslíš?!" vyštěkne známí hlas. "Promiň, nechtěla jsem to na tebe vylít." Omluví se právem Ami, která omylem, vylila horkou čokoládu z kelímku na Karin, když do ní vrazila. "No jasně, tobě tak budu věřit. Koukni se na mojí košili, je kvůli tobě celá špinavá a určitě to nepůjde vyprat." Začne na ní řvát Karin. "Tak mi tu košili dej a já ti ji vyperu." Nabídne Ami. "Vypereš? Ty taková špindíra?" rýpne si Karin. "Tohle se mi už nelíbí!" ucedí Shizue a zvedne se, aby šla na pomoc Ami. "Vůbec ani nechápu, proč s tebou chodí Sasuke. Neměl by se zahazovat s někým, kdo je nižší než on!" dodá ještě. "Jo a toho vyššího myslíš sebe?!" sykne Shizue, která se objevila vedle Ami. "Aaaaah Asahi ty se do toho vůbec nepleť!" ucedí Karin. "Má pravdu Shizue, tohle je jen mezi námi." Řekne vážně Ami a Shizue tedy ustoupí za Ami. "Ať už máš proti mně něco, tak nechci, aby ses navážela do vztahu mezi mnou a Sasukem." Hlesne Ami zcela vážně. "Proti tobě nemám tolik výčitek, jako proti vašemu vztahu. Vždyť to ani není vztah, sotva si určitě dáte pusu." Rýpne si sarkasticky Karin a poupraví si brýle na nose. "Neměli bychom najít Sasukeho, aby se do toho připojil, přeci jen, týká se to i jeho." Šeptne Kiwi na Nanu. Nana kývne a začne se shánět po Sasukem. "Jen závidíš." Sykne Ami na Karin, protože to i tak je. "To není závist, to je zloba nespravedlnosti, prostě nechápu, jak s tebou Sasuke může chodit. Vždyť ani nejsi hezká!" ucedí svým hnusným tónem Karin, jenže to už se Ami nechala vyprovokovat a skočí po Karin. Obě se svalí na zem a hlava ne hlava, začnou se rvát. "Kruci, to se lehce zvrtlo." Sykne Shizue a běží k tomu chumlu. "Vydrápu ti ty oči!" ucedí rozčílená Ami. "Ami už ji nech!" hrkne na ni Shizue, která ji i s Kiwi tahají za rukáv, aby toho nechala. "Chci ji ukázat, zač je toho loket!" řve smyslu zbavená Ami a všichni ucítí náběh chakry, stejně tak velký i u Karin. "Tohle není dobrý…" utrousí Shizue a táhne dál i Kiwi, protože tenhle boj nevypadá dobře. "Zavolejte někoho z učitelů." Řve někdo ze strany Karin a všichni se stahují opodál. Okolo těch dvou se začne vířit prach a ony se jen zabíjí pohledem. "Tak pojď, ty trosko." Rýpne si tiše Karin, ale i tak to Ami slyšela. V rychlosti blesku se Ami odrazí do vzduchu a začne dělat pečetě katonu. "Ona chce použít techniky, tady?!" zhrozí se Kiwi a začne všechny odhánět pryč. "Měli bychom spíše zasáhnout, můžou zničit celou školu." Hrkne Shizue. "Katon: Hotori rengan ! (ohnivá bouře)" vyřkne Ami a všechen prach, písek a kamení se okolo nich zvedne a poté vše chytne ohněm. "Tak pojď naostro." Dodá ještě v tom smyslu Karin a vytáhne si její dva speciální kunaie a sundá si brýle, které strčí do kapsy. "Nevidím tam přes tu smršť. Sakra, víš jaký tohle bude průser." Zalituje Shizue. "Mohli bychom aspoň zničit tu bouři ohnivou, která je okolo nich." Navrhne Nana. "To je blbost, tohle je technika A. Nikdo tady z nás nic moc neumí, aby tuhle zkázu odvolal." Sykne Kiwi a ohlédne se, když někoho spatří. "Chci tě zničit z tohohle světa mrcho jedna!" řve Karin na Ami. Rvou se tam jak kočky a ani jedna nemá na ústup. Zničehonic se otřese země, divný zvuk a náhle ohnivá bouře zmizí. Kamení a písek spadne na zem a všichni koukají, co se stalo. Před těma dvěma stojí Sasuke a Mia-sensei. "Myslím, že budete mít co vysvětlovat." Řekne vážně Mia-sensei. Ami poodejde pár kroků od Karin a podívá se na Sasukeho. Ten akorát sklopí pohled a odvrátí se od ní. "Karin! Okamžitě jdi do ředitelny a počkej tam na mě." Hrkne vážně Mia s nemilým pohledem. "Ale to jsem…" "IHNED!" zaburácí mocným hlasem Mia a Karin se sklopenými uši cupitá do ředitelny. Po té Mia přistoupí pomalými kroky k Ami a vážně se na ní podívá. "Nezajímá mě váš důvod, proč se to stalo nebo tak. Vím, že Karin je jeden velký důvod, ale něco by mě vážně zajímalo. Kde ses naučila tuhle techniku. Techniky typu A neumí jen tak někdo." Zeptá se Mia. "Naučila mě ji Nell-san." Odpoví pohotově Ami a začíná ji být líto, že se nechala vyprovokovat takovou nánou. "Tshe, to snad není možný." Zanadává si pro sebe Mia. "No tobě poučování dávat nebudu, myslím, že si to užiješ od někoho jiného."
Dodá ještě, koukne na Sasukeho a pak odejde.

O dvě hodiny později, když už pomalu končí škola, se tým Nell-chan, konečně vrací a s ním i záhadný Daisuke Yasuharu. "Hele! To je Hachiko, Natali a Gatsu !" vyhrkne nadšeně Kiwi, která je ihned zahlédla, když stála před školou, jako všichni ostatní. "Ahooj !" vyhrkne se slzou na krajíčku Shizue a skočí po Natali. "Aaaah Shizue ! Šlapeš mi na nohy!" utrousí Natali, ale přeci jen je ráda, že je zase všechny vidí. Avšak Gatsu a Hachiko neustále propalují jejich "nového" senseie. "Měli jsme ho tam někde zahrabat, nechci ho tady trpět." Šeptne kousavě Gatsu na Hachiko. "Jo, to teda jo." Usoudí Hachiko. Daisukeho se však na ně ohlédne a křivě se usměje. "Počkejte na tréninku." Zahrozí jim pobaveně a jde za Nelliel, která míří za Tsunade-sama. "Musíte nám vyprávět, jak jste se měli!" hlesne nadšeně Nana na Hachiko
a tak si tam začnou všichni vyprávět jejich zážitky za ten týden.
"Tak tě vítám Daisuke, dlouho jsme se neviděli." Řekne přátelsky Tsunade a Daisuke nahodí milý úsměv. "No jo, té nabídce jsem nemohl jen tak odmítnout." Řekne kousavě Daisuke a pohlédne na Nelliel, která ho zpraží pohledem. "Od pondělka budeš učit, zítra si přijď pro nějaké spisy, pravidla a podobně. Doufám, že se ti tu bude líbit. Shizune by měla za chvíli přijít a přinést ti klíče od tvého nové ho bytu." Řekne Tsunade a srovnává si nějaké papíry. Daisuke na to jen kývne a už by se dal na odchod, kdyby do kanceláře někdo nevtrhl. "Děláš si ze mě srandu?! Jak můžeš někoho učit Hotori Rengan !" vyřve se Mia-san na Nell-san. Tsunade překvapením jen přihlíží a Daisuke odstoupí aspoň je stěně, aby neměl co dočinění s těmi dvěmi, kdyby stál mezi nimi. "Nevím, co vidíš za problém." Sykne Nell. "Problém?! Tu techniku použila šestnáctiletá dívka, která ji neuměla ještě plně používat, mohla někoho zranit." Ucedí Mia. Nell se nechápavě podívá na Tsunade. "Dneska se tu servaly na školním dvoře, dvě studentky. Akira Ami a známá Karin." Odůvodní Tsunade Nellinu otázku na očích. "No můj problém to není Mio, takže si dej pohov." Odpálkuje ji jen Nell a s Daisukem v patách odejde.


Falling inside the black 1

7. listopadu 2009 v 15:17 | Nell-chan

Tááák tu je nová povídka ;)


Falling inside the black

FILLER

První část - Shledání s dávným přítelem !

Temná chodba. Temná chodba osvětlena jen menšími pochodněmi po stranách zdí. Zdi zdobené starodávnými mozaikami. Vlhkost a průvan. Strašidelný pocit. Sem tam nějaké dveře, ale ty nehlavnější jsou v čele chodby.

"Orochimaru-sama, jste si jist, že to vyjde ?" zeptá se celkem netrpělivě jeho společník. "Kabuto, buď trpělivý. Pokud se toto povede, bude to vrcholný objev. Už nebudu muset hledat své tělesné schránky po světě. Další tělesnou schránku si můžu vytvořit sám." Sykne z ochraptělým hlasem Orochimaru a drží své ruce nad nějakým tělem, do které propouští svou celou chakru. "Nikdy jsem nepochyboval o vašich myšlenkách, názorech a vědeckých poznatcích, ale toto se mi zdá absurdní. Proč jste si vybral zrovna jeho ?" hlesne Kabuto a přiloží i své ruce nad nehybné tělo. "Vyspělé tělo cizího muže, dosud nepoznaná síla chakry, kterou jsem objevil, malá část chakry desetiocasého, která ho udělá neporazitelným a Sharingan v obou očích. Myslím, že schránka Uchihy Obita je ideální." Odpoví Orochimaru a zakucká se, protože mu docházejí síly. "Orochimaru-sama, měl by jste si jít odpočinout, jste hodně vyčerpaný, můžeme to dokončit potom." Upomene Kabuto Orochimara, ale ten jen zakroutí hlavou, že ne. "Cítím, že už bude dílo dokončeno, už jen chvíli a bude to můj úspěch. Mé znovuzrození." "Jak myslíte." Řekne jen Kabuto a přidá více své chakry, aby reinkarnace byla rychlejší. Orochimaru náhle přestane a křivě se usměje. "Jsme hotovi, necháme ho až se probudí sám." Sykne Orochimaru a ještě si poslechne jak už teď žijící tělo, dýchá. Kabuto odklidí všechny věci, knížky, nástroje a podobně, které potřebovaly k tomuto týdennímu zákroku. Avšak po chvilce zpozorní, jak Orochimaru, tak iKabuto. "Myslím, že máme nezvaného hosta." Ucedí Kabuto a podívá se na dveře, které jsou pootevřené. "Jo a už nějakou dobu." Ozve se z rohu ženský hlas. Kabuto i Orochimaru se otočí, protože ke svému nepříteli byly zády. "Copak potřebuješ dívenko, jsi zaběhlé kotě a nebo něco žádáš od Orochimara-sama ?!" sykne Kabuto a za zády si připravuje pečeť." "Když jste mi tak hezky posloužili, teď už jste nepotřební." Řekne dívka rázně, náhle s objeví za Orochimarem a probodne ho svou černou katanou. Orochimaru s překvapeným výrazem vykašle krev a nemůže uvěřit. "Ja-jak to ?" zeptá se nevěřícně. "Vím, že by tě nezabila jen taková technika a nebo meč. Pořídila jsem si speciální katanu jménem Ayame (iris)." Sykne dívka a zprudka vytáhne katanu z Orochimara. "Jak jsi věděla, že zrovna tato katana ho dokáže zabít ?!" sykne Kabuto a jeho tvář se halí do zloby. "To je osobní otázka Kabuto, popravdě já vím o vás všechno. Blbé je, že vy o mě nevíte nic." Hrkne dívka, odrazí se od země a s napřáhlou katanou zaútočí na Kabuta, který se brání chajdou okolo svých rukou. Černé ostří se zastaví o jeho ruce a Kabuto zasyčí bolestí. Pocit, jako kdyby mu to drtilo ruce. "Proč si přišla ?" zeptá se ještě Kabuto a jeho brýle se zalesknou nad leskem mihotavé svíčky. "Musím se shledat s dávným přítelem." Odpoví jen dívka, okolo její druhé ruky se objeví rudá chakra, která je po té v břiše Kabuta. Krev ohodí protější zeď a Kabuto dopadne na zem mrtev, hned vedle svého pána. Dívka svou ruku od krve utře do nějakého hadru a přejde k velkému stolu, na kterém leží její dávný přítel. Vnitřní schránkou by to měl být on, ale vnější ne, kdy tělo není jeho. Umřel už ve třinácti letech. Tak mladý a plný síly. Jenže teď z něj Orochimaru udělala vraždící stroj s vědomím Uchihy Obita. Černé vlasy, ostré mužské rysy a jen do půlky těla oblečený. Na jeho hrudi se odhaluje několik jizev, od důležitých zákroků, které prováděli ti dva. Ale přesto všechno, dominuje jeho vypracovaná postava. Tělo muselo přesto patřit nějakému ninjovy. "Je to už dávno Obito." Hlesne potichu dívka a přiloží svou ruku na čelo Obita.

Flasback

"Proč jsi tak tvrdohlavý Obito ?!" řekne dívka na černovlasého chlapce. Ten, ale tiše sedí na zemi a ani se nehne. "Prosím, nauč mě to s tím nožem." Zaprosí opět dívka a tahá svého kamaráda za rukáv. "Nell-chan, dej mi pokoj. Musím se soustředit, zítra mě čeká důležitá mise s mým týmem a navíc, to není nůž, ale kunai." Sykne Obito a se zavřenými oči medituje. "Jsi na mě zlý." Utrousí dívka a posadí se vedle chlapce. "Nejsem zlý, jen se musím uklidnit. Počkej, až budeš mít ty svůj vlastní tým." Řekne Obito a podívá se vážně na jeho o tři roky mladší kamarádku. "Hmmmm, ale já ninjou budu už příští rok a určitě tě porazím." Vyhrkne dívka. "Nemůžeš se v jedenácti letech stát geninem." Odbude ji Obito. "Ale můžu." Sykne dívenka a její tvářičky se nafouknou uražením. "No já musím jít, jinak mamka bude nadávat. Uchihové musejí chodit včas." Řekne Obito a zvedne se z oválené trávy. "Jo jasně, stejně přijdeš pozdě a nahodíš jednu ze svých výmluv, jakože ti přeběhla přes cestu kočka a ty jsi tu cestou musel obejít jinou cestou." Rýpne si dívenka. "Tshe, to není pravda." Sykne Obito a narovná si brýle na svém čele. "Pozdravuj Kakashiho a Rin." Dodá ještě dívenka a stále sedí na trávě. "Jasně, jasně. Tak se měj Nell-chan, za týden se uvidíme." Rozloučí se Obito. "Sayonara !" rozloučí se i Nell-chan, ale nevěděla, že to bude naposled.

……


Vzpomínky projedou jak blesk Obitovým vědomím a ten se vzbudí. Rychle si sedne a rozdýchává navracení jeho myšlenek. Zmiňovaná Nell poodstoupí od stolu a kouká na Obita. "Jak se cítíš ?" zeptá se Nell a popojde pár kroků, aby stále naproti němu. "Jako kdybych vstal z mrtvých." Sykne Obito tvrdým hlasem. "Co se vůbec stalo ?" sykne znepokojivě Obito a protře si oči. "Orochimaru tě zreinkarnoval. Dal ti nové tělo. Vlastně jsi měl být jeho nová schránka." Odpoví Nell. "Jak dlouho jsem byl mimo ?" zeptá se ještě Obito a pomalu se posune, aby mohl slézt ze stolu. "Jedenáct let." Odpoví prostě Nell a hodí po Obitovi nějaký černý plášť. Jedním mrštným hmatem ho chytí a oblékne si ho. Postaví se na vlastní, přeci jen oslabené nohy a zhluboka se nadechne. "Taky jsi vyrostla." Hlesne Obito, když si přiměřeně prohlédne Nell. Rudé dlouhé vlasy, temně modré oči, černé oblečení, stejně tak barevný černý plášť a černá katana. "Ale zajímalo by mě, proč jsi zabila tyhle dva. Tím ses stala pro mě nepřítelem." Sykne Obito a ráznými kroky dojde k Nell, ale nešáhne na ni. Jen pár centimetrů jim od sebe chybí, ale ani jeden se nepohne. "Měl by jsi spíše děkovat, zachránila jsem ti kejhák. Stal by ses zrůdou, kdybych nechala pokračovat Orochimara ve svých plánech." Řekne vážně Nell a propaluje oči Obita. "Hm, ale to vážný důvod zřejmě nebude, že ?" usoudí Obito s přimhouřenými oči. "Chci, abys přešel se mnou do organizace Yamasa. Tato organizace je zakládána na nejsilnějších a nejtemnějších technikách celého ninja světa." "Takže přeci jen špatná strana." "Co jsi čekal, v tomto ztroskotaném světě. Člověk pokud umře a nebo hraje svou vlastní hru. Všude jsou války Obito, víš jaký řád bychom mohli my dva nastolit. Mír a klid. Začalo by se od začátku." "Tím, že zničíš svět, chceš udělat mír a klid ?" "Tím, že se postaráme o jednu organizaci, která má v plánu zničit svět. Postaráme se o špatné ninjy, kteří vlastní sílu, kterým by se jiným ani nezdálo. Zničíme feudální pány a skryté vesnice. Zvrhneme všech pět kage z jejich postu. To bude začátek. Nový řád musí být nastolen !" ucedí Nell a poodstoupí od Obita. "Tak co myslíš ?" zeptá se po chvíli ticha Nell. "Tak tedy nastolíme nový řád." Ucedí Obito.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Příští díl: Nová cesta mrtvého ninjy !Mno doufám, že s evám to aspoň trochu líbilo, jestli ne, tak to smažu xD Jo a jinak ještě gomenasai, že zase hlavní ženská postava jsem já, ale když mě to ulehčuje práci, než zase něco pečlivě vymýšlet...prosím KOMENTÁŘE

Vyhlášení 1.ankety a 2.anketa :)

5. listopadu 2009 v 17:47 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konnichiwa :)

Tááák, tady je vyhlášení výsledků první ankety, kdy otázka byla:

S kým by měl chodit Naruto ?

Ze 7 hlasy zvítězil Sasuke :D po té byla Hinata se třemi hlasy a nakonec jendotné hlasy.

Přidávám ai druhou anketu ;) hlasujte, vásledky budou v pondělí


1.anketa :)

2. listopadu 2009 v 17:15 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konichiwa ^_^

Tak doufám, že se vám aspoň trochu líbí můj nový design a ještě jednou děkuju dívčině, která ho pro mě udělala, Arigato ;)))


Jinak asi jste si všimli, že o víkendu nepřibila povídka, která bývá každý víkend
> nabírám informace a další dílek bude do 8.11. :)
+
k tomu bude jedna jendorázovka, kterou už mám z poloviny sepsanou.

Vezmu si na vědomí, že jste v minulé anketě, ve většině případů dávali povídky :D
Nom a teď k věci:
Dávám sám novou anketu. Ankety sem budu dávat často, zajímá mě vaše názory, takže budu i po té sem udávat výsledky ;))
Snad vše co jsem chtěla, Sayonara

Anime design

1. listopadu 2009 v 20:27 | Pajkouš
KREDITY
-Tvořitel: Pajkouš from www.coollady.blog.cz
-Doba výroby: cca 1,5 hodiny bez přestávek
-Doba nastavování: cca 30 min bez přestávek
-Zdroj obrázků: Google.cz
-Dodatečné info: Nevím co k němu říct...podobný ke stylu jednoho mého designu. Líbí se mi a sand se bude líbit i majitelce.