Červenec 2009

Konoha High school ll 17

25. července 2009 v 12:43 | nell-chan |  Fun manga

Konoha High school ll 16

22. července 2009 v 21:24 | nell-chan |  Fun manga

Konoha High school ll 15

13. července 2009 v 22:26 | nell-chan |  Fun manga


Upravené picty (mix)

13. července 2009 v 21:43 | nell-chan |  Narutoviny

Konbanwa
Tak se hlásím po dlouhé době.
Upravila jsem pár pictů, pže jsem se nudila a tohle byla jen taková rychlovka
Tak at se vám líbí =)
Sayonara
PS: KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM !

Phota všech

7. července 2009 v 20:43 | nell-chan |  AkatsukiSlovník osudu 3.díl

7. července 2009 v 17:47 | nell-chan

!!! Gomenasai !!!

Omlouvám se všem Otaku.
Prostě já slibuju a nevyplnim.
Mám tu kousek slovníku osudu, ale fakt jen malý kousek, ale tentokrát to myslím vážně že se polepším, ještě dnes přibyde hodně článků, pže mám připraveno celkem dost věcí =)
Tak si užijte aspoň ten kousek a příště to bude lepší ;-)


Vběhnu schody do posledního patra budovy Hokage a chvilku se vydýchávám. Pohlédnu na hodinky. Už mám deset minut zpoždění. Těžce si vydechnu, upravím a jdu pomalu chodbou, jako že mám všechno pod palcem. Zaklepu a vejdu dovnitř. ,,No to je dost.¨ sykne Tsunade jízlivě. Omluvně se jen usměji a kouknu na Aikemi hovící se v křesle u okna. ,,No tak sehnala jsi někoho ?¨ zeptám se a sednu si do křesla naproti Aikemi. ,,Bylo to velmi náročné, najít někoho za tři hodiny. Když všechny jednotky mají nějakou práci. Avšak…našla jsem vhodného adepta.¨ odpoví Tsunade a ukáže na dveře. V tu chvíli na ně někdo zaklepe a vejde dovnitř jakýsi ANBU s maskou. ,,Omluvte mě Tsunade-sama, jdu pozdě.¨ omluvíme se muž a jde hnedka na kolena. ,,V pořádku. No doufám, že jste o této misi byl informován.¨ hlesne Tsunade s otázkou v očích. ,,Ano, jistě.¨ odpoví muž jak na vojně. ,,Dobrá. Jinak toto jsou dívky, které budete doprovázet. Jsou to velmi výborné kunoichi, takže nějaká přehnaná starost…to si nechte tady.¨ řekne Tsunade a podepisuje nějakou hromádku papírů. Na to muž nic neřekne. ,,No tak jestli je to všechno, tak bychom mohli jít ne ?¨ prolomí ticho Aikemi. Ale to ji zastaví Tsunade, když pozvedne ruku, aby si zase sedla. ,,To není jen jeden člen. Budete mít ještě jednoho společníka, ale ten na vás čeká před bránou Konohy. Budete snad rádi, koho jsem vám sehnala.¨ řekne a teďka už mávne rukou, jako že můžeme jít. Rozloučíme se a vypochodujeme z kanclu. Ještě slyším mamky slova jako ,,Hodně štěstí,,. Vyjdeme z budovy a míříme si to k bráně. Všichni jdeme mlčky a dost vážně, jako nějací profíci, na který si má každý dávat pozor, aby mu neprošel v cestě. ,,No a jak ti máme říkat ?¨ optá se znenadání Aikemi a koukne na toho muže z ANBU. ,,Mé pravé jméno vám říci nemůžu.¨ odpoví chladně. No jo ANBU vycvičen bez emocí. ,,No tak my si vymyslíme nějaký to jméno na tebe.¨ řekne Aikemi a začne přemýšlet. ,,Co takhle Usagi ? (zajíc)¨ navrhne Aikemi. Muž jen pokrčí rameny na náznak, že mu to je jedno. ,,Tak řekni své pravé jméno, děláš jako bychom ho měli někde vyzradit. Jsme nyní týmový partneři.¨ promluvím já. ,,Dobrá, řeknu vám jen mé první jméno.¨ hlesne muž a zastaví se. My s Aikemi na něj zůstaneme zírat a čekáme na to co řekne. Nastane hrobové ticho. ,,Jsem…jsem…¨ ,,No Nazdáááár.¨ přehluší jeho hlas jiný. Otočíme se a tam stojí Kiosuke-sensei. ,,Sensei ???¨ otáži se překvapivě. ,,To zíráte co, Tsunade mě poslala s vámi, kvůli nějakému případu.¨ hlesne a zazubí se. Je pořád stejný, rošťácký úsměv, blonďaté vlasy, vřelé oči, vyšší než já a vše dominuje jeho jizva na lícní kosti. ,,To vy jdete jako náš doprovod ?¨ zhrozí se Aikemi. ,,Jasně, nějaký problém ?¨ oboří se s povytaženým obočím. Aikemi si ho přeměří dobrou chvíli, něco si zamumlá pod nosem a pak ho ignoruje. ,,No panstvo, jestli jste skončili s nějakým představováním, měli bychom vyrazit než se setmí.¨řekne už vážněji sensei a vydá se k bráně. Proběhneme branou a vydáváme se vstříc nové misi.

*

Celou dobu nám slunce pálilo do zad a foukal příjemný větřík. Uháněli jsme si to po větvích stromů a každý se utápěl ve svých myšlenkách. ,,Do jaké vesnice máme namířeno teď ?¨ křiknu na Kiosukeho. Ten se na chvilku zamyslí. ,,Asi do travnaté, tam byli nejčastěji spatřeni. Zjistíme kdy a kde je viděli naposled a z toho pak určíme další cestu.¨ odpověděl. Běželi jsme další hodinu a pár minut až jsme zastavili. ,,Tak tady na tom místě přenocujeme. Je to tu pěkný, nedaleko říčka, támhle nějaký trsy s ovocem, teda pokud se to dá jíst a nějaké to suché dřevo najdeme.¨hlesl Kiosuke a zazubil se, jak vyhlídl pěkné místo. Aikemi si vyskočila na strom a uvelebila se na té z nejpohodlnějších větví a to jich nebylo moc. Já jsem udělala to samé a mezitím Kiosuke a ten z ANBU sháněli dřevo v menším lesíku opodál.


Konoha High school ll 14

3. července 2009 v 20:43 | nell-chan |  Fun manga

Konoha High school ll 13

2. července 2009 v 16:21 | nell-chan |  Fun manga

Lehce opožděné no já vím ^_^