Červen 2009

Picty Naruta

28. června 2009 v 14:05 | nell-chan |  Naruto Uzumaki
○ My new design ○

23. června 2009 v 13:13 | nell-chan |  Discussion and Questions
Ohayo =)
No jak vidíte, mám nový design. Je to o mnoho světlejší než předtím, takové spíše do léta. No ale podle toho co je venku, to spíše vypadá na podzim. Doufám, že s evám líbí aspoň trošičku, je vyroben od moi kamarádky, která je na tohle mástr jak dobře vidíte xD.
Jinak brzy se blíží prázky a do těch snad něco přibyde. Já vím no, říkala jsem, že to doženu ale já jsem horzně líná a ještě v takovém deštivém počasí jako je tohle.=)
Tak se nelobte a mějte se mnou ztrpení
Arigatoooo :-*


Další blogis...

21. června 2009 v 19:25 | nell-chan |  Discussion and Questions

Konichiwa moi milí ^_^

Založila jsem si další stránky. Na těchto nových stránkách budu publikovat jen povídky, takže kdo má rád mé povídky, které nejsou moc k světu stavte se na této adrese. Budu ráda aspoň za nějaký komentář =)))


A jestli máte někdo zájem, publikovat svoi povídku, tak neváhejte a ozvete se...zatím Sayonara =)A další picty do várky...kreslené

19. června 2009 v 21:15 | nell-chan |  Narutoviny
Konbanwa !!!
Zdravííím vás lidičky po tááák náročném týdnu. Byl náročným tím, že s euzavíraly známky ve škole a já toho měla fakt moc, tak se nedivte, že není nic přidáno. Pokusim se stihnout povídky, aspoň jednu z nich, kdyžtak do komentářů napiště jakou budete chtít co nejdříve a já se pokusím ji napsat. Jooo a ta páteční básnička...mmm...xD no Shizue přibyde až zítra jako náhrada bude to sobotní básnička ^_^ teďka nemám básnického ducha xD
Jinak vyhrála jsem si nad dalšími obrázky, tak snad se budou líbit ;-)

Nepoznáte všechny od shora: Pein, Tobi, Kisame, Deidara, a Kakuzu

Mého milouše poznáváte ne ? xD

Jetě jednou zblízka ^_^

ÁÁÁ Kakashi naposled...=)

Picty Itachiho ^_^

15. června 2009 v 16:01 | nell-chan |  Uchiha Itachi
Menší várka mého miláčka ^_^
Slovník osudu 2.díl

13. června 2009 v 21:11 | nell-chan
Konbanwa všem =)
Přidávám druhé pokračování této povídky, která se týká mého fantasy života xD
Je to kratší, ale do příště se poučim se pište. Jinak jsou tam tři postavy, které mám moc ráda. Které to jsou, to si musíte nejdříve přečíst. V další kapitole přibudou další ^_^
Jinak prosím zanechávejte komentáře

Pro připomenutí:
Je to už 16 let co jsem na tomto světě. Drsný a přesto tak krásný svět, plný tak stejných lidí a přeci tak odlišných. Když jsem se narodila, ten den napadlo snad nejvíce sněhu za posledních 10 let. Říkáte si, že když napadne sníh je to normální, ale u nás je to vzácná věc. Tedy abych to upřesnila žiji v Japonsku, přesněji ve vesnici jménem Konoha.
Všichni mi spíše říkají přezdívkou Icehime. (ice-led, hime- označení princezny) Je to díky tomu sněhu, který potom roztál a zemědělci měli nejlepší úrody za několik let. A princezna v mé přezdívce ? No, jsem totiž dcerou 5.hokage Tsunade-sama. Asi si říkáte, musí to být skvělé, když jste dcerou někoho důležitého, ale opak je pravdou. Slušné chování, pilné učení a skvělá kunoichi. Díky tomuto postavení, nemám mnoho přátel. Mými přáteli byli po celou tu dobu poddaní mé matky a má chůva. Má matka je skvělá žena a vždy se ke mně chovala dobře, avšak kvůli své hodnosti neměla na mě tolik času. Jak říkám, trávila jsem čas s mou chůvou. Otce jsem neměla. Nikdy jsem ho neviděla a matka mi o něm nikdy nevyprávěla, ale pokaždé mě s ním srovnávala, když jsem udělala nějakou neplechu a nebo jsem vyhrála nad mým učitelem ninjutsu. Vždy jsem ho chtěla poznat.

Jakožto kunoichi, mám i svůj tým. Jsem pod vedením Kiosukeho-senseie a mými týmovými partnery jsou dva kluci. Oba dva jsou starší než já. Obou dvou je 18 let. Mají mnoho zkušeností a jsou velice silní. Proto také dostáváme mise typu A. (sama nepatřím mezi ty slabé) Jeden z nich se jmenuje Tamashi Mayo. Je to snílek a někdy dosti naivní, ale přesto kamarádský. Nikdy nezkazí srandu a v něčem si docela rozumíme. Jeho otec je feudální pán a matku nemá.
No a ten druhý, moc osobně ho neznám. Nikdy toho moc nenamluví a já také ne. Je velice silný a jde z něj strach. Je z velice známého klanu v Konoze. Jmenuje se Uchiha, Itachi Uchiha.
Jako tým jsme byli jedni z nejlepších, ale před dvěmi lety se něco zvrtlo a náš tým už neexistoval. Itachi vyvraždil svůj klan z nepochopitelných důvodů svůj klan a utekl neznámo kam. O týden později zmizel i Mayo, ale údajně odjel za svým otcem. A já? Já padla do rukou tvrdé realitě…a tady právě začíná ten pravý příběh.


Slovník osudu
2.kapitola

V krásném letním odpoledni si to kráčíme lesem. Vracíme se z mise, kterou jsem měla v sousední písečné vesnici. Mám nový tým a tak už můžu opět konat svou pravou práci ninji. Moje nová týmová partnerka je Aikemi Ikkitousen. Padly jsme si hnedka do oka a i když se známe jen tři měsíce, vypadá to spíše, jako kdybychom se znaly roky. Jsme opravdu sehrané a víme co každá chce. Je sice mladší než já, ale její síla s porovnáním jejich let nemá co dělat. ,,Hej Nell přidej trošku do kroku, chci do Konohy dorazit ještě dnes.¨ hrkne Aikemi asi 10 metrů přede mnou. Vytrhnu se z přemýšlení a doběhnu ji s úsměvem. Ona se na mě také usměje a pak jdeme vstříc domovu.

*

,,Mise splněna.¨ křikne Aikemi když vrazí do kanclu hokage. Tsunade nadskočí až se ji skoro rozlije saké, které má na stole. Trošku se pousměji nad její reakcí, ale když si všimnu jejího utrápeného obličeje, smích mě přejde. ,,Mami děje se něco ?¨ optám se starostlivě a jdu blíže k jejímu stolu. Protře si unaveně oči, prohrábne vlasy a začne něco hledat v kupičce papírech, které má na stolku. Jaksi odpovědi se mi nedostalo a tak nevím co si mám myslet. Mamka nepije už dlouhou chvíli jen tak saké. Většinou když jsou oslavy a nebo když má velké starosti. Jelikož oslava není, pokud já vím, tak jedině z toho vyplývá problém. Podívám se na Aikemi a ta pokrčí rameny, že taky neví o co jde. Tsunade vytáhne jakou si složku ze šuplíku a položí ji před nás. Aikemi nevydrží a otevře ji. Pak se podívá na mě a složku mi předá. Jsou tam nějaké fotky a papíry. Podívám se na jednu fotku je tam jakýsi člen ANBU. Vůbec nevím o koho jde. Mamka po té co viděla můj tázací výraz spustila. ,,Je to jeden ze členu ANBU. Je z pátracích jednotek, které pátrají po Akatsuki nebo po stopách Orochimara. Jeho tým byl celý zabit a on jediný přežil. Nyní je na jednotce intenzivní péče a je v těžkém psychickém stavu. Nevíme co se stalo, ale jediné slovo, které řekl bylo Akatsuki.¨ ,,Takže to bude práce Akatsuki. To je jasné.¨ hlesne vážně Aikemi. ,,Možné to je.¨ usoudila Tsunade. ,,A to tě trápí ?¨ zeptám se ji. ,,Ano. Byl to jeden z nejlepších maskovacích týmů a byli mladí. Nezasloužili si takovou smrt.¨ hlesla a obrátila do sebe láhev saké. ,,Mami nech být už tu flašku, žal nezapiješ.¨ řeknu rázně a láhev toho alkoholu ji seberu. ,,Jakou smrtí zemřeli ?!¨ zeptá se zvědavě Aikemi ale na vážnosti neubývá. Tsunade se na ni zamračeně podívá a pak si oddychne, jak je to těžké říci. ,,Použili na ně zakázanou techniku, nic víc vám k tomu nemohu říci.¨ odpoví. ,,Vezmeme tenhle případ s Aikemi.¨ obořím se vážně plná rozhodnutí. Tsunade to zaskočí a Aikemi na mě začne zírat jako že jsem se zbláznila. ,,Na to zapomeň, jsi má jediná dcera, nepotřebuji tě poslat na smrt.¨ ucedí naštvaně. ,,Co to tady povídáš o smrti. Můžeme to s Aikemi jen prozkoumat, zjistit bližší informace okolo dění Akatsuki, kde byli naposledy spatřeni.¨ nenechám se odbýt. Tsunade přemýšlela, ale nechtěla povolit. ,,Mami dej mi šanci, jsme s Aikemi dobré a navíc můžeme si někoho sehnat, kdo by šel s námi.¨ dodám přesvědčivě. ,,A koho ? Všichni jsou pryč. Genniny si vzít nemůžete to je myslím jasné. Junninové mají svou práci a Chunniny taky neseženete.¨ odbude mě Tsunade. Zarazím se a začnu přemýšlet nad dalšími možnostmi. ,,No a co ANBU ?¨ optá se Aikemi. Začnu rozhodně kývat. Tsunade si nás přeměří pohledem a pak prokroutí očima. ,,Tak dobrá, ale budu vám vybírat společníka já.¨ hlesne. ,,Yosh.¨ hrkneme s Aikemi najednou. ,,Běžte si odpočinout a za tři hodiny se nahlaste tady, snad někoho seženu.¨ řekne Tsunade a začne zase něco hledat. ,,Kasooo jen co si vzala Shizune dovolenou, je tu hroznej nepořádek.¨začne nadávat.

*

Když dojdu domů, rovnou zalezu pod sprchu. Připravím si věci na další misi. Katanu, pár kunaiů a shurikenů. Uspávací jehly a obyčejný kapesní nůž. Nějaké jídlo a dvě láhve vody, náhradní triko a stahovací obvaz. Navléknu se do černého trička a šedých kraťas. Na tričko si vezmu černou mikinu a okolo krku si uvážu čelenku se znakem Konohy. Vytáhnu mou katanu a koukám se na jediný šrám, který na té kataně mám. Je celá černá. Její lesknoucí čepel by oslnila každého a to nemluvím o nástavci. Položím si ji zatím vedle batohu a odejdu z pokoje dolů do kuchyně. Vezmu si jablko a dojdu do obývacího pokoje. Pozastavím se u krbu, kde je polička s fotkami. Na jedné za rámečkované fotce jsem já s mamkou. Na další jsem já, Mayo, Itachi a Kiosuke-sensei. Tehdejší tým 11. Nikdy jsem si tuto fotku důkladně neprohlížela. Kiosuke-sensei se tam zubí jako kdyby provedl jednu ze svých blbostí. Mayo velmi důležitý, ale milý v očích a Itachi. Toho jsem nedokázala popsat. Jeho výraz byl nečitelný. Obyčejný a zároveň plný starostí. Z koukání na fotky mě odradilo bouchání na dveře. Položila jsem fotku zpátky na poličku a šla ke dveřím. Otevřela jsem je a tam stála nějaká dívka. Možná starší možná mladší než já, ale jisté bylo, že jsem ji vůbec neznala. ,,Přejete si ?¨ zeptala jsem se vykáním. ,,Aaaah jsem vaše nová sousedka.¨ vyhrkne najednou, že ji bylo jen taktak rozumět. Usměji se, aby se trochu uklidnila z nervozity. ,,Tak to mě těší, já jsem Nelliel Toboki.¨ představím se a podám ji ruku. ,,Vím kdo jste, jinak bych nebyla tak nervózní.¨ opáčí dívka. ,,Nervózní ? Nechápu.¨ ohradím se a vztáhnu ruku. ,,Moc mě těší princezno, jmenuji se Shizue.¨ řekne už pomaleji než předtím a pokusí se o úsměv. Úsměv opětuji a přijmu její nabídnutou ruku. ,,Prosím neříkej mi princezno a nebuď nervózní, nejsem nijak důležitá jasný.¨ obořím se a pozvu ji dál. ,,No dobře.¨ usoudí a porozhlíží se po našem bytě. ,,Doufám, že nevadí že tu jsem.¨ hlesne vážně. Mávnu nad tím ruku jako náznak, že určitě ne. ,,No a odkud pocházíš ?¨ zeptám se ji. ,,Jsem ze skryté mlžné.¨ ,,Mlžné ? Mmmm tam jsem ještě nebyla.¨ usoudím. ,,Budeš chtít něco k pití ?¨ zeptám se ji. ,,Nene děkuji, já stejně budu muset jít.Rodiče mě sem poslali, abych navázala dobré sousedské vztahy a šla zase zpátky.¨ řekla zcela ztrápeně. Pousměji se nad tím. ,,No já taky stejně budu muset odejít, mám misi.¨ řeknu a dokouši poslední kousek jablka. ,,Ty jsi ninja ?¨ optá se překvapeně. ,,Ano.¨odpovím a pozastavím se nad jejím tónem. ,,Děje se něco ?¨ optám se ji jako kdyby s něco stalo. Jen zakroutí hlavou a kouká se po fotkách. Potom prohodíme ještě pár slov o jejích rodičích a mlžné. Musela opustit přátelé a i svoji první lásku. Už mi zbývala jen půl hodina a tak jsem posbírala všechny věci, které jsem měla sbalené a šla za mamkou do kanclu.

*

Když procházím ulicemi, kde jsou samé restaurace, zastavím se hlavně u jedné. A to Ichiraku ramen. ,,Nelliel-sama !!!¨ vyhrkne kuchař. ,,Konichiwa Sayto.¨pozdravím ho. ,,Jako vždy s hovězím ?¨optá se mě. ,,Ano, ale tentokrát mi ho zabalte, prosím.¨ ,,Jistě.¨ řekne a začne dělat svou práci. Sednu si na židličku a vyčkávám svou porci pravého ramenu. Najednou mi na oči někdo dá své ruce. ,,Kdo je toooo ???¨ slyším utvořený hluboký hlas. ,,Mmmm netuším.¨zalžu zcela herecky. ,,Děláš si srandu, to nepoznáš svoji kamarádku Natu !¨ oboří se Nata a usedne vedle mě. Dělá hrozně uraženou a jako, že tam nejsem. ,,Co ty tady, nemáš náhodou trénink ?¨ zeptám se ji a dloubnu do ní loktem. ,,No to Kakashi, zase někam zmizel a jako já ho mám hledat nebo co ?!¨ postěžuje si. ,,Ale náhodou. Jsem dobrá, už ovládám dvacet technik a to jen vodního jutsu. Jsem dobrá co.¨ pochválí se Nata a zazubí se. Kývnu jako že jo a zasměji se nad tím. ,,Tááák tady pro princeznu a vy si dáte mladá slečno ?¨ zeptá se Sayto. ,,To samé co princeznička.¨ odpoví a na mě vyplázne jazyk. Oplatím ji vypláznutí jazyku jako puberťačka a vezmu zabalený ramen v krabičce a dám ho do batohu. ,,Někam razíš ?¨ ,,Jo mám misi a už musím jít, tak se zatím měj a nezlob !¨vyhrknu a vyběhnu z Ichiraku, protože už mám zpoždění.


animačky- ○ Sasuke ○

13. června 2009 v 14:07 | nell-chan |  Sasuke Uchiha
Konichiwa do slunečného dne ^_^
Tak dám sem pár animaček Sasukeho, tak snad aspoň někdo bude potěšen =)Konoha High school ll 12

13. června 2009 v 13:44 | nell-chan |  Fun manga

Stín v prachu- 9.díl

8. června 2009 v 15:44 | nell-chan |  Stín v prachu
Konichiwaaa
Mooooc gomenasai, že za ten týden nic nepřibylo, ale myslím, že vám to ani nechybělo ;-)
Přidávám další dílek. Je krátký, protože nemám tolik času jako dříve, teďka mám samé testy a výstupko atd atd. Pstě je toho opravdu moc, ale já se snažím. Tak ještě jednou gomen a tady je další dílek. Pls zanechávejte komentáře =)


Stín v prachu

9.díl-Předurčení

U Kazekageho v písečné

,,Vítám vás přátelé z Konohy.¨ pozdraví nás Kazekage sedíc za stolem a na hlavě známý klobouk důležitých pánů zemí. Šedivé vousy na bradě a menší porost i pod nosem. Chvílemi připomínal Santa Clause, ale opravdu jen chvílemi. xD
,,Promiňte za to zdržení, ale měli jsme menší problém, ale vše už je vyřešeno.¨ omluvil se Gai-sensei. ,,Problém? Doufám, že nic zlého.¨ opáčí Kazekage udiveně. ,,No ukradli mi peněženku, ale to už je v pořádku.¨ odpověděl Gai s nepatrným úsměvem. ,,Sensei, ale to nebylo v pořádku, tu peněženku stále nemáte a já mám zraněné rameno !¨ vyhrkne Shizue. Kiwi s Nanou stojí opodál a raději jsou ticho. ,,Shizue…¨ utrousí Nana na výzvu, že by měla být ticho. ,,Za to se vám omlouvám, tyhle výtržnosti se tu dějí neustále a my toho pachatele ne a ne dopadnout.¨ opáčí omluvně a vytáhne ze šuplete jakýsi svitek. ,,Hold se stane…¨ řekne jen Gai a pak zavládne po místnosti ticho. ,,Nooo tak snad jsme tu kvůli něčemu ne ? Pusťme se do toho !¨ hlesne Shizue a na to ji Kiwi s Nanou zpraží pohledem stejně tak i Gai. ,,Okej, jsem ticho.¨ dodá a zařadí s vedle děvčat. Kazekageho to lehce rozesměje a zadívá se na Shizue. ,,Připomínáš mi jednoho z mých synů. Je také takový.¨ řekne s úsměvem při pohledu na Shizue, která se nemile tváří. ,,No, ale už k věci. Slavnosti by měli začít za tři hodiny, tak do té době si můžete odpočinout ve zdejší ubytovně, kterou jsme vám zařídili. Je velmi útulná a moderní, tak snad budete spokojeni. Tedy na osmou se nahlašte zde a potom můžete jít na slavnosti. Dávejte veliký pozor, cokoliv neobvyklého zkontrolujte a při nejhorším zasáhněte tím co umíte.¨ řekl Kazekage vážně. ,,Rozumíme.¨ odpověděl Gai a odešel z kanceláře spolu se svým zbytkem týmu. ,,Myslím, že bychom s tebou měli zajít do zdejší nemocnice.¨ řekne Kiwi, když koukne na rameno Shizue. Její část trička je nasáklá krví a nevypadá to zrovna nejlíp a věrohodně. ,,To je dobrý, převlíknu si to, očistím a ty mi to zavážeš.¨
obořila se Shizue s úsměvem. Kiwi na to jen pokrčila rameny a nic nenamítla. Když byli zavedeni poskoky Kazekageho před zdejší ubytovnu pro ninji, byli celkem potěšeni. Nevypadalo to nejhůře a bylo poznat, že si na stavbu dávali záležet. Vešli do naoranžovělé budovy a nahlásili se na recepci. Pak jim byli odevzdány klíčky a oni šli do svého pokoje. Pokoj byl akorát pro 4 osoby, takže to náramně vyhovovalo. Menší koupelna s wc, pokoj s postelemi a nakonec větší pokoj s gaučem a televizí a po boku menší kuchyňka s parketami. Z okna byl skvělý výhled na celou Sunu a i tržnici, která byla opravdu velká. ,,No holky, teďka máte možnost se jít prospat na dvě hodiny tak to nepropásněte. Budete probuzené celý večer a já vás tam nebudu sbírat.¨ řekl Gai stále nevrlým přístupem, kvůli ztrátě své peněženky. ,,No tak sensei, nebuďte pořád takový. Hold nemáte peněženku s všemi úspory v ní no.¨ utrousila konejšivě Nana. ,,My vám koupíme novou.¨ navrhla Kiwi a to Gaie lehce pozvedlo. ,,Jo a bude pěkně zelená, aby se vám hodila k vašemu ohozu.¨ dodala Shizue. Na to se Gai zamyslí, jak by vypadal působivě a sexy se zelenou peněženkou na boku. ,,Tak joo.¨ vyhrkne Gai a už je to zase ten starý střelený Gai.

*

,,Teď !¨ křikl Daisuke. Seděl na břehu menšího jezírka a pozoroval Chiaki, jak bojuje s novou technikou. ,,Suitton: Mizzu rappa !¨ křikla s doprovodem několika chvatů a nastavila ruku proti Daisukemu. Druhou ruku měla dlaní položenou na vodě, odkud čerpala sílu. Koncentrovala chakru do ruky naproti Daisukemu a na to se vyvalilo proti němu metrová vlna. Daisukeho to znovu zmokřilo a byl rád, jak daleko zašla jeho žačka za necelé dvě hodiny. ,,Super !¨vyjekla Chiaki radostně, že se ji vlna povedla o dalších pár centimetrů zvětšit. ,,No tak vidíš, už to zvládáš. Musíš se opravdu hodně soustředit a pak to půjde samo. Suitton není sám o sobě těžký, ale člověk musí znát jeho sílu a podstatu, když tomu nerozumí, nemůže ho nikdy ovládnout. Já zatím dokáži vyvolat devíti metrovou vlnu.¨ řekne s úsměvem. ,,Eeeh de-devíti ?! No mám co dohánět.¨utrousí Chiaki zaskočeně. ,,Ty to zvládneš, máš více chakry na střebávání technik než já.¨ oboří se Daisuke vážně. ,,Lichotí mi ?¨ pomyslí si Chiaki a jemně zčervená na pohledu Daisukeho. Celá mokrý, vlasy rozčepýřené a jeho vřelé oči.

,,No a to je celé o tomto živlu…¨ dopovídá Naomi. ,,Aha nezní to nějak těžce.¨ utrousí Natali vážně. ,,Já upřednostňuji Dotton. To je technika dřeva, ale znám i ninji, která mají techniky květin, půdy a nebo všechno tohle dohromady.Třeba taková Tsunade-sama, ředitelka školy.¨ řekne Naomi příkladně. Natali vzorně poslouchá, aby ji nic neuteklo. ,,No říkala jsi, že umíš nějakou techniku co se týče tvého živlu.¨zmínila se Naomi s úsměvem. ,,No jo, ale není nijak extra silná. Chceš ji vidět ?¨ ,,Jasně, že chci.¨ ,,Dobře, ale nebudeš se mi smát.¨ upozornila Natali vážně. Naomi se uculila jako andílek a rovnou nad hlavou svatozář. Natali si stoupla, dala nohy mírně od sebe a zkoncentrovala chakru do rukou. Udělala dvě pečetě draka a opici. Pak položila ruku na zem a z ní se vytyčily obrovské šlahouny nějaké květiny. Naomi na to koukala celkem překvapeně, čekala něco menšího než je tohle. Šlahouny byly vysoké asi 5 metrů. ,,Páááni, to nebylo špatné.¨ uznala Naomi. Natali si hrdě stoupla a zazubila se vítězně. ,,Co se tady naparuješ, to si toho moc nepředvedla květinko.¨ ozval se někdo za ní.

,,Tak obě nastejno jasný.¨ řekla Nelliel vážně a koukala před sebe. Ami jen kývla a plně se musela soustředit. ,,Tři…dva,jedna. Katton: Yoindame no jutsu.¨ vyhrkly obě nahlas ohnivou techniku. Vymrštily ruku odkud jim šel gejzír ohně. Velice horký a do ruda zbarvený.Ami to už moc nevydržela a tak uvolnila koloběh chakry v jejím těle a technika přestala působit. Byla to náročná technika, pomalu už ji docházela chakra. Sedla si udýchaně na zem a utřela si suchou pusu, jak ji vysušil ten žár. Koukala na sílu Nelliel. Vypadala, že to zvládá velice dobře a že by dostala ze sebe dvakrát tak více síly. Když si Nell všimla jejího pohledu, přestala s technikou a sedla si vedle Ami. ,,Nebylo to špatný na začátečníka.¨ uznala Nell a koukala do dálky na jezero, kde se na hladině klížilo slunce. Ami se jen lehce usmála a pozorovala tu nádhernou scenerii západu slunce.

*

O necelý dvě hodiny se už probudila Kiwi. Probudila rovnou Nanu, protože si to slíbily, že probudí jedna druhou. Když se Kiwi chystala probudit i Shizue, zjistila, že v posteli není. Na to se vzbudil i Gai a udivil se proč tu děvčata tak postávají. Pak si všiml prázdné postele Shizue a překvapených výrazů Kiwi a Nany. Překvapivě mu ihned došlo o co jde. Vystřelil z postele a navlíkl na sebe sexy zelený oblek s oranžovými návleky a potítky. ,,Co budeme dělat ? Budeme ji hledat ?¨optala se Nana. ,,Myslím, že nemá cenu ji hledat, spíše se šla někam projít sensei, buďte v klidu, znám Shizue už dlouho.¨ oboří se Kiwi i když má také menší strach o ní, což když šla něco provést, nějakou nekalost. Za hodinu a půl měli jít na slavnost, do té doby počkají, jestli přijde. Nana se usadila do křesla a četla si knížku VELKÝ PŘÍBĚH NINJY. Bylo to od nějakého zvrhlého spisovatele, ale raději nezveřejňovat jeho jméno.xD
Kiwi to nedalo a vyšla z jejich pokoje na chodbu, jestli třeba nesedí Shizue tam. Jelikož byli úplně v nejvyšším patře budovy a že těch pater bylo moc, Kiwi se dolů moc nechtělo. Kdyby byla Shizue v ohrožení života, tak klidně, ale takhle nic neví. Najednou si všimla menšího žebříku s otevřeným okýnkem. Zřejmě to vedlo na střechu. Kiwi se rozhodovala jestli tam má jít a řekla si, že kdyby to viděla Shizue určitě by tam šla. Vyšla schůdky a opravdu se ocitla na střeše. Rozhlédla se okolo sebe a koho tam neviděla. Shizue. Seděla skoro na kraji a chichotala se tam. ,,To si dělá ze mě srandu…¨ brblá si pro sebe nasupěně Kiwi a jde si rázně k ní. ,,Jako můžeš mi říct co tady děláš ?!¨ hrkla Kiwi. Shizue zřejmě nevnímala a něco si tam pro sebe říkala. Kiwi k ní přešla a koukala na Shizue jak na blázna. Shizue měla u očí dalekohled a přejížděla si zřejmě lidi, kteří byli dole na tržnici. ,,Hele koukej, koukej !¨ vyhrkne Shizue, stáhne k sobě Kiwi a přiloží ji k očím dalekohled. ,,A co mám jako vidět ?¨utrousí Kiwi. Shizue ji lomcuje s dalekohledem na kterou stranu se má dívat a najednou Kiwi uvidí. ,,Waaaaaaaau Kawaiiii !!!¨utrousí Kiwi, když uvidí nějakého krasavce ze Suny. ,,Že je krásný…cooo to u nás neuvidíš jen tak.¨ ucedí Shizue a kouká jedním hledáčkem z dalekohledu. ,,Ehm !!!¨ ozve se za děvčaty a ty div nevyletí z kůže.

*
,,Co se tady naparuješ, to si toho moc nepředvedla květinko.¨ ozval se někdo za ní.
Natali se otočila za hlasem a uviděla tam, toho krasavce, který se jí líbí. Hidan se jmenuje. ,,Ahoj Naomi, ahoj květinko.¨ pozdraví a zazubí se lišácky. ,,Čaukýýý !¨ křikne Naomi jak skočí mu za krk, jak to dělá u Kenpachiho. Začne ho objímat div neudusí. Ještě jak je Naomi malá, tak vypadá opravdu komicky. ,,Naomi uškrtíš mě !¨ řekne zadušeně Hidan. Naomi ho tedy pustí a raději uteče, aby ji Hidan nezaškrtil ji, protože byl celý rudý, ale ne vzteky. Spíše že nemohl dýchat. Natali se musela začít smát. Bylo mu ho sice trochu líto, ale i tak se to nedalo. ,,Čemu se jako směješ ?¨ hlesne trošku naštvaně Hidan a začne se upravovat, protože ho Naomi i trochu rozcuchala. ,,Tobě se směju.¨ ,,Mě ? Za co jsem si to zasloužil ?¨ ,,Za tu květinku.¨ ,,Květinka je hezká přezdívka.¨ ,,Mě se nelíbí.¨ ,,A co třeba sluníčko ?¨ ,,Ne.¨ ,,Zlatíčko ?¨ ,,Hmm ne.¨ ,,Miláčku ?¨ ,,Ne-e¨ ,,Srdíčko ?¨ ,,Neeee.¨ ,,A co takhle pozvání na rande ? Nemám moc času teďka na vymýšlení přezdívek, ale později mám času dost.¨ navrhne Hidan. Natali zčervená a neví co říct. Úplně v rozpacích. ,,No beru to jako že ano. Tak buď na louce v osm, zatím ahoj.¨ hlesne narychlo a zase odejde stejně tak jak se objevil.


Konoha High school ll 11

2. června 2009 v 14:40 | nell-chan |  Fun manga
Další do pořadí této fun mangy
Jinak přeji krásný slunný den ^_^