Květen 2009

Butterfly Heroes- info. + 1.díl

29. května 2009 v 21:51 | nell-chan
Konbanwa
Tak přidávám tu slíbenou novou povídku, doufám, že se vám to aspoň trochu bude líbit...snažila jsem se aby to nějak vypadalo, je to sice kratší, ale nějaký rozjezd to musí mít...jsou tu i menší informace, aby jste si mohli udělat obrázek.

Prosííím zanechávejte komentyButterfly Heroes

Postavy: Aya Ikimono Maya Wakeshima
Věk: 17 let 17 let
Třída: 02-C 02-A
Charakter: Pohodová Rozpačitá
Vše řeší s nadhledem cholerický typ
Přátelská nápomocná a vtipná
Průměr známek: Dobrý Chvalitebný
Rodina: ÚPLNÁ= 1 sestra(7 let) NEÚPLNÁ= jedináček, žije jen
1 bratr (19 let) s matkou. Otce nikdy
+ matka + otec nepoznala
Záliby: plavání, spinning, jízda kendo, tanec, kikbox,
na koni a kendo
Poznámky: 1) AYA a MAYA se nemají rádi. Jsou sousedky a rivalky co se týče kluků.
2) Osud je svede dohromady a ani nevědí jak se to stalo…
3) Ocitnou se v cizím a divném prostředí nebo spíše světě (prostředí NARUTA)
4) Období: vládnutí 3. hokage SARUTOBIHO
5) Příběh bude vyprávěn jak z pohledu AYI, tak i MAYI


1.kapitola- Vtáhnutí do reality

U Ayi doma

*CRRRRRRRR*
Ozývá se ztemnělejším pokojíkem. Ranní budík, jako pojistka brzkého stávání. Tak právě ten zvoní na celou místnost, ale nikdo není schopen ho vypnout. Až asi po pátém opakování nehezkého zvonění ho někdo vypne. Nastane ticho a pokoj je tamější než předtím, ale to překazil okamžik, když někdo vtrhl do pokoje. ,,Ayo vstávej ! Přijdeš pozdě do školy !¨ opomenula postarší žena svou dceru. Nedala se odbýt s vstoupila do pokoje. Přistoupila k oknu a vytáhla žaluzie. V pokoji se to rozzářilo. Oranžové stěny, hnědý moderní nábytek, velký psací stůl, podlaha z tmavého dřeva a uprostřed hustý červený kobereček. To celé doplňovala ještě velká postel, na které spala Aya. ,,Tak Ayo, kolikrát ti to mám opakovat, nebo chceš, aby tě přišla vzbudit tvá mladší sestra ?!¨ hlesla výhružně její mamka a koukla na posel. Tato výhružka zřejmě platila, protože Aya vylezla z postele a oblékala se do školní uniformy. ,,No vidíš jak to jde, jinak dole máš snídani.¨ řekla její mamka a pak odešla z pokoje.

Z pohledu Ayi

,,Takhle mě zastrašovat mou malou sestrou.¨ řekla jsem si pro sebe a zakroutila nad tím hlavou. Uvázala jsem si kravatu a narovnala sukni. Přešla jsem ke stolu a všechno učení narovnala do batohu. Doufala jsem, že to večerní učení, které jsem podstoupila včera, bylo užitečné. Učila jsem se biologii a tu matiku, kterou nemá nikdo rád. Tedy aspoň já ne. Dávám si větší pozor, protože máme starou učitelku, která je ,,zkušená,, svými znalostmi matematiky a vozí se po těch, kteří jsou slabší. Tudíž já. Pro mě matika byla vždy Španělská ulice. Zapnula jsem si tašku, ohlídla se jestli jsem něco nezapomněla a zavřela za sebou dveře. Seběhla jsem schody dolů do kuchyně. Na stole na mě čekalo ranní, čerstvě a krásně vonící kafe, spolu s loupákem natřený máslem. Usedla jsem ke stolu a zkontrolovala ještě čas. Měla jsem 15 minut, což byla krása. Vzala jsem si loupák a slupla ho jedním vrzem. Pomalu jsem se napila kafe, protože bylo ještě horké. Pak jsem vstala a zavítala naproti kde je koupelna. Vzhlédla jsem do zrcadla a celkovým pohledem na mě jsem se zděsila. Vypadala jsem jako Zombie. Černé kruhy pod očima, rozmazanou tužku u řas, protože jsem se zapomněla večer od malovat. Vlasy pokaždé na jinou stranu a otlačenou levou tvář od polštáře. Trvalo mi to akorát deset minut než jsem vypadala zase jako člověk. Vystřelila jsem koupelny o vědění, že nemám tolik času. Vypila jsem celý hrnek kafe na Ex a koukla na hodiny. ,,Pět minut, krucinál.¨sykla jsem. Urychleně jsem se nazula do bot, nandala tašku na záda, rozloučila se pokřikem Ahoj a pelášila do školy.

U Mayi doma

Černovlasá dívka se pomalými kroky, v pyžamu a modrými chlupatými papučemi, přicházela do kuchyně. Její tvář vypadala unaveně a také, že byla unavená. Večer se chvilku učila a pak dlouho koukala na televizi, že ztratila pojem o čase. Všimla si červeného papírku, který visel na lednici, přidělaný magnetem. Došla tedy k lednici a ospalými oči si vzkaz začala číst. ,,Ahoj Mayo. Prosím pokliď pak, až přijdeš ze školy. Budeme mít návštěvu. Hezký den.¨ stálo na vzkazu. Maya jen prokroutila očima a z ledničky si vytáhla jablečný džus. Její máma nebyla už dávno doma. Stává totiž o dvě hodiny dříve než ona. Má velmi důležitou práci manažerky a taky díky tomu tolik vydělává. Sice je to obě drží jen taktak při penězích, ale stačí to. Maya se napila rovnou z krabice džusu. Poté se odebrala zpět do svého pokoje převlíknout se do uniformy a upravit svou vizáž.

Z pohledu Mayi

,,Sakra, kam sem je dala…¨ nadávala jsem si pod nosem, když jsem nemohla najít své klíče. Měla jsem na nich důležité klíče. Od bytu, schránky, skříňky ve školy a také vchodu do školy. Byla jsem dávno připravena na odchod, ale náhlá ztráta klíčí mi to jaksi ztížila. V botách jsem vešla do obýváku a nahlížela na všechna možná místa, pak jsem prohledala kuchyň spolu s jídelnou. Ani v pokoji jsem je neměla. V koupelně nebyli, ale pro jistotu jsem tam nahlédla. Projížděla jsem myslí celou historii včerejška. ,,Přišla jsem domů a sundala si boty…¨ pomyslela jsem si a stoupla si na místo rohožky, kde si obvykle sundávám boty. ,,A pak jsem si sundala bundu…no jasně BUNDA.¨ vyhrkla jsem a přešla k věšáku, kde visela má šusťáková černá bunda. Zaštrachala jsem v kapse a nahmatala klíče. Celá šťastná jsem ji vzala nasadila si batoh a zavřela za sebou venkovní dveře. Zamkla jsem a pádila si to do školy. Byla jsem si jistá zpožděním. Rychlým krokem jsem se vyřítila od branky našeho pozemku a v tu ránu do někoho narazila. Tím nárazem jsem byla skácena na zem a druhá osoba též. ,,Auu, můj zadek.¨ zaskučela jsem na dopadnutí mého pozadí. Koukla jsem vražedně na osobu, která to zavinila. Nikdo jiný to nebyl, než má sousedka, kterou hluboce nenávidím.

Konoha High school ll 10

25. května 2009 v 20:09 | nell-chan |  Fun manga


Moe první výroba

24. května 2009 v 15:54 | nell-chan |  Videjka-Naruto
Zdravííím vás Otaku

Tak jsem se konečně naučila s videi, které se pak ukládají na Youtubko. Vytvořila jsem ho na pár SasuSaku, já vím, že někteří z vás tento pár nemusíte, ale já těch obrázků tady měla hodně, tak proč toho nevyužít. xD
Snad se bude líbit aspoň trochu, jako jetě to není uplně něco bombovýho, je vidět že na tom makal začátečník, tak to berte s rezervou.

Stín v prachu- 8.díl

23. května 2009 v 12:45 | nell-chan |  Stín v prachu
Konichiwa

Muhehehe, já vim no, jsem hrozná zpoždění velkýýý, ale tak snad se bude líbit tento dílek.
A zanechejte komentáře prosím.
Arigatoooo
Stín v prachu
8.díl- Minuta překvapení

,,Jdete pozdě děvčata." Hlesne Kakashi, který je usazený na stromě a je zahleděný do té své prasárny. ,,My ? To vy jste měl hodinu zpoždění.¨ oboří se Chiaki tvrdohlavě. ,,Jenže já mám na to dobrou výmluvu.¨ opáčí Kakashi a seskočí ze stromu. Holky na něj civí a čekají na to, co z něj zase vypadne. ,,No přes cestu mi přeběhla černá kočka a tak jsem to vzal tou druhou cestou, tudíž tou delší.¨ opáčil a uculil se. Holky měly u hlavy kapku trapnosti a v hlavě jim vířily myšlenky typu ,,Co je to za magora" nebo ,,Začínám pochybovat o prestižnosti této školy". ,,Noo a kde jste tedy byly vy tři ?¨ optá se a schová knížečku do kapsy. ,,Byly jsme v hale.¨ odpoví prostě Natali. ,,V tuhle hodinu, tam všichni spí ne ?¨ hlesne Kakashi. ,,Právě, že byli všichni vzhůru a měli tam nějak na pilno." Řekla Ami zamyšleně. ,,No jo, tak u nich se nedivím.¨ řekne Kakashi. Holky se na něj tázavě podívají.,,No tak jdeme trénovat…ukážete mi nějaké své vlastní techniky, mohli bychom něco vylepšit.¨ řekne a jde směr cvičiště.

*

,,Shizue, nepřehnala si to trochu...¨ řekne opatrně Kiwi koukajíc na kluka. ,,Vůbec, dostal to co si zasloužil...¨ odsekla Shizue, jenže se stalo něco co všechny tři překvapilo...
Okolo toho kluka se začala objevovat namodralá aura neboli chakra. Shizue poodstoupila několik kroků dál a stoupla si vedle Kiwi a Nany. Ten kluk se díval do země, takže nebyl vidět jeho pohled v očích. V okolí se zvedal vítr a v uličce létaly všelijaké papíry a noviny co tam byly. V ruce stále třímal Gaiovu peněženku a holky polil pot nervozitou, co se bude dít. ,,Jestli chceš tu peněženku, tak si ji vybojuj.¨ řekl hlubším tonem kluk a zvedl hlavu. Jeho oči byla prázdnota a temnota sama. Zorničky měl roztáhnuté a zbarvené do černé barvy. Po jeho pravé straně tváře měl nějaké černé znaky. Ani jedna z děvčat nevěděla co to může být, ale jasné bylo, že to nebude nic hezkého. Najednou zmizel a obrovskou rychlostí se objevil za děvčaty. Chtěl praštit Shizue, ale ta zavčas uskočila. Děvčata se rozprchla do stran, tak aby ho dobře obklíčily. Vyzařovala z něj obrovská síla a něco s tím. Byla neobyčejná až krásně tajemná. Obklíčeně okolo něj stály v bojové pozici, každá asi 5 metrů od něj a čekaly na chvíli, kdy on zaútočí. Rozeběhl se rychle na Shizue a boj začal. Shizue si vytáhla z kapsy dva kunaie a bránila se jen jimi. On do ní útočil dlaněmi, které měl obalené modrou chakrou. Kiwi s Nanou samozřejmě nemohly nechat kamarádku ve štychu a tak zaútočily společně ze zadu. Avšak ten kluk jejich útok vykril a odkopl obě děvčata o protější zeď. ,,Kiwi ! Nano !¨ vykřikla Shizue, když viděla své blízké kamarádky v bezvědomí na zemi. ,,Já sem tvůj soupeř, tak dávej pozor !¨ sykne kluk a řízne ji do ramene.

*

,,Tak a co teď ?¨ zeptala se Ami, když měla odběháno páté kolečko okolo cvičiště. ,,No musíme počkat na Chiaki s Natali.¨ řekne Kakashi a ani se neodlepí od řádků knížky. ,,Haahaaaa cíííl.¨ vyjekne šťastná Natali a Chiaki je také štěstím bez sebe. ,,Nesnáším běhání bez chakry.¨ sykne Chiaki a vydýchává se. ,,No měly by jste všechny zrychlit tempo, jste celkem pomalé.¨ opáčí Kakashi a dál čítá. ,,Pf ! Zrychlit tempo, to snad u mě už ani nejde, jedině kdybych použila chakru.¨ hlesne Natali. ,,Až jednou budete někdy na bojišti, zranění, vyčerpaní a bez chakry nezbude vám nic jiného než co nejrychleji utíkat, takže si začínejte zvykat.¨ řekne Kakashi vážně a zaklapne knížku, kterou po té uloží do kapsy. ,,Už jste to zažil ?¨ optá se zvědavě Ami. Kakashi na to akorát kývne hlavou, jakoby se mu nechtělo vzpomínat. ,,Já jsem toho prožil…¨ řekne s úsměvem a vstane z lavičky. ,,Byl jste u ANBU, že ano ?¨ vyzvídá dál Ami. ,,Jo byl, ale jen tři roky. Ale i tak mi to úplně stačilo.¨ odpoví. ,,To tam bylo tak hrozné ?¨ zeptá se tentokrát Chiaki. ,,Ne to ne, mělo to sice své mouchy, ale bylo to něco úplně jiného. Tam se toho naučíte tolik, že už snad ani nemyslíte na nic jiného než na boj. V ANBU jde většinou i o emoce, kdy je nesmíte dávat najevo. Nevím proč, ale už je to tak dané několik set let. Když pak vidíte umírat své přátelé při boji, není to taky nic příjemného.¨ řekne smutně a podívá se do země. ,,To je mi líto, vašich přítel.¨ hlesne Ami a usměje se jak nejvlídněji to umí. ,,To je v pořádku, už je to dlouho. No a kam to chcete dotáhnout vy ?¨ zeptá se jich Kakashi. ,,No u nás je po generace, že jsme ANBU, tak že má odpověď je jasná.¨ odpoví Natali. ,,Mě je to nějak jedno, hlavně že budu něco. ANBU nebo Junin, stráž feudálního pána a nebo domácí hospodyňka s rodinou.¨ řekne Chiaki s úsměvem na rtech. ,,Zajímavý názor.¨přityká Kakashi a pohlédne na Ami, aby mluvila. ,,Já mám sen, že chci být jednou z nejuznávanějších ninjů v okolí, chtěla bych být Juninem, abych své znalosti mohla předávat dál. Jo to by bylo super.¨ oboří se Ami zasněně a pohlédne do koruny Sakury, která je nad nimi. ,,Vaše odpovědi, jsou vážně zajímavé. Ani bych to od vás nečekal, myslel jsem, že budete nějaké tři puťky, které chtějí jenom slávu a moc.¨rýpne si Kakashi, ale to už na něj všechna děvčata kouká alá vrah. xD

*

Shizue se odrazí od zdi a letí přímo na toho kluka, který hýří poněkud zvláštní chakrou. V rukou drží čtyři kunaie a je ochotna zabíjet. Ten kluk její útok vykryje, chytne ji za paži a hodí sní o protější zeď jako to udělal s Kiwi a s Nanou. Shizue se, ale jen tak nenechá odbýt a urychleně vstane. Přemýšlí co teď, jestli má udělat něco silnějšího, ale tím si nebyla jistá. ,,Doufám, že nechceš pokračovat stále takhle nudně. Myslím, že toho dokážeš víc.¨ rýpne si kluk a dělá pečetě. Rychlostí, snad ještě větší rychlostí, než třeba viděla u některé dobrých ninjů. ,,Suiton: Mizu rappa !¨ křikne a nastaví rukou proti Shizue. Na ní se
vyřítí obrovská vodní stěna, a v této malé uličce, která má sotva 7 metrů, nemá Shizue šanci. Nezbývá ji nic jiného. Musí se tomu ubránit. Stoupne si rozkročmo, levou ruku si opře o tu druhou a v té pravé je schopna vytvořit svou techniku, kterou umí bez pečetí. Blýskavá koule vyzařující blesky. ,,Raikiri !¨ křikne a pošle ji vstříc vodní stěně. Moc dobře ví, že tomu moc nevylepší, ale aspoň něco. Raikiri projelo vodní stěna, která se hnala dál na Shizue. Najednou ucítila něčí ruku okolo jejího pasu. ,,Gai-sensei ?!¨vyhrkla zmateně a pod sebou slyšela tu ránu, jak voda narazila do zdi. Vyletěla vzhůru a dopadla na střechu, kde už byla i Kiwi s Nanou. ,,Shizue !¨ vyhrkly na ráz a odejmuly svou kamarádku. ,,To bylo těsné.¨prohodí Gai-sensei. ,,Kdo to sakra byl !¨ sykne udiveně Shizue a mne si poraněné rameno. ,,Krvácíš ?¨hrkne Kiwi a chce ji to ušetřit, ale Shizue se vysmekne. ,,Jsem v pořádku…¨ohradí se vstane. ,,Měli bychom jít za Rakegakem se ohlásit, že jsme tu a říct mu co se stalo, jako odůvodnění za naše zpoždění.¨ řekne Gai a na to děvčata kývnou.

*
,,Dneska končíme, měly by jste jít do klubu, aby vás opět něčemu přiučili.¨ řekne už celkem unaveně Kakashi, protože mu daly holky celkem zabrat v Taijutsu. ,,Hai, Sayonara.¨ rozloučily se stejnohlasně a pomalu odcházely vstříc klubu.

Klub

,,Doufám, že nás dneska nebude chtít zase otrávit, ta Naomi.¨sykne Natali u dveří klubu. ,,My povídej, vždy, když je tak milá, jde z ní hrozný strach. Člověk se ji časem opravdu bojí.¨ dodá Chiaki a už bere za kliku dveří. Když otevřou a objeví se ve dveřích, naskytne se jim úžasný pohled. Asi 15 kluků, tam cvičilo kendo, pod vedením Daisukeho. Holky na to koukaly s otevřenýma pusami a sem tam ukápla slina.xD
,,K-Koukám, že jsme si to skvěle načasovaly.¨řekne omámeně Natali. ,,Ahaaaah.¨přityká jen Ami, když taje nad tím pohledem na jejich vrchní části těla. Mezi těmi 15 kluky byl i Hidan a Gaara plus ještě nějací kluci, kteří byli vážně krásní a vymykaní. xD
,,Tak jo kluci, zase zítra a nezapomeňte na ten cvik, co jsem vás učil…stále si ho opakujte.¨ řekne Daisuke
a ukončí dnešní výcvik kenda a Taijutsu. Zbytek kluků si vzali ručníky, pití, tašky a odkráčeli si to směr východ, kde stály ty tři. ,,Aby ti ta pusa nespadla zlato.¨ rýpne si Hidan, když prochází okolo Natali. Natali zrudne a Hidana to tak akorát rozesměje. Gazda zase Ami uštědří hezký pozdrav a pak se odebere domů. ,,Aaah už jste tady, jste tu nějak brzy zase ne ?¨ řekne s úsměvem Naomi, která si hoví na rameni Kenpachiho. ,,Jo, zase brzy.¨přityká jen Ami s úsměvem a dál nic neříká. ,,No půjdu se jen osprchovat a pak můžeme trénovat.¨řekne urychleně Daisuke. ,,Tak počkej, vezmi sebou Chiaki a běžte do jezera a tam ji rovnou můžeš něco naučit nebo vysvětlit. Musí mít praxi a ne teorii.¨řekne přicházejíc Nelliel. Chiaki jen zrudne při pomyšlení, že uvidí znovu odhalené svaly Daisukeho. ,,Tak jo.¨ odpoví Daisuke a ukáže na Chiaki aby šla s ním. ,,Jo jinak zítra jsou přednášky o Genjutsu. Takže doporučuji, aby jste tam šly holky, jednou se vám to bude hodit.¨ oznámí Nell a odejde do vedlejší místnosti. Za ní se ihned vydá Ami, protože je její svěřenkyně.

Diplomky pro dvě Otaku

21. května 2009 v 17:22 | nell-chan |  Narutoviny
!!! Konichiwa !!!

Tady jsou dva diplomky za spřátelení ;-) Jinak už mám návrh na novou povídku tak brzy tu bude recenze =)


animačky-Sakura a spol.

19. května 2009 v 15:15 | nell-chan |  Sakura Haruno


Konoha High school ll 9

18. května 2009 v 15:45 | nell-chan |  Fun manga
Konichiwa
Přidávám další tři částo Konohy High school tak snad se bude líbit ;-)


Dobrá nálada a new SB ^_^

16. května 2009 v 21:03 | nell-chan |  Narutoviny
!!! Konbanwa !!!

Tááák moe náladička už je zase v pohodě. Aby také ne, když je sobota večer. Jinak Přidávám sem dva diplomky za nové Spřátelení nových milých lidiček. Předeeem děkuji Natě :) a Shizue za jejich rady. Sou to moi nejoblíbenější Sbénka, u kterých vím, že mě podrží ;-)
Samozřejmě i smou dobrou náladou vznikl i stín v prachu díl osmí, takže ho co nevidět přidám, tedy pokusím se. Já vím no měsíc zpoždění, stydíííím se a jak xD

Jete bych chtěla začít psát novou povídku ale jaksi nevím přesněji o čem. Jeslti máte někdo njaké nápady O kom, o čem. S kým čím atd...tak napište do komentů xD

ÁÁÁÁ tady jsou diplomky a Gomenasai za mé blbé kecy =)Snad se líbějí aspoň trochu ;-)

O_o

14. května 2009 v 15:17 | nell-chan |  Discussion and Questions
Ko-ni-chi-wa !!!
Mnooo mám takovou otázečku na všecky =)

Co dělám špatně, když skoro nikdo sem nechodí. Sem tam napíší tři ESebénka, ale to je tak všechno. Já už nevím co mám dělat, jak zvýšit jakoby sledovanost a komentáře.
Můžete mi třeba poradit bo tak...pže jsem fakt už ztoho zoufalá. No jo no velká Nell si neví rady, jaká to ostuda. Tak budte někdo ochoten a kdyžtak mi můžete nějak pomoct xD Ariiigato

Cosplay 5

12. května 2009 v 20:25 | nell-chan |  Narutoviny
Konichiwa !
Přidávám další várku cosplayůůů, tak se třeba i nechte inspirovat ^_^
jooo a taky by jste mohli zanechávat komentáře !


jendorázovka pro Natu :)

10. května 2009 v 14:44 | nell-chan |  Povídky-Naruto
Leda ve snu
*SasuSaku*

Stojíme naproti sobě a překvapeně na sebe koukáme. Ani jeden z nás nečekal, že se setkáme zrovna tady. Zrovna, když všechno jde z kopce. Nastala válka. Valící kouř z hořících domů a křik zraněných lidí, to mi zaplavuje myšlenky. Nutí mě to jít všem pomoct, být někomu nápomocná, ale když tu stojím před ním mé nohy jsou jako z kamene. Jak je to dlouho ? Velice dlouho. Neviděla jsem ho od svých 15 let, kdy jsme ho šli naposled hledat. A teď tu stojí předemnou s chladným pohledem v očích a zakrvácenou katanou v ruce. Koukáme si do očí a je to jako dlouhá chvíle i když to jsou jen vteřiny. Jako by mi celý život strávený s ním proběhl před očima. Na to, ale mě z přemýšlení vyruší obrovský výbuch a to zrovna z budovy Hokage. ,,Naruto¨ hlesnu tiše a zalapám po dechu, když vidím ty obrovské plameny chrlící se z budovy. ,,Naruto !!!¨ vykřiknu tentokrát a rozeběhnu se k budově. V tuhle chvíli mi je Sasuke ukradený. Pro mě je důležitější Naruto, ten který mi byl po celou tu dobu nejlepším přítelem.
Vběhnu do budovy, která jen taktak drží na svých základech. Všude jsou ostré plameny a sutiny spadlého stropu. Dostanu se ke schodům a rychle je vyběhnu po třech. Mé srdce buší jako splašené, ale já se pokouším být v klidu. Doufat, že se mu nic nestalo. Dostanu se i ke dveřím kanceláře Hokage, které jsou skoro vytržené z pantu. Lehce je odkopnu a vejdu dovnitř. Všechno v místnosti je zničené, musel to být velký výbuch. Ale žádná těla nikde nic. Nesmírně jsem si oddechla a začala opravdu věřit, že Naruto je v pořádku. Chtěla jsem se otočit, že raději odsud odejdu, dokud nebude pozdě, ale v tom se semnou propadla zem a já byla odsouzena k smrti. Jenže za času mě někdo chytl za ruku a já byla téměř zachráněna.
Podívala jsem se na svého zachránce a to překvapení mi málem vyrazilo dech. Byl to Sasuke, ten který mnou pohrdal a měl mě vždy za tu otravnou. ,,Chytni se mě tou druhou rukou.¨ hlesl svým ledovým tonem hlasu a já ho poslechla. Vytáhl mě z té díry ven a stále pevně držel za ruce. Koukala jsem na něj, jako kdyby byl nějaký zjevení. Chtěla jsem mu poděkovat, ale má slova byla usazena. Budova na tom už byla tak špatně, že základy se v tu chvíli zhroutily. Pod námi oběma se opět propadla podlaha a my padali do žhnoucích rudých plamenů. Sasuke však okamžitě zareagoval, přitiskl si mě k sobě a jen jednou rukou udělal jakousi pečeť. Ucítila jsem jen lehkou bolest a po té propadla do temného spánku.
*
Zamžourala jsem očima a před sebou viděla tmu. ,,To už jsem mrtvá ?¨ pomyslela jsem si. Lehce jsem pootočila hlavou a všimla si tenké čáry. Zřejmě to bude světlo ze škvíry pod dveřmi. Takže mrtvá asi nejsem, jsem v nějaké místnosti bez světla. Teprve teď si mé oči zvykly na tu tmu a už jsem uviděla i tmavý strop nademnou. Ležela jsem na posteli a vedle mě byl noční stolek. Chtěla jsem vstát, ale v tom mi zabránilo něco na rukou. Pouta. Byla jsem připoutaná k železné pelesti postele. ,,Sakra.¨ ucedila jsem si pro sebe. A v tu chvíli mě zamrazil tak v zádech až mi naskočila husí kůže. Cítila jsem něčí pohled na sobě. Chakru jsem v místnosti necítila ani tu svou, takže ji budu mít zablokovanou. Plně jsem si uvědomovala co se vlastně stalo. Porozhlížím se po tmavé místnosti a najednou vidím oči. Rudé oči neboli Sharingan.


Jeho pohled mi opravdu vadí a tak se podívám jinam. ,,Co po mě chceš ?¨ řeknu naráz a ani nevím, jak to ze mě vyšlo. ,,Proč si mě zachránil ?¨ podám další otázky a doufám v odpovědi. ,,Nějak moc otázek na to, že jsi v této pozici.¨ řekne klidně a stále mě pozoruje. Tato odpověď mě vůbec neupokojí, abych byla v klidu. Začnu sebou šít a pokouším se dostat z pout. ,,Tak řekni co vlastně chceš !¨ hrknu už naštváním. ,,Když si byla v bezvědomí, byla si klidnější.¨ ucedí a zvedne se. Popojde pár kroků ke dveřím a otevře je. Mě oslní trocha světla z temné chodby, která je osvětlena jen loučemi. ,,Měla by jsi ještě odpočívat, máš lehký otřes mozku.¨ zkonstatuje a zmizí za zavřenými dveřmi.

Ležím tam snad už takhle několik hodin. Toho ležení mě bolí celé tělo a já už nevím, na jakou stranu si lehnout. Konečně se otevřou dveře a v nich stojí Sasuke. Zase ten jeho chladný výraz. Nechá otevřené dveře, aby bylo v místnosti lépe vidět. Všimnu si, že něco třímá v ruce. Jaká si papírová taštička s nějakým obsahem uvnitř. Postoupí pár kroků ke mně a vyndá z taštičky obvaz a nějakou vodu nebo co to je. ,,Měla by sis ošetřit tu hlavu.¨ řekne. ,,Aaaah on má i starost.¨ pomyslím si upřeně. ,,Jaká péče.¨ ucedím naštvaně. ,,Budeš mi muset, ale odpoutat ruce.¨ dodám a zatřepu s řetězy. ,,Ošetřím ti to raději sám.¨ oboří se. ,,Nebo mi uvolni chakru a já si to vyléčím chakrou, jsem medic-ninja.¨navrhnu. ,,Nebudeš zbytečně plýtvat chakrou.¨ řekne vážně a přisedne si na postel vedle mě, ale drží si normální dostupnou blízkost. Rozbalí obvaz a i lahvičku. ,,Proč si mě tedy zachránil ?¨ zeptám se opět, protože mě to zajímá. Nic neřekne a dál se věnuje obvazu. Na začátek obvazu nalije trochu té vodičky a pak se ke mně nahne. Mokrou stranou obvazu mi to přitiskne na ránu, kterou mám pár centimetrů nad spánkem. Zasyčím bolestí a stisknu i jeho bílé volné triko. Zbytek mi obváže okolo hlavy a přemýšlí nad tím, jak to udělat, aby to drželo. Asi k něčemu nedospěl, protože mi celý obvaz spadl z hlavy. ,,Tak to nech být, obejdu se i bez obvazu.¨ syknu, protože mě stále štípe ta rána na hlavě. ,,Jak myslíš.¨ oboří se a odhodí ten obvaz na zem. Po té nastalo hrobové ticho a já viděla jeho rysy, které mu osvětlovaly louče z chodby. ,,Sám bych chtěl vědět, proč tě tu mám.¨ řekne do ticha. ,,Koukám, že stále nevíš co chceš.¨ řeknu neohrabaně. ,,A ty jsi stále ta hloupá a slabá.¨ vrátí mi to. Chtěla jsem ho uhodit, ale ta pouta mi to zabránila. ,,Docela pech, že máš ty pouta co.¨ řekne rýpavě. ,,Sakra, tak řekni co po mě jen chceš !¨ vykřiknu na něj . Na to on už zareaguje a povalí mě na postel. Nebezpečně se přibližuje, což není dobrý.

,,Zachránil jsem tě jen, abych neměl blbý pocit toho, že jsem nechal zemřít další naději na záchranu Konohy.¨ hlesne chladným tonem. ,,Cože ?¨ otážu se nechápavě. ,,Tahle válka musí skončit. Bude potřeba hodně lidí, aby to skončilo a ty mi pomůžeš.¨ řekne a jemně mě políbí na rty. Lehce a tak sladce přeci jen. Jsem stále vyjukaná z toho, co právě řekl a ani si plně neuvědomuji, že mě právě líbá. Až když teprve prohloubil polibek a pevně si mě k sobě přitáhl, jsem se zachvěla po celém těle. Nemohla jsem uvěřit, že jsem v náručí toho, koho jsem tenkrát milovala. Začala jsem mu polibky nesmyslně oplácet. Mé myšlení bylo zmatené a já nevěděla co. Vždy jsem toužila po jeho polibcích. Po jeho teplé náruči a na tož lásce. Avšak po chvíli se zastavil a kousek se odtáhl. ,,Řekni mi jedno, ještě mě miluješ ?¨ zeptal se tiše. Tato otázka mě zaskočila a naprosto vyvedla z míry. ,,Já-já nevím.¨ odpovím popravdě, protože jsem to nevěděla. Jako by ho to ani nepřekvapilo a sundal mi pouta z rukou. Odhodil je do rohu a podíval se na mě. Jeho černé hluboké oči, v nich bych se mohla utápět do nekonečna. Opět se ke mně přitiskl a políbil mě. Tentokrát to byl polibek plný vášně a nespoutaného obětí. Nevím proč, ale začala jsem chtít víc. Nemohla jsem se nabažit jeho polibků, o kterých jsem vždy snila. Hladil mě po celém těle a zřejmě si také užíval ty chvíle se mnou. Byl tak jemný a vášnivý, až jsem se málem zbláznila.
O několik měsíců později, byl nastolen nový řád. Nový řád, který spočíval v míru všech zemí. Konoha byla obnovena a celé zemi ohně vládl jeden z nejsilnějších klanů po boku Hokageho. A to nově obnovený klan Uchiha.Konoha High school ll 8

10. května 2009 v 14:32 | nell-chan |  Fun manga

Diplomky =)

9. května 2009 v 22:22 | nell-chan |  Narutoviny
Brýýý večír
Ták tedka sem dávám diplomky, všem třem místům

3. místo
blog Shizue

2.místo
blog Natali
1. místo
blog Nati :)
Blahoooopřeji a připomínám, že povídka bude zítra (pokusím se)

Tatadatatatatááááá

8. května 2009 v 22:47 | nell-chan |  Narutoviny
Brýýýý večír lidičky !!!
Tááákže je pozdě večer a já píšu výsledky soutěže o nejlepší blog sezony.
S jasnou přeahou hlasů vyhrla nikdo jiný než Nataaaaaaaaaa =)
Blahoooopřeji :-*

Sím Natali, Shizue a samozřejmě Natu aby mi napsali co chtěj za diplomek a zvlášt Nata jete navíc, budu pro ní psát povídku, tak o kom to bude chtít...nějakou informaci o postavách=)

Jinak musím poděkovat těm co hlasovali, chválím chválím chválím
Nata na vás musí být pyšná, že má takové fanoušky jako jste vy ;-)

Takže aím ahoj a zítra budu přidávat normální články, mám tu už překlad Konohy High school, Cosplay a něco navíc..=)


Finále NBS

6. května 2009 v 20:47 | nell-chan |  Narutoviny
Zdravííím, tak tu máme finále.
Bohužel do finále nepostoupila Shizue, ale o cenu nepřijde...všechny ceny budou po rozhodnutí výsledků.
Jinak gratuluji Natě a Natali, které se dostaly do finále...držim ji palce a at vyhraje ta lepší =)


NBS

3. května 2009 v 20:45 | nell-chan |  Narutoviny
Tááákže do soutěže o nejlepší blog sezony se přihlásily tři uživatelky blogů.
Schánějte slečny hlásky, do úterý je uzavírka, pak bude finále, kde budou jen dvě z vás, které měly nejvíce hlasů.

Tak hodně štěstí ^^


○Páteční básnička○

1. května 2009 v 23:23 | nell-chan |  Narutoviny
Konbanwa, přidávám sem další páteční písničku k prvnímu Máji.
Snad se bude líbit a nezapomente na Soutěž o článek níže =)

Kapka stéká po tváři,
rudá líčka zazáří.
Kapka emocí padá,
a lásku sobě hledá.

Proč slovo láska tolik bolí,
zraněné srdce špatně hojí.
Když dvě prostá slova,
zraňuje především oba.

Jak někomu říci,
tak těžká slova.
Když se to vyaří,
radují se oba.

Láska skvétá, bolí,
duši člověka zlého nezahojí.
A tak, když si mě opustil,
mé emoce na povrch vypustil.