Duben 2009

Velká soutěž O NBS

28. dubna 2009 v 20:41 | nell-chan |  Narutoviny
Zdravííííííím
Tááákže rozhodla jsem se, aby totu trochu ožilo, udělat radikální věcičku
Velká soutěž o nejlepší blog sezony
Doufám, že s epřihlásí všechna ESeBénka ^_^

Tady přihlašující údaje
1) Jméno (přezdívka)
2) věcičky, kterými zaujme váš blog (o čem je, na co se lidé můžou těšit, když se mrknou k vám na blog)
3) určitě nechte kontakt (mail, bo odkaz na blog-pro SB neplatí, jejich odkazy mám =))


O cenách se budeme bavit až déle =)

Doufám, že se někdo přihlásí


Konoha High school ll 7

27. dubna 2009 v 20:47 | nell-chan |  Fun manga
Konbanwa !
Tak přidávám další dílky Konoha High school !
Jinak mám rozepsaný Stín v prachu, takže s eto chystá, jinak se omlouvám, že tu nic moc není, ale není čas...trošku uvažuju o tom, jestli to nemám pozastavit nebo uplně zrušit ;-)
Neji+Tenten

24. dubna 2009 v 15:31 | nell-chan |  Love...Anime

Pictíky tohoto páru =)


Pictíky malované mnou

24. dubna 2009 v 14:47 | nell-chan |  Narutoviny
Ko-ni-chi-wa...tak přidávám sem další pictíky, jsou malované jen mnou a brzy přibudou další. Jestli by jste chtěl někdo namalovat taky něco a pak to tady zveřejnit, tak mi dejte vědět a zjistěte si můj mail a když tak posílejte ;-) Jinak dva obrázky jsou exkluzivně pro Shizue a Ami, tak snad se budou líbit xD

A tady je Hidan ^^
Jsem se pokoušela o svůj portrét xD
A Naruto xD

Stín v prachu- 7-díl

18. dubna 2009 v 12:56 | nell-chan |  Stín v prachu
Zdravííím, tak sem přidávám další nudný díl...neee, že by mě to nebavilo psát, ale pstě mám takovej pocit, že už sem skoro nikdo nechodí...nevim co je na tomto blogu tak špatného, ale pstě takovej ten pocit...nikdo ani pořádně neocení vaše dílo třeba u povídky...napíše vám tam jen smajlíka a to mi přijde docela sobecký...no takže tady je další díl a gomen za chyby

7.díl
Příchod a odchod

Je pozdní večer a tým Gaie-senseie se utábořil necelých 20 kilometrů jižně od pískové. Posedávají u ohně a chystají se ke spánku, z únavné cesty. ,,Sensei, a jak dlouho jste ninja ?´optá se Shizue zalezlá ve spacáku. ,,Noo, už to bude pár let.´ odpoví Gai a přemýšlí, jakou jinou historku povyprávěl. ,,Myslíte si sensei, že bychom mohli být jedni ti z nejlepších ?´ optá se Kiwi s nadějí a kouká na noční oblohu posetou hvězdami. ,,Já si myslím, že určitě...´odvětí pyšně Gai-sensei. ,,Když jste pod mým velením, jednou budete skvělý jako já...nezapomeňte, že síla není vše...´ hlesne Gai. ,,A co tedy ?´ optá se Nana. ,,Síla...důvěra...přátelství...naděje a pochopení.´ odpoví Gai-sensei a zachumlá se nemotorně ve spacáku. Po té už nikdo nic neřekne a všichni se uloží ke spánku.


,,Tak tady je ten čajíček...je to z lístků Sakury...¨ řekne Naomi, která si to přicupitá s šálkama čaje. Holky přijmou každá ten šálek a nenápadně koukají, jestli se na dně něco nerozpouští ve fromě prášku. xD
,,Tohle nikdy už nedělejte...Nell-chan a Keníček trénují velice silnými způsoby a vám by se pak mohlo něco stát.¨ řekla Naomi a usrkla ze svého šálku. Děvčata jen přikývla, jako , že tomu rozumí...,,A proč jste vůbec přišly ?¨ optá se Naomi zvědavě. ,,No přišly jsme se jen podívat, co děláte v těhlech hodinách...sensei nám nepřišel, tak jsme se vydalli sem.¨ chopí se vysvtělování Chiaki. ,,Budeme dneska trénovat ne ?¨ optala se Ami. ,,Jo určitě, ale až nějak na večer.¨ odpoví Itachi, který právě přišel a posadil se mezi děvčata. ,,No a jak se vám tu líbil první den ?¨ zeptal se, aby nevázla řeč. ,,Ale jo jde to...těšim se na pořádnou misi.¨ odpoví Natali s úsměvem. ,,Jo mise, to je vždy osvobození od týhle školy...ale tím nechci říct, že je špatná to ne, ale má to svý mouchy.¨ naznačí něco Itachi, ale dál o tom nerozvádí řeč. Najendou se odšoupnou dveře z vedlejší místnosti a tam stojí Nell s výhružným výrazem a hnedka za ní Kenpachi s křivým a vítezným úsměvem. Všichni se na ty dva ohlédnou a vyčkávají co ted...,,Haha zase jsem ji porazil.¨ řekne vítězně Kenpachi. ,,No a co, nemám svůj den a navíc jsi podváděl...¨ odbyde ho a projde okolo těch u čaje a kam si míří pryč. ,,Co jsem zase řekl...¨ utrousí a zapálí si jednu z cigaret. ,,Nell není nějak v kondici...¨ hlesne Naomi s pohledem na Itachiho a ten se zadívá nějak zvláštně, jakoby něco utajoval. Ami si toho ihned všimla a dávala si na něj pozor. Cítila, že tu něco nehraje...

Suna-písečná vesnice

,,Uáááá, tady je krásně.¨ vyhrkne Shizue, když procházejí hlavní bránou do centra Suny. Všude jsou stánky z občerstvením, zvířectvem, oblečením a drahými věcmi. Tržníci tam vyvolávají ceny, aby přilákali lidi, kteří by utratili nějakou tu částku peněz. ,,Dávejte pozor děvčata, dost často se tu krade...¨ upozorní je Gai-sensei. Všichni čtyři se prodírají davem a dívají se okolo sebe, aby náhodou o něco nepřišli. Když už se dostanou konečně z davu, do Gaie někdo vrazí. Je to nějaký mladý kluk okolo 12 let. ,,Gomenasai...¨ hlesne omluvně ten kluk a upaluje pryč s nějakým obsahem v ruce. Gai se začne prošmatlávat kapsy a zjiští, že ten harant mu čajzl peněženku xD.
Na to Shizue, Kiwi a Nana naberou na oprátkách a bleskově beží za tím klukem. ,,Ne počkejte !¨ křikne za nimi Gai, ale to už je nevidí.
,,Támhle běží !¨ křikne Shizue, když vidí jeho záda. Ten kluk si jich všimne a začne rychleji utíkat, až zaběhne do nějaké tmavší uličky. Holky bez váhání zaběhnou i tam a běží ztemělou cestou. Slepá ulička. ,,Cože, jak je to možný...¨ utrousí Shizue. ,,Vždyt tudy běžel, viděla jsem ho.¨ dodala nechápavě a rozhlíží se okolo sebe. Nana s Kiwi také nechápaly a když se otočily za nimi stál ten kluk. Musel je nějak oblafnout. ,,Hej vrať nám tuv peněženku !¨ vykřikne Kiwi. ,,Nebo co...¨ odpoví provokativně a začne si pohazovat peněženkou. ,,Hmm, vy jste z listové ?¨udiví se, když si všimne pásek, které mají holky na sobě se znakem Konohy. ,,Nějaký problém zelenáči ?¨ chopí se slova Shizue. ,,Ne, nic jsem neřekl.¨ ucedí provokativně kluk. ,,Na to jak jsi malý, jsi pěknej parchant.¨ dodá Shizue. ,,A ty máš docela dost prořízlou tlamu.¨odbyde ji. To už se, ale v Shizue začne vařit.

¨
,,No myslím, že bychom už měli jít, aby Kakashi nenadával.¨ hesla Ami. ,,Jo to bychom měli.¨ dodá Natali a zvedá se k odchodu. ,,Přijdte až na šestou, to už snad Nell bude mít lepší náladu.¨ řekne s úsměvem Naomi. ,,Hai...¨ řeknou stejnohlasně děvčata a odejdou. Když vyjdou z haly zamrazí je, pže cítí něčí pohled na zádech, ale neotočí se. ,,Začínám si říkat, kam jsme se to dostaly...¨ utrousí Natali, protože má stejné pocity jako ty dvě.


,,Snad ses nám nenaštvala zrzko.¨ řekne s uchechtnutím ten kluk. To už byla pro Shizue poslední kapka. Do pěsti nabrala chakru a plnou rychlostí ji naprala do břicha toho kluka. Vyrazila mu dech a zároveň nabrala žaludek. Ten kluk se prohl bolestí a padl na kolena, ale stále držel tu peněženku. ,,Shizue, nepřehnala si to trochu...¨ řekne opatrně Kiwi koukajíc na kluka. ,,Vůbec, dostal to co si zasloužil...¨ odsekla Shizue, jenže se stalo něco co všechny tři překvapilo...
Konoha High school ll 6

14. dubna 2009 v 20:23 | nell-chan |  Fun mangaSpřááátelenííí 7

13. dubna 2009 v 11:22 | nell-chan |  SBénka =)
Tady je další moe nové SBénko ^-^

a diplomek pro ní s Ichigem


Spřááátelenííí 6

12. dubna 2009 v 21:26 | nell-chan |  SBénka =)

A další mé milované SBénko...a tady pro něj diplomek s vybraným Peiníčkem xD


Snad se bude aspoň trochu líbit


A tady mám od Natali ^-^


Slovník osudu= úvodní díl

12. dubna 2009 v 12:25 | nell-chan
Přidávám sem novou povídku. Je to dáse říct o mě a sem tam se objeví někdo známí (má Sbénka nebo někdo jiný známí)...aby jste neřekli že to je jen o mě ^-^...a tady je úvod


Slovník osudu

Je to už 16 let co jsem na tomto světě. Drsný a přesto tak krásný svět, plný tak stejných lidí a přeci tak odlišných. Když jsem se narodila, ten den napadlo snad nejvíce sněhu za posledních 10 let. Říkáte si, že když napadne sníh je to normální, ale u nás je to vzácná věc. Tedy abych to upřesnila žiji v Japonsku, přesněji ve vesnici jménem Konoha.
Všichni mi spíše říkají přezdívkou Icehime. (ice-led, hime- označení princezny) Je to díky tomu sněhu, který potom roztál a zemědělci měli nejlepší úrody za několik let. A princezna v mé přezdívce ? No, jsem totiž dcerou 5.hokage Tsunade-sama. Asi si říkáte, musí to být skvělé, když jste dcerou někoho důležitého, ale opak je pravdou. Slušné chování, pilné učení a skvělá kunoichi. Díky tomuto postavení, nemám mnoho přátel. Mými přáteli byli po celou tu dobu poddaní mé matky a má chůva. Má matka je skvělá žena a vždy se ke mně chovala dobře, avšak kvůli své hodnosti neměla na mě tolik času. Jak říkám, trávila jsem čas s mou chůvou. Otce jsem neměla. Nikdy jsem ho neviděla a matka mi o něm nikdy nevyprávěla, ale pokaždé mě s ním srovnávala, když jsem udělala nějakou neplechu a nebo jsem vyhrála nad mým učitelem ninjutsu. Vždy jsem ho chtěla poznat.

Jakožto kunoichi, mám i svůj tým. Jsem pod vedením Kiosukeho-senseie a mými týmovými partnery jsou dva kluci. Oba dva jsou starší než já. Obou dvou je 18 let. Mají mnoho zkušeností a jsou velice silní. Proto také dostáváme mise typu A. (sama nepatřím mezi ty slabé) Jeden z nich se jmenuje Tamashi Mayo. Je to snílek a někdy dosti naivní, ale přesto kamarádský. Nikdy nezkazí srandu a v něčem si docela rozumíme. Jeho otec je feudální pán a matku nemá.
No a ten druhý, moc osobně ho neznám. Nikdy toho moc nenamluví a já také ne. Je velice silný a jde z něj strach. Je z velice známého klanu v Konoze. Jmenuje se Uchiha, Itachi Uchiha.
Jako tým jsme byli jedni z nejlepších, ale před dvěmi lety se něco zvrtlo a náš tým už neexistoval. Itachi vyvraždil svůj klan z nepochopitelných důvodů svůj klan a utekl neznámo kam. O týden později zmizel i Mayo, ale údajně odjel za svým otcem. A já? Já padla do rukou tvrdé realitě…a tady právě začíná ten pravý příběh.

*

Další výkresy xD

12. dubna 2009 v 12:01 | nell-chan |  Narutoviny
Ko-ni-chi-wa...Mno pže jsou zítra Velikonoce, tak vám přeju at si to žijete a ať nejste moc vymlácené =)...přidávám sem další nakreslené pictíky, které jsem kreslila já a moe one-chan. ^-^

Kibííík s Akamarem jako Chibi ^-^
Já s kamaládkou Aikemi (když jsme byly malééé xD)
Sai ^-^
Obito =)
Naruto se Sakurou ^-^

Nejhezčí video s Itachim !!!!

10. dubna 2009 v 14:59 | nell-chan |  Videjka-Naruto
Heeeee tak tohle videjko je nejhezčí, který sem kdy viděla o Itachim. Sice se tam párkrát okolo něj prohání Madara bo někdo jiný z Akatsuki ale na to neberte ohled xD....je to krásně namalovaný a stojí to zato...tak se mrkněte a připište komentík co si o tom myslíte


Konoha High school ll 5

10. dubna 2009 v 10:36 | nell-chan |  Fun manga
Konichiwa !!! Tak jsem zase zpátky...Jak se Dai zminoval, že mi nešel internet tak to zase vachá a já mám po abstáku. Nevím co s tím bylo, ale už je to v pohodě. Tedka sem přidávám další dílek Konohy High school, tak se dobře bavte a přes víkend vám vynahradím ty tři dny co tu nic nepřibylo....^-^


Naruto+Hinata ^-^

6. dubna 2009 v 17:41 | nell-chan |  Love...Anime
Další pictíky tohoto kawai páru ;-)
Ať žije chibi ^^...jinak jejich málo no, ale aspoň něco...jooo a napiště jaký pictíky chcete příště a já udělám nějaký speciálek xD

Sugoiii ^-^

4. dubna 2009 v 20:36 | nell-chan |  Narutoviny
Moe skvělá kámoška nakreslila několik úžasných obrázků...tak se pokochejte ;-)


Stín v prachu- 6.díl

4. dubna 2009 v 13:20 | nell-chan |  Stín v prachu
Další kratší dílek xD...snad se vám bude líbit. Psala jsem ho ve spěchu, tak snad aspoň něco. Příště bude určitě delší se nemusíte bát ;-) zanechte plosím komentářeStín v prachu


6.díl-ticho před bouří

,,Shizue tak pohni…¨ pobízela Kiwi Shizue, která byla asi deset metrů po zadu. Do písečné jim zbývá asi den cesty. Jdou a běží celý den hustým lesem, který obklopuje celou Kononu. Sluníčko paří a lesy už nejsou tolik husté a sem tam se objeví nějaký ten písek. Pomalu, ale jistě se blíží k písečné vesnici. ,,Nějak ji to nadšení opustilo…¨rýpla si Nana. ,,Nooo ták holky, máte sílu mládí, tak trošku popoženeme…¨ vyhrkl Gai-sensei a začal popobíhat. ,,Jemu hráblo…¨ utrousila Shizue, která byla na pokraji sil. ,,Proč nemůžeme použít chakru, abychom tam byli dříve !¨ postěžovala si dodatečně. ,,Nemůžeme riskovat, jestli jsou tady okolo nějací nebezpeční ninjové. Naše chakra by je upozornila.¨ odpověděl Gai-sensei se vztyčeným prstem. ,,Tak bychom se ubránili a co je na tom…nebo by ste nás ubránil vy Gai-sensei. Jste přeci náš hrdina.¨ hlesla Nana popichavě. ,,Nooo tak na chvíli bychom možná mohli běžet pomocí chakry.¨ povolil Gai. Holky si oddychly a už jim proudila jasná chakra po celém těle. Nabíraly síly a cítily se skvěle.

*

Když Ami, Natali a Chiaki došly na předem určené místo, kde se měly setkat s Kakashim, nikdo tam nebyl. Jak jinak. ,,Hmm vypadá to, že stejně budeme čekat.¨ utrousila Chiaki. ,,Nemusely jsme tolik pospíchat, Kakashi tutově přijde tak za dvě hodiny.¨ ucedila Ami. ,,Ale dobře si to napálila do toho kluka.¨ rýpla si Natali. ,,Neměl se tam plést.¨ odsekla hnedka Ami. ,,Přiznej, že se ti líbil…¨ řekla Chiaki a dívala se nečervenající Ami. ,,No jo, nebyl ošklivý.¨ přitykala a skrývala svou červenost. ,,A co vám, Vám se nikdo nelíbí ?¨ zakecávala to Ami. ,,No mě se líbí Daisuke.¨ odpověděla Chiaki. ,,Jo toho už jsme si všimly.¨ hlesla Natali rýpavě. ,,Mě se líbí ten ze včerejška…jak ráno přišel za námi…víte který ?¨ dodala Natali. ,,Jo ten taky nebyl k zahození.¨ ,,No, ale myslím, že o takovýhlech klucích, si můžeme nechat zdát. Jsou to velice dobří studenti této školy.¨ usoudila Ami. ,,Nemůžeš všechno vidět tak černě…přece my jsme také dobré.¨ obořila se Natali s vyčítavým pohledem. ,,Co kdybychom zašly do haly, podívat se na naše ,,profy,, trenéry.¨ hlesla Chiaki a prsty ukázala jako uvozovky. ,,Jo Kakashi, taky přijde bůh ví kdy…kdo tady na něj má furt čekat.¨ ucedila Ami a šla cestou do haly.

Když přišly dovnitř. Nikde nikdo opět nebyl, ale z vedlejší místnosti (zřejmě další trénovací místnost) slyšely rány. Zavřely za sebou šoupací dveře a šly za těmi ránami vydávající z druhé strany stěny. Když pootevřely další dveře, uviděly Nell bojující proti Kenpachimu.

*

,,Tak jo, na chvíli zastavíme aby jste nevypotřebovaly všechnu chakru.¨ zavelel Gai-sensei a začal se protahovat. Holky si sedly na písek, který už v okolí převládal. Nebyly ani trochu unavené. ,,Mohli jsme takhle běžet už od začátku, byly bychom tak rychleji…a zatím nikdo na nás nezaútočil.¨hlesla Shizue a lehla si do vyhřátého písku. ,,Přijdeme zhruba o tři tréninky.¨ řekla najednou Kiwi. ,,Jo to jo. Docela mě to mrzí, ale pak času bude dost.¨ přitykala Shizue. ,,No nechci nic říkat, ale měly bychom začínat více trénovat, jestli jednou chceme být ANBU nebo silným shinobi...takovéhle mise nám stačit nebudou, co se síly týče. Podívejte se na takovou Nell, ta už odmalička na sobě tvrdě makala. Teda spíš moje teta, ji do toho spíše nutila, ale pak se utvrdila a teď je takováhle. Docela jí závidím takovou sílu, jako má moje sestřenka.¨ řekla Nana.


,,No já její sílu, ještě neviděla, ale spíš bych řekla, že je silnější ten Kenpachi.¨ obořila se Kiwi. ,,Já Kenpachiho znám, je taky velice silný, ale nemohla bych ho porovnat jeho sílu s Nell. Každý z nich má úplně jinou duševní frekvenci a co se i chakry týče. Jsou hrozně rozdílný, a jestli se někdy jejich síly utkají na plné čáře, tak to nevím co by se stalo. ¨ odpověděla Nana. Po té nastalo ticho a každá z nich přemýšlela o něčem jiném. ,,123…124…125…126¨ počítal Gai své kliky, ale po chvíli přestal. ,,Tady na písku to jde těžko…¨ utrousil a podíval se na povalující se holky. ,,No tak dámy, dáme se opět do pohybu…¨ hlesl a holky se teda zvedly k dalšímu přesunutí blíže k pískové.

*

Mezi škvírou 20 centimetrů sledovaly holky boj mezi Nell a Kenpachim. Bylo to velice napínavý. Křížili se svými katanami a ani jeden nevypadal na ústup. Pozorovaly by je tam ještě dlouhou dobu, kdyby je někdo nevyrušil ze zadu. ,,Ehm…¨ ozval se hlas za děvčaty. Holky nadskočily hrůzou. Za nimi stála Naomi. Naomi zavřela před nimi dveře a tvářila se vážně. ,,Nerušte Keníčka a Nell-chan. Mají teďka těžkou chvilku.¨ opáčila Naomi. ,,Gomenasai, nechtěly jsme rušit.¨ hlesla Chiaki. ,,Dáte si čajík ?¨ vypískla jako kdyby se její nálada změnila a zatáhla všechny děvčata do další místnosti, kde byl stoleček a na zemi polštáře. ,,Tady se posaďte a já donesu čajík a pár sušenek.¨ hrkla a zmizela za rohem. Holky křečovitě seděly na polštářích. ,,Co když nás teďka otráví.¨ pošeptala potichu Natali.Stín v Prachu 5.díl

3. dubna 2009 v 14:46 | nell-chan |  Stín v prachu
Konichiwa. Moooc vás zdravím do slunečného dne a moooooc gomenasai !!! Hlavně mě nekřižujte...vím, že mi to trvalo mooooc dlouho, ale škola je hold škola. Tento dílek je kratří, ale příště vám to stoprocentně vynahradím xD


Snad se bude aspon trochu líbit a zanechte komenty =)


Stín v prachu

5.díl

,,Jak si nám to řekla ?´´ vyhrkla Ami. ,,Myslíš nány ?´´ zopakovala čtyřočka provokativně. Ami naskočila hrozivá žíla na čele. ,,Ami klid, přeci se nenecháš vytočit někým, kdo ti nadává.´´ řekla klidně Natali a položila ji ruku na rameno. ,,To je pravda. Ani o to nestojí.´´ přidala se Chiaki. ,,Jen by mě zajímalo, proč si nás takhle oslovila.´´ dodala ktomu a podívala se na tu holku. ,,Vy jste jako chodící pohroma ! Jen co jste sem přišly, všichni si o vás povídají, jak jste krásné, silné a chytré. Než jste přišly byla jsem to já, kdo byl oblíbený.´´ hrkla ta dívka na jedno nadechnutí. ,,Závidíš ? To je ten důvod, proč nám nadáváš ? To si pak ale děláš zbytečné nepřátele.´´ řekla Ami a prošla okolo těch dívek. Chiaki s Natali se vydaly hnedka za ní. ,,Co to bylo za holky...´´ utrousila Natali. ,,Kvůli nim, přijdeme pozdě na trénink.´´ hlesla Ami, když koukla na hodinky. Přidaly proto do kroku. Avšak na rohu jedné uličky se jim to stalo osudným. Tedy spíše pro jednu z nich.

˘


Před školou:

,,Páni, já se tak těším ! Naše první mise, není to super ?´´ jásala Shizue. ,,Jsme tu moc brzy, máme ještě dost času.´´ hlesla Kiwi a posadila se na lavičku. Okolo chodili dtudenti a scházeli se před školou. ,,Mohl by jít nějaký pěkný klučina.´´ řekla po chvíli Kiwi a poohlížela se po kolemjdoucích. ,,Myslíš ty taky na něco jiného ?´´ ucedila Nana a přerovnávala si věci v batohu. ,,Kasooo, zapoměla jsem si talisman pro štěstí.´´ vyhrkla Nana po chvíli. Holky na ní udiveně hleděly. ,,Dostala jsem ho od dědečka. Vždy mě chrání ve zlých situacích.´´ vysvětlila zklamaně Nana. ,,Tak si pro něj rychle doběhni, stejně máme ještě čas.´´ usoudila Kiwi. ,,Dobře, pohlídejte mi věci.´´ řekla Nana a rozeběhla se na kolej. Zaběhla do hlavního vchodu a vybíhala schody do 3. Patra. Najednou si uvědomila, že je na opačné straně koleje. ,,Kruci, jako naschvál tu zabloudim.´´ řekne si pro sebe a zmateně se rozhlížela. ,,Potřebuješ něco ?´´ ozval se hlubší hlas za ní.


˘

Ami, která šla jako první zahýbala za roh a jako naschvál se někdo vyřítil z druhé strany. Ami se srazila s tou osobou, až spadla na zem. Přitom se uhodila do hlavy, takže ji létaly hvězdičky kolem očí.xD

,,Jsi v pohodě ?´´ zeptal se nějaký kluk, který se nad ní skláněl. Byl to celkem pohledný kluk. Krásné rysy, uhrančivý pohled a zvláštní tetování nad levým obočí. Ami pod jeho výrazem zrudla a začala se zvedat ze země. ,,Jsem v pohodě...´´ oznámila a ten kluk jí nabídl ji pomohl na nohy. ,,Opravdu jsi v pořádku ?´´ zeptala se Chiaki starostlivě. ,,Gomen, nechtěl jsem do tebe vrazit, ale ty ses do tý zatáčky vřítila...´´ obořil se ten kluk s úsměvem. Ami si zachovala chladnou hlavu. ,,Nevřítila jsem se...´´ ohradila se a oprášila od špinavé cesty. ,,Heeej Gaaro, co to tady vyvádíš ?! Porázíš slečny na potkání ?´´ vyhrkl Daisuke, který právě přišel. Chiaki ho ihned zaregistrovala a upravila se. ,,Ahoj, Daisuke.´´ pozdravila s úsměvem. On ji úsměv oplatil, ale pak si začal povídat s Gaarou. ,,No tak já už jdu. Ještě jednou promin a snad se ještě někdy uvidíme.´´ hrkl Gaara a odešel s Daisukem.

˘

,,Potřebuješ něco ?´´ ozval se někdo za Nanou. Nana málem vyskočila z kůže, jak se lekla. Byl to ten z rána, co jim přišel oznámit vzkaz od Tsunade. ,,Eehm. Já se ztratila.´´ vykoktala ze sebe. ,,No všimnul jsem si. Pojd dovedu tě k tvému pokoji.´´ řekl vážným tonem ten kluk a šel dolů po schodech. Nana šla ihned za ním. ,,Jinak já jsem Nana.´´ představila se, aby nevázla řeč. ,,Říkej mi Shino.´´ řekl on a zastavil. ,,Támhle na konci chodby je tvůj pokoj.´´ a ukázal na druhou stranu. ,,Arigato.´´ poděkovala s úsměvem a rozeběhla se k pokoji. Vpadla do pokoje, sebrala talisman, zamknula a běžela před školu. Když už dobýhala, zrovna se tam objevil Gai-sensei. ,,Á Nana nám přišla pozdě.´´ rýpnul si Gai. ,,Ne...já...jsem se...musela vrátit.´´ vysvětlovala Nana zadýchaně. Sotva popadala dech. ,,Tak jo, vyrážíme na naší první misi !´´ vyhrkla štastně Shizue.Diplomek od Naty ^-^

1. dubna 2009 v 21:08 | nell-chan |  Narutoviny

Sugoooooi Diplom od Naty =)
Arigato