Únor 2009

Stín v prachu- 4.díl

28. února 2009 v 16:05 | nell-chan |  Stín v prachu
Stín v prachu

4.kapitola- Pětice odhalena


,,Tohle je má sestřenka…Nelliel, dcera Tsunade-sama.¨oznámila Nana s úsměvem.

,,Nell-chan, budeme je trénovat ?¨ ozvala se modrovláska. ,,To nezáleží jen na mě.¨ hlesla Nell. ,,No mě je to vcelku jedno, aspoň si zas jednou vybiji zlost.¨ obořil se muž a típl cigaretu. ,,Já jsem nápomocen.¨ konstatoval hnědovlasí. ,,Já cíííí trénovat sestřenici Nell-chan. A co ty Itachi-kun ?¨ vyjekla modrovláska. ,,Já jsem pro.¨ odpověděl Itachi a lehce se usmál.
,,Jak chcete.¨ hlesla Nell a utáhla si kimono okolo pasu. ,,Co máte každá za živel ?¨ optala se Nell. ,,Já mám vodu.¨ Hlesla Chiaki. ,,Já oheň.¨ řekla Ami. ,,Já zemi.¨ řekla Natali. ,,Vítr.¨ obořila se Kiwi. ,,Taky vítr.¨ hlesla Nana. ,, No a já mám blesk.¨ dodala Shizue. ,,Tak jo, Daisuke vezmi si na starost tu blondcku, ty Kenpachi Nanu a tu druhou co používá vítr. Itachi ty si vezmi blesk, Naomi má zem a já si vezmu na starost oheň.¨ rozhodla Nell. ,,Komu tady říkáš blondcko !¨ vyjekla Chiaki. ,,Tobě.¨ řekla klidně Nell. ,,Tss, kdo si myslíš, že jsi ?¨ přidala se do konfliktu Shizue. ,,Já jsem ta, kdo tomu tady šéfuje, takže jestli se vám něco nelíbí, seberte se a vypadněte.¨ ucedila Nell. ,,No tak Nell, klid.¨ řekla Naomi. ,,Rozdělte se, jak jsem řekla.¨ dodala Nell a šla do rohu. Ami šla hned za ní, protože je její svěřenkyně.


*


,,Jmenuji se Daisuke.¨ představil se hnědovlasý mladík. ,,Chiaki.¨ řekla své jméno a potřepala si ruku s ním. ,,Jak dlouho používáš živel vody ?¨ zeptal se Daisuke a posadil se na zem. Chiaki si sedla naproti němu. ,,Asi rok a půl.¨ odpověděla Chiaki. ,,A kolik jutsu s ním umíš používat ?¨ pokračoval v otázkách. ,,Asi jenom tři.¨ hlesla Chiaki zklamaně. ,,To není tak špatné, některá jutsu se ninja učí klidně i rok. Třeba taková Nelliel se učila jedno jednoduchý jutsu rok.¨ pošeptal Daisuke, ale to už mu přilítl kopanec do hlavy od Naomi. ,,Nepomlouvej tu Nell-chan, Daisuke-kun.¨ vyjekla Naomi a usadila se s Natali hnedka vedle nich. ,,Tákžééé Natalí-chan, kolik toho umíš s tvým živlem ?¨ optala se Naomi a svítila jak sluníčko. ,,Eee, no moc ne…asi jenom dvě lehká jutsu.¨ odpověděla Natali. ,,Dobře, tak to tě budu muset něco přiučit. Víš co, půjdeme raději ven, protože tady se mé techniky trénovat nedají. ¨ navrhla Naomi. ,,Hai.¨ odpověděla Natali a šla s Naomi ven.


*


,,Řeknu to jen jednou, budete mě štvát a budu vše noční můra.¨ vyhrkl Kenpachi a držel v ruce svou katanu. ,,Máš novou katanu co ?¨ hlesla Nana. ,,Jo, musel jsem si pořídit novou, protože tamtu mi zlomila Nelliel.¨ procedil Kenpachi. ,,Nedivim se ji, máš ji poslouchat.¨ usoudila Nana. ,,Hele platí to i pro tebe, takže si odpusť ty komentáře.¨ vyjel Kenpachi. ,,Hai,hai. Tak co nás zajímavého naučíš ?¨ zeptala se Nana. ,,Také by mě to zajímalo.¨ přidala se Kiwi. ,,Hádám, že nejste ani jedna dobrá v technikách s živlem.¨ prohodil Kenpachi a podezřele se díval na ty dvě. ,,To je pravda.¨ přiznala Kiwi. ,,No dneska vám jen vysvětlím pár pravidel a až zítra se vrhneme na trénink.¨ usoudil a zapálil si jednu z cigaret. ,,A proč ?Já jsem připravena.¨ řekla rázně Nana. ,,Za chvíli přijdou mí další žáci.¨ obořil se Kenpachi. ,,Ty takový stařík stíháš toho dost co ?¨ rýpla si Nana. ,,Jak jsi mi to řekla ?!¨ procedil mezi zuby Kenpachi. ,,Myslíš staříku ?¨ prohodila nevinně Nana. Kenpachimu naskakovala žíla na čele. ,,Tak zase klid, chtěla bych se něčemu přiučit.¨ rozsekla to Kiwi.


*


,,Máš očividný respekt.¨ řekla nezáživně Ami. ,,Jo ty vypadáš celkem inteligentně.¨ řekla naopak Nell. ,,Kolik toho umíš ?¨ optala se. ,,Docela dost, nejsem až tak slabá.¨ ,,To je jasný, jinak by jsi tu nebyla.¨ ,,Co mě tedy naučíš ?¨ ,,Umíš manipulaci s ohněm ?¨ ,,Joo, párkrát jsem to zkoušela.¨ odpověděla Ami. ,,Yosh, tak to je dobře. Zkusíme jednu techniku, která trvá dlouho, ale je velice působivá.¨ řekla Nell a postavila. ,,Jak myslíš.¨ usoudila Ami a šla za Nell, která šla ven z haly.

,,Moje jméno je Uchiha Itachi.¨ představil se Itachi. ,,Jsem Shizue.¨ představila se naopak Shizue. ,,S kolika body ses dostala na tuto školu ?¨ ,,S plným počtem¨ odpověděla hrdě Shizue. ,Jo to jde, to tady měl každý druhý.¨ hlesl Itachi. ,,Ahaah.¨ hlesla zklamaně Shizue s kapkou
zklamání. ,,No, abych se přiznal, já nejsem úplný uživatel blesku, ale budu se snažit tě něco naučit.¨ ,,To kvůli tvému Sharinganu že?¨ ,,Jak o něm víš?¨ ,,Z vyprávění.¨ odpověděla Shizue. ,,Jsi snad ještě víc záhadnější, než jsem předpokládal.¨ utrousil Itachi. ,,Používáš nějaké zbraně jako třeba katanu ?¨ zeptal se Itachi. ,,Ne.¨ ,,Tak toho bychom mohli využít, nejlepší na bleskovou techniku je katana. Můžeš vytvořit Chidori Nagashi.¨ ,,Chidori ? Tisíce ptáků. Slyšela jsem o této technice, ale nikdy jsem ji neviděla.¨ hlesla Shizue. ,,Tak se dívej.¨ upozornil Itachi a vytáhl si svou katanu s nástavce. ,,Chidori Nagashi.¨ vyhrkl a po jeho kataně se promíjely blesky. ,,Jak to udělal ? Neudělal žádnou pečeť.¨ pomyslela si Shizue.


*


O hodinu později:

,,Heeej Kenpachi-sensei, jsme tady.¨ vyhrkl nějaký mladík u dveří. Všichni se podívali, kdo přišel. ,,Sugoooi.¨ pomyslela si Natali, když viděla toho kluka. Byl to ten, co je ráno, přišel jakoby navštívit. Ještě s ním tam byli další čtyři kluci. ,,Počkejte chvíli, mám tu nějakou práci.¨ odsekl Kenpachi. ,,Takže teď jsem vám vysvětlil podstatu Futtonu. Zítra to zkusíme, takže přijďte v pět hodin.¨ ,,Hai.¨ hlesly obě dívky. ,,Sensei, vy máte další žáky ?¨ ozval se opět ten kluk. ,,Nestarej se!¨ ucedil Kenpachi a zvedl se ze země. ,,Keníčku a vrať se brzy !¨ vyjekla Naomi a zazubila se. ,,Heeeh, no jo vrátím.¨ utrousil Kenpachi a odešel s těmi kluky pryč.

,,Takže jestli dobře chápu, Suiton není až tak těžký.¨ utvrdila se Chiaki. ,,Není a myslím, že ty ho zvládneš bez problémů.¨ řekl Daisuke a mrkl na Chiaki. Chiaki se okamžitě nahnal ruměnec do tváře a nevěděla co dělat. ,,Jestli mě omluvíš, budu muset už jít, mám ještě nějakou práci, ale zítra se opět setkáme a zkusíme jednu techniku.¨ obořil se Daisuke. ,,Jasně, tak zítra.¨ odpověděla Chiaki a šla ke dveřím, kterými procházela zrovna Natali. ,,Natali počkej, jdu s tebou na kolej.¨ vyhrkla a trošku popoběhla.


Večer:

,,Dneska byl skvělý den ne?¨ prohlásila do tmy Kiwi. ,,Hmmm.¨ utrousila ze sebe polospící Shizue. ,,Myslím, že s nimi se naučíme hodně.¨ pokračovala Kiwi. ,,Jo moje sestřenka se svoji partou jsou velmi dobří.¨ prohlásila Nana. ,,Znáš je všechny dlouho ?¨ optala se Kiwi. ,,Asi dva roky, možná víc. Sama nevím, ale jasný je, že není nadarmo si s nimi pohrávat.¨ ,,Jak to myslíš ?¨ ,,No, v bojích nemají ani jeden slitování.¨ ,,Aha a já mám zrovna toho nejstrašidelnějšího.¨ utrousila Kiwi. ,,Co víš o tom Itachim ?¨ zeptala se z nenadání Shizue. ,,Proč ? Líbí se ti ?¨ rýpla si Nana. ,,Ne to ne, ale já nevím, mám z něj blbý pocit.¨ hlesla Shizue. ,,Moje sestřenka je jeho přítelkyně. Itachi není špatný, je s ním sranda a je velmi silný shinobi.¨ ,,Chodí s Nelliel-san ?¨ udivila se Kiwi. ,,Jo chodí, jsou hezký pár.¨ usoudila Nana. ,,Nepřišli mi jako pár.¨ řekla Shizue.


*


Na druhé straně koleje:

,,Jeeej, co tam dělá v té sprše,tak dlouho.¨ utrousila Ami a vystávala s ručníkem a zubním kartáčkem, před koupelnou. ,,Za chvíli už nebude ani teplá voda.¨ ucedila Natali vedle ní také s ručníkem. ,,Kasooo, co tam děláš tak dlouho.¨ vyhrkla Ami a bouchala na dveře. ,,Hai, hai za chvilku.¨ ozvalo se z koupelny. Holky akorát protočili očima.

,,Zkusím to ještě jednou.¨ hlesla potichu Chiaki. Nastavila dlaň, zformulovala chakru do dlaně, plně se soustředila a pomocí kapek, které dopadaly na ní a do dlaně, vytvářela jakési kulaté těleso. Avšak z dalšího zabouchání Ami, ji soustředění opadlo a opět se ji to nepovedlo. Vypnula tedy sprchy a vylezla z ní. Rychle se oblékla a vylezla z koupelny. ,,No toto trvalo.¨ ucedila Ami. ,,Gomenasai.¨ utrousila Chiaki a zalezla rovnou do postele.Další den:

*buuuch buuuch buch*

Ozývalo se od dveří. ,,Sakra, proč takhle člověka otravují hnedka ráno.¨ utrousila Nana a vyhrabala se z postele a šla ke dveřím. Otevřela dveře a zamžourala na nezvaného hosta. ,,Gomen, že ruším už takhle brzy, ale volá vás Tsunade-sama.¨ hlesl mladík s brýlemi a celý zahalený. ,,Nás ?¨ udivila se Nana. ,,Hai.¨ ,,Dobře, Holky stávejte !¨ vykřikla Nana do pokoje. ,,Počkám na vás.¨ obořil se kluk. ,,Yosh.¨ a mazala se převléknout. ,,Kasooo, řekla jsem že máte vstávat, volá nás Tsunade-sama, asi dostaneme misi.¨ vyhrkla Nana. Na to Shizue a Kiwi vylétly z postele a začaly se okamžitě převlékat.


*Kage-kancl + ředitelna


,,Ohayo goseimasu.¨ pozdravila děvčata. ,,Ohayo.¨ pozdravila zpátečně Tsunade a lehce se usmála. Spolu s nimi tam byl i Gai-sensei. ,,Mám pro vás první misi.¨ oznámila Tsunade. ,,To je super.¨ vyhrkla Shizue. ,,Půjdete do písečné vesnice k nynějšímu Kazekagemu, pobudete tam dva dny, konají se tam totiž slavnosti a Kazekage mě požádal o nějaké posily od nás. Půjde tam ještě jeden tým, ale ty vyrazí až zítra. Jsou to chunninové, takže je znát ani nebudete.¨ hlesla Tsunade. ,,Vyrazíte ještě dnes Gai.¨ ,,Wakarimashta Tsunade-sama.¨ řekl Gai.

,,Běžte si sbalit, za hodinu před školou.¨ zavelel Gai a po holkách se jen prášilo.


*


,,You cant touch this…ttttdddd.¨ zpívala si potichu Natali. Natali s Chiaki a Ami šly na trénink s Kakashim-senseiem. ,,Nezpívej si to, už mi to zní v hlavě.¨ utrousila Ami. Ale Natali naopak přidala a k tomu začala tancovat. Samozřejmě přidat se musela i Chiaki. A tak tam trsaly na cestě ke škole. ,,Bože, co jsem komu udělala, že se takhle musíte předvádět.¨ hlesla Ami a šla dál. Naproti nim se najednou objevila partička holek. Natali s Chiaki se uklidnily a hleděly na ty dívky před nimi. ,,Chcete nám něco ?¨ zeptala se rovnou Ami. Jedna z těch holek postoupila do předu (asi jejich kápo). Měla černé dlouhé vlasy a brýle s hnědými obroučky. ,,Jistě že ano, vy nány !¨ vyhrkla ta dívka div nepoprskala Ami.

Gomenesai !!!

25. února 2009 v 20:44 | nell-chan |  Narutoviny
Mooooc se omlouvám, ale teďka nemám vůbec čas na blog a oběhnout má SBénka. Mám totiž tréninky, oslavy narozenin, škola atd...ale v sobotu určitě něco přidám a určo i nějakou povídku.
Tak mi to odpusťte, že tu nic nedávám...on sem možná nikdo nechodí XD...ale neva tak kdyžtak v sobotu....mějte se =)

Kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii XD

Konoha High school 15

22. února 2009 v 14:20 | nell-chan |  Fun mangaKonoha High school 14

21. února 2009 v 22:12 | nell-chan |  Fun manga


Stín v prachu- 3.díl

21. února 2009 v 22:01 | nell-chan |  Stín v prachu
Konbanwa všichni...trochu s menším zpožděním přidávám třetí díl...je kratší, pže jsem to psala na rychlo. Teďka nestíhám, mým důvodem jsou mé narozeniny. Jedna oslava za druhou a navíc škola. Tak snad s ebude aspoň trochu líbit a zanechte komentáře...ARIGATO

Stín v prachu
3.díl- Tajná pětice

,,Takže děvčata, jak už víte, jmenuji se Gai a jsem váš sensei.¨ vyhrkl Gai a zazubil se. ,,No jo, to vážně víme.¨ ucedila Shizue. ,,Protože věřím, že jste skvělé kunoichi i přesto jsem vás přihlásil do doplňkových hodin, aby jste měli fyzičku jako já !¨řekla Gai pyšně. ,,Heeeee…!¨ vyhrkla Kiwi na protest. ,,Doplňkové hodiny jsou každý den od 17:00 v místní hale pro ninjy.¨ oznámil Gai a přemýšlel co by ještě důležitého mohl říct . ,,No to se tedy máme.¨ okomentovala to Shizue ne příliš nadšeně. ,,Jinak vím o vás skoro vše, takže představovat se mi nemusíte, vaše ninjutsu mám proštudovaný, ehm…no ale napadá mě jedna věc, kterou o vás nevím.¨ řekl Gai s napřáhlým ukazováčkem, mířící na děvčata. ,,Uběhnete 50 koleček, tohoto hřiště !¨ křikl Gai. Holky na něj koukaly a doufaly, že to nemyslí vážně. Jako první si to dala dohromady Nana a tak tedy vyběhla po lajně okolo hřiště. ,,Ta holka je blázen…¨ ucedila Kiwi a dala se doběhu společně s Shizue.

*

,,Yosh, vím o vás základní věci, takže teďka bychom se mohli vrhnout do nějakého tréninku.¨ navrhl Kakashi a protáhl se. ,,Sensei, mohl by jste nás naučit nějakou společnou techniku, kterou vzládneme všechny tři.¨ zeptala se Chiaki. ,,To by jste mohl no.¨ přidala se Natali. ,,To mohl, ale bylo by to moc složité, protože každá máte jiný živel. Já sice ovládám všech pět, ale dělat zvlášť oheň, zvlášť vodu a zvlášť zemi, není jen tak. ¨ ohradil se Kakashi. ,,Škoda.¨ utrousila zklamaně Chiaki. ,,A myslíte, že by nás něco mohli naučit na doplňkových hodinách ?¨ zeptala se Ami. ,,Určitě, akorát tam musíte jít. Jsou tam velice solidní a silní lidé, takže by nebyl problém.¨ odpověděl Kakashi. ,,No jestli nemáte další otázky, tak se rozhíbejte a pak si dáme nějaký boj.¨ řekla Kakashi a sedl si na nejbližší lavičku, aby si mohl číst knížku.

*

,,Eeeeh…Eeeeh…asi umřu.¨ hlesla Shizue, když dobíhala 50 kolečko. ,,Je to na nic, když nesmíme použít chakru. Kdybychom mohly, tak 50 koleček je jako nic.¨ utrousila Kiwi. Konečně se blížily k cílové rovince. ,,Skvělééé děvčata, je to dobré, že jste to uběhly, ale 50 koleček za hodinu a půl to je trošku hodně.¨ utrousil Gai. Nana měla uběhnuto už před půl hodinou a tak si hověla na sluníčku. ,,Blíží se k pátý Gai- sensei, půjdu na doplňkovou hodinu.¨ hlesla do větru Nana a zvedla se k odchodu. ,,Počkej na nás !¨ vyhrkly ty dvě a ihned se zvedaly ze země. ,,Bože, radši budu stále na těch hodinách, než abych strávila celý den, s tímhle pošukem.¨
utrousila zadýchaně Kiwi. ,,Moje slova.¨ dodala Shizue a šly spolu s Nanou do haly.
Když před ní dorazily, došel tam zrovna další tým, ale tentokrát se staršími dívkami. ,,Hele to je Natali.¨ vyjekla Shizue a mávala Natali. ,,Ahoooj…¨ křikla Natali, když zahlédla Shizue s Kiwi. ,,Kdo je to ?¨ optala se Chiaki. ,,Jedna kamarádka.¨ odpověděla narychlo Natali a rozeběhla se k Shizue. ,,Ahoj Natali.¨ pozdravila jako první Kiwi. ,,Zdravim holky, taky jdete na doplňkové hodiny ?¨ optala se Natali. ,,Jasně že jdeme…si nemůžeme nechat ujít.¨ hlesla Shizue s úšklebkem. ,,Tak tam vyjdeme všechny společně.¨ navrhla Kiwi. Na to Shizue s Natali kývly a zbývající děvčata si stoupla vedle nich. Natali s Kiwi šáhly společně za kliku a otevřely černé dveře. Všechny vešly dovnitř. Ocitly se ve velké hale, kde bylo několik stojanů sloužící jako terč, žíněnky a otřískané zdi. Bylo poznat, že tady na tomto místě se trénuje. Avšak tam byla tma a žádné okna. ,,Je tu vůbec někdo ?¨
utrousila potichu Nana a šla doprostřed velké místnosti. ,,Nahání to tu hrůzu.¨ hlesla vážně Chiaki. Z nenadání se za děvčaty dveře zabouchly. ,,Kasooo, jsem se lekla.¨ ucedila Shizue a chytla se Kiwi. ,,Halooo, je tu někdo ?¨ okřikla místnost nebojácná Ami. Její hlas se rozléhal po celé délce a šířce místnosti a nahánělo to strach. ,,Hele asi tu někdo není, tak zase půjdeme zpátky.¨ usoudila Kiwi a udělala otočku zpět. ,,Počkej.¨ hlesla Shizue. ,,Támhle někdo sedí. ¨ dodala Ami a koukala se do rohu místnosti. Tmavým rohem se promítalo menší světýlko a když se člověk pořádně podíval ,byla tam vidět nějaká silueta něčí osoby. ,,Bylo na čase, že jste si mě všimly.¨ ucedil mužský hrubý hlas. Najednou se světla rozsvítila. Před nimi seděl nějaký muž v kimoně s katanou na klíně a pokuřoval si jednu s cigaret. Jeho vlasy byly nostalgicky černé, jako sama temnota. Jeho křivý nos naznačoval, že byl několikrát zlomený a jeho tmavě hnědé oči vyjadřovaly celou jeho krásu. ,,Promiňte, že se ptám, ale konají se tu doplňkové hodiny ?¨ zeptala se Chiaki bez váhání. ,,Ano, konají.¨ odpověděl muž prostě. V tu chvíli nastalo v místnosti takové ticho, že by byl slyšet i špendlík , kdyby dopadl na zem. ,,Proč jste vlastně tady ?¨ ozval se jemný holčičí hlas za děvčaty. Děvčata se rázově otočila. Za nimi stála malá holčička. Ne věkově malá, ale byla menší než všechna děvčata. ,,Eeee, no chceme se něčemu přiučit.¨ chopila se slov Ami. ,,A myslíte, že tady se něco naučíte ?¨ optala se dívenka před nimi. Její líčka se mírně červenala a její výrazně modré vlásky ji překážely v obličeji. ,,No prý ano.¨ odpověděla Ami. ,,A jste na to dost silné ?¨ ozval se další hlas zprava. Stál tam další mladík a byl velice pohledný. Světle hnědé vlasy ostře střižené a výraz sebevědomí. Byl oděn také v černém kimonu a v ruce držel rudou katanu. ,,Jistě že jo.¨ vyhrkla Chiaki, aby na sebe upozornila, protože ten kluk se ji velice líbil. ,,To doufám.¨ opět cizí hlas akorát zleva. Muž, černé vlasy svázané v culíku. Jemné mužské rysy a vřelý úsměv. ,,Sakra o co tady jde.¨ projelo hlavou Kiwi. ,,U jakých jste senseiů a co jste vůbec za týmy ?¨ zeptala se dívenka. ,,My jsme tým pod vedením Kakashiho-senseie.¨ hlesla Natali tentokrát. ,,No a my máme Gaie-senseie.¨ dodala Nana. ,,Hmmm, slyšíte to…Kakashi a Gai.¨ cekl ten co pokuřoval cigaretu.
,,Hele jestli nás tu nechcete, nebo tu být nemůžeme, tak tedy odcházíme, nebudeme se tu zbytečně zahazovat s nějakou cháskou.¨ procedila mezi zuby Shizue udělala čelem vzad, avšak narazila do nějaké osoby. Byla to tentokrát další dívka. Zrzavé až tmavě hnědé vlasy a především chladný výraz. Shizue ustoupila tři kroky a koukala na dívku před ní. ,,One-san…!¨ vyhrkla Nana nadšeně. Děvčata se na ní podívala, co to zase plácá. ,,Tohle je má sestřenka…Nelliel, dcera Tsunade-sama.¨ oznámila Nana s úsměvem.

Páteční básnička XD jako vždy...

20. února 2009 v 21:30 | nell-chan |  Narutoviny

Páteční básnička jako vždy XD

Tak pátek zase máme,
co s tím hold uděláme.
Já ležim v křeči,
ostatní z toho brečí.
Avšak smíchy ne smutkem,
jak Sakura haraší se Sasukem.
Naruto dělá kraviny,
Kakashi honí Moyny.
Nezapomeňte na ten den,
kdy online je, Naruto Shippuuden.

No snažila jsem se, málo se to rýmuje ale aspon něco...XDIkimono Gakari-Blue Bird

20. února 2009 v 13:05
Ta samá písnička akorát tentokrát se zpěvačkou....XD

Naruto Shippuuden opening

20. února 2009 v 12:57 | nell-chan |  Narutoviny
Můj nejoblíbenější opening v celým Narutovi. Moc se mi líbí ta písnička Blue Bird. =)


Cosplay 4

19. února 2009 v 12:26 | nell-chan |  NarutovinyTohohle Kakashiho jsem sem musela dát XD


Nee-chan kecing XD

15. února 2009 v 15:41 | nell-chan |  Discussion and Questions
Konichiwa...Dávám jsem něco na menší diskuzi...je to úvaha mé Nee-chan (kámošky) Chiaki, kterou jsem požádala, aby napsala něco takového jako budete za malou chviličku číst. Její úvaha má opravdu něco do sebe a když sito bude číst opravdu od srdce, pochopíte jak ji tak i mě, protože to co ona píše jako by mě rvala z mysli a i duše. Tak se nad tím zamyslete a napište pak komentář ARIGATO

LÁSKA- jaká to za***** věc

V podání Chiaki:
Láska ? Kdo vymyslel tuhle věc? Byl to někdo, kdo se chtěl vysmívat nechtěným ?

Někdo kdo dá přesně předepsaná pravidla pro to, jak bychom měli vypadat, jak se chovat a jaké říkat věci, abychom získali někoho, kdo nás bude mít rád nebo nás bude milovat ???

...tohle fakt není nic pro mě...i když se člověk snaží, aby vypadal co nejlíp, protože si to dnešní doba zjevně "vyžaduje"pořád mi přijde, že je to stále velmi málo...málo, protože lidé nevědí co chtějí ani co hledají...i když jim to štěstí stojí přímo před tlamou, hledají stále víc....čekají, že jen ti krásní, "moderně" tvarovaní a "dokonalý" jsou pro ně to pravé...a když třeba zjistí, že to nebylo to pravé ořechové, stejně potom hledají ten samý druh..


....chvíli jim přijde,, že tentokrát "kápli" na toho pravého....třeba to vyjde, třeba taky ne...jenže nejenom ti výše popisovaní mají něco do sebe....i ti, co nepatří zrovna do momentálních měřítek krásy a dokonalosti mají něco do sebe, i když to není třeba zrovna útlý pas, nebo krásně tvarovaná ústa...jenže na to se dnes už moc nepohlíží,,,,každý říká: "Vždy´t na vzhledu přeci nezáleží..důležité je to, jaký jsi uvnitř.."...jenže tohle jsou lidi hrozně líní objevovat a hledat...

....třeba takový kluci...ty pořád nevědí, co by po těch holkách furt chtěli...nejdřív jim vadí, že je moc blonďatá,nebo že je to bruneta, že je tak vyhublá, že jsou jí vidět kosti, nebo že je tak tlustá, že se jí přelejvaj špeky...prostě nikdo nikdy nevymyslí člověka, který by odpovídal představám všech...což je taky dobře,,,to by se totiž mohli jít ostatní klouzat...buď se klukům líbí "umělý pa(n)neny" se značkovýma hadrama a zmejkapovaným ksichtem, nebo obyčejná
holka s tričkem a džínami...jenže jak to máme my holky poznat???....klukům se líbí sebevědomý holky...prý je to přitahuje...jenže jak máme být sebevědomé když na nás nějaký debil pořvává na ulici: "Heej to je ale prdeeelll...proboha odvezte si to..."....nebo: "Ježiši..ta je ale tustá..a ještě ty beďary na ksichtě k tomu...to je teda krása..."....jak máme být po tomhle sebevědomé?? když ani nevíme jak máme vlastně vypadat??? vždyť kluci taky nejsou dokonalý a kolikrát to po nich ani holky nechtěj...stačí když je milý a padne jí do oka...a nemusí mít zrovna rysy Brada Pitta.....

....pak holky....my vlastně taky pořádně nevíme jakého kluka vlastně chceme....jenže u nás se ten výběr trošku úží, protože třeba nekoukáme na to, jestli má ten kluk velkou prdel nebo širší stehna...ale třeba například jsou holky, většinou ty "paneny", který zase se nespokojí jen tak s "nějakým zbožím" a musí mít nějakého "krásného" fotbalistu s nagelovanými vlasy a bobrem na bundě...většinou vrána k vráně sedá...pokud je kluk nafoukaný a vybíravý, vybírá si většinou takovýhle typ holky...pokud ale narazí, nemůže hledat stejný typ... ..a takováhle holka většinou nemůže vybírat stejného "frajírka" pokud nehledá tu pověstnou "dokonalost"....holky by si měly taky u kluka všimnout, jestli kdyby se jí něco stalo, třeba s obličejem...nehoda nebo tak něco..a už by třeba neměla tak pěkný nos..co já vím...tak jestli by jí ten "krasavec" nenechal plavat jen kvůli tomu, že už má vadu na kráse...a taky mě holky pěkně štvou s tím, že kluky dost často využívají...ono je to vzájemný ale víc to podle mě dělají holky...když je kluk hrozně fajn a je zamilovaný, lehce se s ním manipuluje...a pokud má ještě k tomu peníze...holka mu vybere peněženku se slovy : "Víš miláčku, já bych potřebovala něco na sebe...dáš mi 3 tisíce na útratu?? " a podobně...tohle je taky dost sviňárna...v poslední době lidi nechápu...copak jsme stroje aby jsme se změnili za den?? nebo aby jsme kompletně kvůli někomu změnili život , ať už je to čemkoliv???...Za to teda rozhodně MĚ nikdo nestojí a už vůbec ne kluci...Bud mě bude mít rád takovou jaká jsme nebo ať si jde hledat slečnu "dokonalou"....a holky...pokud vám přijde, že o vás nemá nikdo zájem je to v tom, že jste ve společnosti kluků, kteří jsou líný objevovat to, jaké jste a jaké přednosti v sobě máte....i když se vám na sobě nelíbí ledacos...nechte tomu čas....ono to jednou přijde...snad...já už teď sama nevím....
Chiaki

Zárodek světla

14. února 2009 v 16:00 | nell-chan |  Povídky-Naruto
Tááákže, dávám sem další jednorázovku ale tahle je jiná a to tím, že je to Shounen-ai (hentai-boy x boy) prostě a jednoduše, tam je pár kluk s klukem. Kdo to číst nechce, tak at to nečte, abych tu neposlouchala blbý komentáře, komu se to bude aspoň trochu líbit, tak aspon zanechá komentář, budu potěšena aspoň jedním pozitivním. Na tohle téma jsem psala poprvý a naposled, pže jako psát o klucích co dělají...není jen tak XD...na to člověk musí mít sílu, néé že by se mi to znechucovalo to ne (sama koukám na anime shounen-ai), ale nejsem takový praktik.=) Tahle povídka je vyžádána jednou holčinou a pro ní to také je...snas ebude líbit XD

Zárodek světla
Věnováno Kaka-iru ke dni Valentýna

Nevím jak dlouho to je, ale vím, že se už hodně dlouho říká, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Každý člověk prahne po tom, co ví, že nikdy mít nebude a nebo čeho nedosáhne. Milovat někoho je normální a většinou krásná věc, avšak najdou se i tací, kteří milují, ale jejich láska není taková jaká by měla být…..

,,Jsem tu Hokage-sama.¨ ,,Skvělé Iruko, posaď se.¨ opáčila Tsunade a vlídně se usmála. ,,O co jde ?¨ zeptal se na rovinu Iruka. ,,Dám ti po dlouhé době misi.¨ oznámila Tsunade s lehkým úsměvem. ,,Opravdu? No tak to je skvělé.¨ vyhrkl nadšeně Iruka. ,,Půjdeš do travnaté vesnice…k feudálnímu pánovi, který má nějaké papíry ohledně Chunninských zkoušek. Ty papíry jsou pro mě důležité, avšak nejsou až tak důležité, aby tě někdo měl přepadnout, takže by měla být cesta klidná.¨ hlesla Tsunade a vytáhla si ze šuplete mapu. ,,Půjdeš průsmykem tří králů, tam na tebe budou čekat spojenci travnaté vesnice a doprovodí tě až k feudálnímu pánovi.¨ řekla Tsunade a ukázala prstem na označený průsmyk. ,,Hai…¨ odpověděl Iruka. ,,Jestli chceš můžeš vyrazit rovnou…¨ navrhla Tsunade. ,,A to mám jít sám ?¨ zeptal se nejistě Iruka. ,,Pokud chceš můžu ti někoho přidat.¨ nabídla Tsunade a koukla se do papírů volných ninjů, kteří se zdržují v Konoze. ,,No kdyby to nevadilo, byl bych radši kdybych měl sebou někoho…co takhle Naruto ?¨ optal se Iruka. ,,Ten ne, přidělal by ti akorát problémy.Někoho ti vyberu a setkáte se spolu za dvě hodiny u brány.¨ řekla rázně Tsunade a dál se tím nezabývala, protože už měla jasno, koho přidá k Irukovi.

O 2 hodiny později:
,,Kasooo, určitě mi podstrčila nějakého nezkušeného gennina, protože už má půl hodiny zpoždění.¨ pomyslel si Iruka a znuděně se opřel o bránu. ,,Jsem , ale rád, že mám po dlouhý době misi…aspoň si pročistím hlavu od toho všeho co se tu děje.¨ přemýšlel dál Iruka a vůbec si nevšiml, že by za ním někdo stál. ,,Hoj…¨ ozval se tlumený hlas za Irukou. ,,A-ahoj Kakashi, co ty tu děláš ?¨ zeptal se udiveně Iruka. ,,Ále, jdu náhodou kolem a všiml jsem si, že tu nějak stojíš u té brány…¨ utrousil Kakashi a také se opřel o bránu. ,,No jo, mám totiž misi po dlouhé době, ale čekám tu na mého společníka a má dokonce zpoždění.¨ ucedil naštvaně Iruka. ,,No tak to aby sis zvykal, protože já chodím vždycky pozdě.¨ řekl klidným tonem Kakashi. ,,Takže jestli dobře chápu, tak jsi to ty, ten můj společník.¨
řekl Iruka. ,,Jop…¨ odsouhlasil Kakashi a uculil se. ,,Tak to, abychom vyrazili.¨ hlesl Iruka a prošel skrz bránu.

,,Podle mapy to vypadá, že půjdeme ještě den a půl než dorazíme k průsmyku. ¨ řekl Iruka začtený do mapy. ,,Je to daleko, se musí nechat.¨ odsouhlasil Kakashi a strčil si ruce do kapes. ,,Zapadá slunce, měli bychom se utábořit.¨ navrhl Iruka a strčil si mapu do zadní kapsy. ,,Dobře, šel bych ale blíže k lesu, není moc dobré rozestlat si uprostřed cesty.¨ hlesl Kakashi a sešel z cesty na louku, která vedla mírným kopcem k lesu. Iruka se za ním hnedka vydal. Když byli na vrcholku kopce, Kakashi se zastavil, aby se podíval na tu krásu pod nimi. Zapadalo slunce, takže se vytvořila nádherná scenerie. ,,To je nádhera…¨komentoval Iruka. ,,Jo to je…¨ odsouhlasil skromně Kakashi a podíval se na Iruku.
S jeho pramínky vlasů si hrál jemný větřík ,který foukal okolo. Mužské rysy mu osvětlovaly paprsky slunce a hnědé oči vyzařovaly štěstí a spokojenost. Když si Kakashi uvědomil jak se na Iruku dívá, stočil pohled zpátky a nejraději by si vrazil facku. ,,Jdeme k tomu lesu.¨ řekl do ticha Kakashi a šel ještě více nahoru.
Utábořili se těsně vedle lesa. Iruka přinesl nějaké dříví a Kakashi mezitím postavil svůj stan. ,,Rozdělám ten oheň.¨ nabídl se Kakashi a začal rovnat větvičky a větší dříví k sobě. ,,Katton: Housenka no jutsu.¨ vyhrkl Kakashi a měli oheň. Oba dva se posadili naproti sobě a ohřívali se žárem ohně. ,,Co jsi říkal na to, když tě Tsunade vybrala, abys šel se mnou.¨ ,,Nic mi neřekla, nabídl jsem se sám.¨ odpověděl Kakashi. ,,Aha, tak to jo…jsem rád, že jsi šel aspoň ty, nechtěl bych mít sebou někoho otravného.¨ řekl s úsměvem Iruka. Na to Kakashi nic neřekl. ,,Jsi nějaký zaražený, která ženská tě trápí ?¨ rýpnul si Iruka. ,,Žádná.¨ odpověděl stroze Kakashi a dál to nijak nerozváděl. Vytáhl si svou knížku a začal si číst zásady flirtovacích technik.XD
,,No to je mi konverzace.¨ ucedil Iruka a sledoval Kakashiho. Nevěděl proč, ale rád ho pozoroval. Jak jeho zorničky sjížděly každý řádek té knížky a jak pěkně při tom vypadal. ,,Cože? Na co to myslím…¨ projelo Irukovi hlavou a hned jí zatřepal, aby zahnal tyto myšlenky. O chvíli později to Irukovi nedalo a vstal od ohně. ,,Jdu si lehnout, tedy nejdříve si postavím stan. ¨ řekl Iruka unaveným hlasem. ,,Hai.¨ odpověděl Kakashi a stále se věnoval té své úchylárně.
Iruka si vytáhl z batohu svůj zabalený stan a začal ho stavět. Avšak z nenadání začalo pršet . ,,No sakra, to je jako naschvál.¨ ucedil Iruka a zrychlil se stavěním stanu. Jenže než to stihl postavit, stan byl celý promočený a sám Iruka taky. ,,Nech to být a pojď sem.¨ ozval se Kakashi ze stanu. Iruka neváhal a zaplul do Kakashiho stanu. ,,Jako naschvál…¨ prohodil Iruka s úsměvem. ,,Hele být tebou, tak si sundám to mokrý oblečení jinak nachladneš a museli by jsme se vrátit zpátky.¨ řekl klidně Kakashi stále čítajíc knížku. Iruka si tedy sundal vestu, mikinu a i tričko, které měl promočené skrz na skrz. Nechal si jen nátělník, který byl kupodivu suchý. Kalhoty si nechal. Všechno to hodil pod sebe, aby to mohl zahřát vlastním tělem. Lehl si zády ke Kakashimu a po chvíli usnul.
Byly slyšet jen dunící kapky, dopadajíc na stan. V dáli se ozývala bouře a meluzína se proháněla v lese. Kakashi však četl dál s baterkou v ruce.XD
Na chvíli se odtrhl od knížky a podíval se na spícího Iruku. Zamyšleně se na něj díval a usoudil, že půjde spát také.

,,Hele támhle už vidím průsmyk.¨ vyhrkl Iruka. ,,No jo, taky ho vidím. A tam na nás mají čekat tedy ?¨ optal se Kakashi. ,,Jo.¨ odpověděl stroze. Po chvíli se dostali k průsmyku dvou obrovských skal.
,,Asi budou čekat na druhé straně průsmyku. ¨ usoudil Kakashi. Průsmyk mezi skalami byl asi dva metry široký, ale jeho dálka se jen tak odhadnout nedala. Kakashi s Irukou nastejno vešli a šli těsně vedle sebe. ,,Hele nechci nic říkat, ale trošku se mi to tu nezdá.¨ utrousil Kakashi a díval se pořád nahoru. ,,Trpíš snad klaustrofobií ?¨ rýpnul si provokativně Iruka a šel dál v klidu. ,,To ne, ale prostě se mi to nelíbí.¨ opáčil Kakashi nedůtklivě. Jak oba dva šli vedle sebe, najednou se sekli, protože šířka se zmenšovala. ,,Je, promiň…¨ ohradil se Iruka a chtěl se vyprostit, ale nešlo mu to, protože mu v tom bránil batoh. ,,Počkej, zkusím to já…¨ hlesl Kakashi a udělal krok do zadu. Tento pokus také nevyšel. ,,No to je dobrý.¨ ucedil Iruka. ,,Ještě neplaš, ještě není nic ztraceno.¨ řekl Kakashi a trhl sebou do předu. Podařilo se mu to. Avšak svou neomaleností strčil do Iruki a ten spadl na zem.
,,Gomen.¨ omluvil se hnedka Kakashi a pomohl na nohy Irukovi. Střetly se jejich pohledy a na krátký okamžik oba dva myslely, že udělají něco, co se jen tak nepřipouští.
Avšak z jejich pohledu je vytrhl hlas. ,,Vy jste z Listové ?¨ křikl nějaký muž na druhém konci průsmyku, který už byl vidět. ,,Ano jsme.¨ odpověděl stejnohlasně Kakashi. ,,To je skvělé, tak pojďte. My jsme poddaní našeho feudálního pána Isikari.¨ křikl zpětně ten muž. Iruka i Kakashi šli bez váhání za tím mužem.

Za hodinu dorazili do paláce feudálního pána Isikari. ,,Počkejte tu, dojdu pro našeho pána.¨ řekl jeden muž v bílém hábitu. ,,Hai.¨ odpověděli oba dva na ráz.
Po chvíli stoupil do oné místnosti Isikaru pán této krajiny. Iruka s Kakashim si klekli na pozdrav feudálního pána. ,,Postavte se…¨ řekl klidným a moudrým hlasem Isikaru. ,,Tady máte ty papíry ohledně zkoušek vaší vesnice.¨ řekl s přístupným tonem a podal papíry ve svitku Kakashimu. ,,Arigato goseimasu.¨ poděkoval Kakashi. ,,Není zač, jestli chcete, budu k vám pohostinný a nechám vám tu jeden pokoj, jestli si chcete běžte si odpočinout. ¨ nabídl Isikaru. ,,Velmi rádi, arigato.¨ vyhrkl Iruka. ,,Mimi vás tam dovede…¨ hlesl Isikaru a kývnul na jednu ženu ze služebnictva.

,,No tomu říkám pokoj pro hosty.¨ hlesl omamně Kakashi, když stál ve dveřích jejich pokoje. ,,Sugooooi.¨ neušlo Irukovi. Pokoj byl v tmavších barvách jako nachově červená a tmavě šedá. Postel obřích rozměrů. Koberec, který se rozprostíral po celé délce pokoje, byl tmavě červený a závěsy, které zakrývaly velké okno mělo tu samou barvu jako barva pokoje. Kakashi zavřel za sebou dveře a unaveně si sednula postel. ,,Tak tuhle postel bych chtěl mít doma.¨ utrousil Kakashi a zamilovaně si hladil přikrývku.XD
,,Je tu i koupelna a dost luxusně zařízená.¨ hlesl Iruka z vedlejší místnosti. ,,Jdu se vykoupat první.¨ obořil se Kakashi. ,,Jak chceš, půjdu klidně druhý je mi to jedno.¨ odpověděl Iruka a vyšel z koupelny, Když se kouknul na Kakashiho, jak rozvalený na posteli, pozastavil se. ,,Hele mám takový dotaz ?¨ řekl Iruka a začal se škrábat nervozně ve vlasech. ,,Hm ?¨ naznačil Kakashi, že může mluvit. ,,Je tu jen jedna postel.¨ ,,Je dost velká, já se neroztahuji.¨ odpověděl Kakashi a vstal z postele a namířil si to rovnou do koupelny.
,,To je pravda.¨ odsouhlasil Iruka a dál tomu nijak nevěnoval pozornost. Podíval si z okna a viděl krásný výhled.
Kakashi vylezl z přepychové sprchy a měl okolo sebe jen ručník. Nijak to neřešil a vyšel z koupelny. Viděl jak Iruka stále stojí u okna a kouká ven. ,,Můžeš jít, sprcha je volná.¨ hlesl Kakashi a posadil se na postel. ,,Jo dobře.¨ řekl a vzal si ručník připravený na skříňce. Samozřejmě si nemohl nevšimnout, že Kakashi je polonahý, nebo spíše nahý a má na sobě jen ručník.
Raději přidal na rychlosti a zavřel za sebou dveře v koupelně. Kakashi si moc dobře všiml jeho pohledu.
,,Kasooo, musím přestat na něj takhle zírat, dřív nebo později, si toho všimne a to pak bude otázek.¨ mluvil si pro sebe Iruka a přidal na horké vodě. ,,Jakých otázek ?¨ obořil se Kakashi stojíc mezi futry dveřmi. Iruka se otočil a zavřel dvířka od sprchy. ,,Ale nic…heh, si mluvím jen tak pro sebe.¨ zamlouval to Iruka. ,,Jak myslíš.¨ hlesl Kakashi a pak bylo slyšet jen zavření dveří. Iruka si oddych a dál se promenádoval pod vařící sprchou. Avšak v něčem se zmýlil. Dveře se sice zavřely, ale zevnitř, takže Kakashi je stále v koupelně a stojí u jeho sprchy. ,,Ježiš, Kakashi ! Víš jak jsem se lekl !¨ Vyjel Iruka otočený k němu zády. ,,Hele všiml jsem si tvých pohledů a chci jenom říct, že proti nim nic nemám a už vůbec ne nic proti tobě.¨ obořil se Kakashi vlezl si k němu do sprchy. ,,Co-co to děláš !¨ utrousil vyděšeně až překvapeně Iruka. ,,Chci udělat něco, co jsem měl udělat už dávno.¨ vyhrkl Kakashi a políbil Iruku. Iruka koukal překvapeně a nechal sebou manipulovat. Kakashi propletl jazyk s jeho jazykem a nechal se unášet vášnivým polibkem. Iruka nakonec povolil mimické svaly a postupně se podvolil. Iruka se ho chytl okolo krku a zapojil i svá ústa. Ostré kapky vařící vody na ně dopadaly, ale obou dvou to bylo jedno. Kakashi opřel Iruku o zeď a začal prozkoumávat jeho tělo. Nevynechal jediné místo bez polibku, avšak jedinému místu se vyhýbal.
,,Kakashi…to nemůžeme.¨ hlesl Iruka v zápalu vášně. ,,Proč by ne ?¨ zeptal se Kakashi sehnutý u jeho klínu. ,,Není…aaah.¨ nedořekl Iruka, protože Kakashi už dělal to své a zapojil především ústa.
^^
Po té co Kakashiho přestalo bavit hraní, vzal to vážněji a přenesl Iruku do ložnice, kde se odehrála jejich nejkrásnější noc v jejich celém mladém životě.Valentýnská nadílka

14. února 2009 v 11:48 | nell-chan |  Narutoviny
Ohayo...Tak protože je dnes svátek svatého Valentýna, dávám sem pá obrázků upravených mnou...já osobně tento svátek nemusím, nejen že nemám žádného příznivce, ale také si myslím, že je to jen kopie Ameriky....no což, ale pro ty kdo mají rádi tento svátek at se podívají na tytto obrázky...a nechte komenty...arigato =)Konoha High school 13

14. února 2009 v 11:38 | nell-chan |  Fun manga

Stín v prachu- 2.díl

13. února 2009 v 15:51 | nell-chan |  Stín v prachu
Zdravim vás Narutáci...tak tady je druhý díl...není opět o co stát, poslední dobou mi pohořívá fantazie (to bude tou zapráskanou školou) , ale do příště s epokusim ;-) Tak tady to je a zanechte aspon nějakej ten koment =)

Stín v prachu
2.kapitola-Hrdinové

Už se napřahovala na ránu pěstí, ale její ruku někdo včas zastavil…Shizue se podívala na toho, kdo ji zabránil udělat chvat smrti.
Byl to nějaký kluk. Pro Shizue jakoby se zastavil čas. Nikdo by nedokázal popsat okamžik, jako je tento. Koukala na toho kluka, jak vyvoraná myš. ,,Neměla by jsi bít Leeho, plácá pořád kraviny, ale ty zase neurážej někoho, koho ani neznáš.¨ hlesl prostě a pustil její ruku. ,,To on spíš urazil mě.¨ ohradila se Shizue naštvaně. Ten kluk se podíval na Leeho se zamračeným pohledem. ,,Promiň, za to, že jsem tě tak nehezky oslovil…už se to nestane.¨ vypískl Lee a utekl pryč. Shizue a Kiwi jen koukaly jakou rychlostí zmizel. ,,Jak se jmenuješ ?¨ zeptala se na rovinu Shizue toho kluka. ,,Kiba…¨ odpověděl jednoduše a odešel.

*

Samozřejmě první vystartovala Natali a otevřela dveře. A tam stál…A tam stál nějaký pěkný kluk. ,,Ahoj…jste tým Kakashiho-senseie ?¨ zeptal se s úsměvem. ,,J-jo…¨ vykoktala Natali. ,,Máte se za hodinu dostavit za Kakashim na tréninkové hřiště…bude tam na vás čekat.¨ řekl kluk mile. ,,Aha…dobře, tak děkuji.¨ poděkovala Natali a usmála se. Ten kluk se na ni také lehce usmál a po té odešel. Natali na něj koukala dokud nezašel za roh chodby . Zavřela dveře a omámeně došla ke své posteli. ,,Kdo to byl ?¨ optala se Chiaki. ,,Tomu by jsi nevěřila.¨ utrousila se širokým úsměvem. ,,Tak co teda ?¨ zeptala se i Ami. ,,Byl tu jeden nádherný kluk a měl pro nás vzkaz od našeho senseie…¨

*

Pokoj 24:
,,Týý jo…ale viděla jsi Ami, ty jeho oči.¨ vyjekla Shizue koukajíc z okna ve svém pokoji. ,,No jo…říkáš mi to už asi po páté.¨ ucedila Kiwi a lakovala si nehty. ,,Shizue…v kolik, že máme přijít na hřiště ?¨ optala se Kiwi. ,,V 17:00, máme ještě hodinu a půl čas…¨ odpověděla Shizue. ,,Na té nástěnce byly napsané náhradní hodiny, kdyby někdo chtěl trénovat více.¨ hlesla Kiwi. ,,Jooo ?! Takže něco jako doučování ne ?¨ optala se Shizue. ,,Asi…bylo tam Kendo-taijutsu a nějaké ninjutsu.¨ řekla Kiwi.
Najednou se z jejich rozhovoru vyrušil klepot na dveře. Obě dívky se odebraly ke dveřím, aby viděly prvního hosta. Ale však před dveřmi nestál návštěvník ani host, ale jejich další spolubydlící. ,,Ahoj…vy budete Shizue a Kiwi, že ?¨ optala se dívka s fialovými oči jako korálky. ,,Hai…¨ odpověděly stejnohlasně. ,,Jsem Ikimaru Nana, vaše nová spolubydlící.¨ ,,ÁÁÁ…tak to vítej.¨ vyhrkla Shizue a pomohla Naně s kufry. ,,A jakto, že jdeš tak pozdě ?¨ optala se Kiwi zvědavě. ,,Já jsem ze skryté dešťové vesnice a cesta sem trvá docela dlouho.¨ odpověděla Nana s úsměvem.

*

O hodinu později:
,,Neříkal ten kluk náhodou za hodinu ?¨ ucedila netrpělivě Ami. ,,Jo, řekl…¨ odpověděla Natali. ,,Ten Kakashi má už půl hodiny zpoždění.¨ hlesla Chiaki. ,,No hezky nám to začíná…¨ hlesla Ami. ,,PUUUF¨ ozvalo se přímo za děvčaty. Všechny se otočily a překvapením jim vypadly huby z pantu. XD
Místo nějakého děduli, tam stál celkem pohledný chlapík. ,,Hoj…omlouvám se za zpoždění, ztratil jsem se na hranici mezi životem a smrtí .¨ řekl Kakashi. Všechny 3 holky měli tik na náznak toho, co tu to plácá. ,,Takže abychom to shrnuli…jmenuji se Hatake Kakashi. Je mi 28 let a doufám, že se nám bude dobře spolupracovat.¨ vyhrkl ze sebe na jeden nádech Kakashi. ,,Tak ještě než se mi představíte, vám něco řeknu…Budeme mít trénink 5krát týdně, o víkendech vás nechám být, to je jasné. Tréninky začnou pokaždé v osm a když bude přijatelné počasí budeme tady na hřišti a když nebudou dobré podmínky, přesuneme se do zdejší tréninkové haly. Na této škole jsou i hodiny navíc a dokonce i přednášky. Ty hodiny navíc jsou pro ty, komu trénink nestačil a nebo chce něco dohnat. A na přednáškách se většinou mluví o týmové spolupráci, takže vám říkám na rovnou, nechoďte tam ,je to nuda.¨ ,,A o co se přesně jedná na těch dodatkových hodinách ?¨ optala se Chiaki. ,, Je tam kendo, nějaká jednoduchá ninjutsu a pak ještě něco…¨ odpověděl Kakashi.,,Tak teď mi stačí, když mi řeknete vaše jméno a zkušenosti jako ninja, co používáte za techniky a jaký máte živel.¨ hlesl Kakashi mile.

*

,,No jinak náš sensei je Gai-sensei.¨ opáčila Shizue a posadila se k sobě na postel. ,,Jo, já vím .¨ odpověděla Nana. ,,Jak to ?Už jsi se dívala na nástěnku na ten rozpis ?¨ optala se Kiwi. ,,Nee, vím to už asi 2 měsíce.¨ hlesla Nana a vybalovala si věci. ,,2 měsíce ?Ale to není možný.¨ řekla Shizue zaraženě.,,Ale je, Tsunade je moje teta.¨ řekla Nana s úsměvem. ,,Hééé, to jako fakt jo…takže ty jsi i viděla, kdo jsme my dvě ?¨ Vyjekla Shizue překvapeně. ,,Jistě, že věděla. Byla jsem u toho, když se vybíraly týmy.¨ Na tuhle odpověď spadla schránka jak Shizue tak i Kiwi. XD
,,Znám to tu, jako své boty, znám hodně žáků této školy a i učitele.¨ hlesla klidně. No tak tohle holky uplně dorazilo.
,,Budete také chodit na doplňkové hodiny ?¨ zeptala se jich po chvíli Nana. ,,Nevím, zatím jsem o tom nic moc neslyšela.¨ odpověděla Shizue a Kiwi přikývla na souhlas. Za chvíli s všechny 3 holky vydali na pospas Gai-senseiovi…Konoha High school 12

12. února 2009 v 20:32 | nell-chan |  Fun manga


menší jednorázovka...

10. února 2009 v 19:57 | nell-chan |  Povídky-Naruto
Ahooojky dávám sem menší povídku (jednorázovku)...je to jen taková chutovka...tak snad se bude aspon trochu líbit...zanechte komentáře ;-)

Zatmění mysli

Chlad, strach a temnota.
Temná chodba, která nahání strach. Kyslík houstne a světlo žádné, snad jen louče na zdech, které osvětlují zdi chodeb. Běžím jak nejvíce můžu a pokouším se odsud dostat. Nahání mi už jen strach, to rozlehlé ticho. Jsou jen slyšet mé zrychlené kroky a cítím odezvu mích ran. Mé ruce jsou popíchané od jehel a injekčních stříkaček. Nohy mám zdřevěnělé, ale stále běžím. Stále si dávám naději na útěk, i když východ nevidím. Provádí mě jedna chodba za druhou a ty samé louče. Avšak v tu ránu se zastavím a něco si uvědomím. ,,Genjutsu ?¨ pomyslím si. Má mysl byla natolik omámená, že jsem si toho ani nevšiml. ,,Kai !¨ vyhrknu a uvolní se má iluze.

Otevřu oči a nad sebou uvidím modré nebe. Pomalu se zvednu, i když s menší bolestí hlavy.
Rozhlédnu se okolo sebe. Jsem stále na tom samém místě, jako předtím. Sedím na velké louce hned u lesa. Avšak naproti mně někdo sedí. Je to ona. Ta, která mě uvrhla do tak drsného genjutsu. Lehce se na mě usměje. ,,Dneska jsi mě výjimečně porazila.¨ řekl jsem ji s chválou. ,,Jo, byl jsi v bezvědomí docela dlouho.¨ hlesla a zvedla se ze země. ,,Už se stmívá, měla bych jít domů.¨ prolomila chvilkové ticho. ,,Tak zítra odpoledne, jako dnes.¨ oznámil jsem ji a zvedl se také ze země. ,,Hai, tak tedy zítra…Oyasumi.¨ a dala se na odchod. Dlouho jsem koukal na její siluetu, zmítající se v dáli. Tohle děvče nemělo nikdy moc slibný život. Její matka je sice dobrá žena a pátá Hokage k tomu, ale to nemusí znamenat vše. Její otec umřel na její 14té narozeniny. Zemřel na misi. O rok později přišla k nám do týmu. Pamatuji si ten den, jak nám sensei řekl, že má pro nás překvapení. Byli jsme s Obitem
z toho na větvi. Když se objevila dívka za zády senseie…nevěděli jsme o co jde.XD
,,Tohle je vaše týmová kolegyně, jmenuje se Nelliel a je to dcera Hokage, takže pozor co říkate, hlavně ty Obito.¨upozornil sensei Obita a uškrnul se. Později z nás tří byli nejlepší přátelé. Avšak to rychle skončilo o něco později, kdy Obitovi hráblo a utekl z Konohy. Já a Nelliel jsme z toho byli nešťastní a kolikrát jsme po něm pátrali. Nikdy jsme ho nenašli. A teď o 2 roky později je vše při starém. Já už jsem navršil dospělosti 20 let a mám na to stát se ANBU nebo Junninem. Jsem bláznivě zamilovaný do Nell, ale nikdy jsem ji to neřekl. Má už takhle dost starostí. Bude dělat zkoušky na Junnina a proto ji dávám menší lekce každý den. Aspoň takhle s ní můžu trávit čas. Nevím proč nemám odvahu na to, abych ji mé pocity řekl. Asi se bojím o naše přátelství.

Z přemýšlení mě vytrhne kapka, která mi dopadne na špičku nosu. Podívám se nad sebe a vidím, že se schyluje k bouřce. Posbírám si věci a jdu domů.

LÁSKA JE TO, CO SE NÁHLE OBJEVÍ A DLOUHO NÁS OPOUŠTÍ.


*SasuSaku*

9. února 2009 v 20:24 | nell-chan |  Love...Anime
Další várka pictíků tohoto páru...některé se možná opakují

Diskuze a otázky

7. února 2009 v 21:13 | nell-chan |  Discussion and Questions
KO-NI-CHI-WA !!!....Tak tady máme menší článeček...můžeme se tu bavit, diskutovat o věcích čehokoliv a jakýkoliv témat. Přijímám tu i otázky. Ráda odpovím.

Jinak jete navrhuji, že jestli někdo chce psát povídky a mít je na tomto blogu, tak je ráda uvedu.
Kontakt: mail- dinuska.1@seznam.cz

----------------------------------------------------------páteční básnička XD

6. února 2009 v 23:44 | nell-chan |  Narutoviny
Hoj hoj...tak konečně je tady pátek+ víkend co ?! No já osobně jsem uplně štastná, pže bych další den školy už neunesla na svých bedrech XD...proto si musim oddechnout a mím oddechnutým je i práce na tomto blogu, takže sem přidám opět takovou kratší básničku...XD
Sice krátká a někde se nerýmuje, ale vymýšlet to ve večerních hodinách a k tomu pátek...

TAK VÍKEND ZASE JE,
CHIAKI SE RADUJE.
KDYŽ SE DÍVÁ NA NARUTA,
PLÁČE SMÍCHY DO KORYTA.

VIDÍ KAKASHIHO SALTO-MORTÁLE,
ANO, TAKOVÁ PRAVDA JE.
ŽE KAKASHI KOKETKA,
JE NESTYDATÁ BALETKA.

A TAK PLÁČU I JÁ,
PROTOŽE JSEM PRAŠTĚNÁ.

xD

No samozřejmě opět věnováne Chiaki

A jako vždy menší obrázek na konec ;-)

(jsem kdyžtak já XD)

NaruSaku

6. února 2009 v 23:16 | nell-chan |  Love...Anime
Tak tady dávám krapet obrázků na tento další super Pár =))) Doufám že se bude líbit...