Ski da-yo 2

17. ledna 2009 v 22:05 | nell-chan
Konbanwa XD...tááákže vzhledem k tomu, že jste psali abych pokračovala, tak jsem teda dala na vás a napsala jsem druhou kapitolu. Doufám, že s evám to bude líbit. A děkuju všem za komenty =)

Ski da-yo !
2.kapitola

,,Vrací se, ale ne z vlastní vůle chápeš ? On znovu uteče.¨ Tyto slova se promíjela Narutovi v hlavě celou noc, takže vůbec nespal. A tak si spánek dohání ještě teď v jedenáct dopoledne.
Sakura šla do nemocnice, protože měla pomáhat Tsunade s léky. Zajímalo ji jestli se už Sasuke probral. Přes to všechno se Sakura cítila velmi zvláštně. Vždy si přála, aby se vrátil. Hlavně kvůli Narutovi, který trpěl nejvíc. Nechtěla být zase zklamaná z toho, že Sasuke odešel. Z jejího přemýšlení ji někdo vyrušil. ,,Ahoj Sakuro.¨ ,,Kakashi-sensei. Jsem ráda, že jste zpátky.¨ řekla Sakura mile. ,,To já taky. Jdeš do nemocnice za Sasukem ?¨ ,,Co? Ne, musím pomoct Tsunade-sama s nějakými léky.¨ utrousila Sakura. ,,A co Naruto? Jak nese to se Sasukem ?¨ ,,Co myslíte ? Je samozřejmě toho nadšený.¨ ,,Za to ty nevypadáš nadšeně.¨ hlesl podezíravě Kakashi. ,,No jo, přijde mi to zvláštní, ale nejvíc se bojím toho,že jestli se Sasukemu podaří utéct, nevím co potom udělá Naruto. Naruto se spoléhá na to, že Sasuke je ten malý kluk před 3,5 lety.¨ vysvětlila Sakura. ,, Naruto je silný, na to nezapomeň.¨ řekla Kakashi a zmizel.

*

Někde v lese poblíž Konohy:
,,Víš jistě, že šli tudy ?¨ utrousil Suggetsu. ,,Jo, zvířata to říkala.¨ odpověděl Juga. ,,hele vy dva. Na něco jste asi zapomněli. Jsme trestanci, kteří sloužili Orochimarovi, měli bychom si změnit podobu a najít co nejdříve Sasukeho.¨ řekla Karin a narovnala si brýle.,,Hmm, výjimečně máš pravdu.¨ ucedil Suggetsu a narovnal si svůj meč na zádech. Za okamžik ti 3 si změnili podobu a kráčeli směr Konoha .

*

Sakura přenesla už asi 50 krabici s léky ze skladu. ,,Sakuro, jdi ověřit stav Sasukeho a pak mi přijď říct.¨ zavelela Tsunade a odešla. Sakura prošla okolo dvou stráží ANBU a pak namačkala číselný kod od velkých bílých dveří. Velké dveře se otevřely. Zase viděla tu krásnou tvář. Milovanou a zároveň nenáviděnou. Popošla k jeho posteli a zmírnila dávku antibiotik v kapačce. Odhrnula jeho deku a kontrolovala jeho životní funkce. Rány na břichu už měl skoro zahojené, jen jeho ruka dělala starosti. Sundala z ní obvaz a začala léčit svým jutsu. Asi ho to bolelo, protože cukal koutkami očí. Sakura přestala a ruku mu opět zavázala. Dala mu ji podél těla a přikryla ho. Zapsala něco do lékařské karty a shlédla opět na Sasukeho. Chtěla ho pohladit po tváři a vlasech, ale když už měla ruku u jeho tváře, raději ruku stáhla a rychle odešla. Hned jak se dveře zaklaply…Sasuke otevřel oči.

*

,,Naruto Nee-chan !¨ křičel Konohamaru u dveří bušil do nich. ,,No jo, vždyť já už jdu.¨ utrousil Naruto unaveně a šel ke dveřím. ,,Co se děje, Konohamaru ?¨ optal se Naruto a přitom zývl. ,,Ty jsi ještě spal?¨ zeptal se udiveně Konohamaru a vešel k němu do bytu. ,,Jo spal a ty jsi mě probudil.¨ ucedil Naruto a zavřel dveře. ,,No, přišel jsem se jenom rozloučit, protože máme s mím týmem dlouhou misi.¨ ,,Aha a kam jdete ?¨ ,,Do Dešťové země
pomáhat jednomu feudálovi, budeme tam asi měsíc.¨ ,,tak to ti přeju hodně štěstíí a síly.¨ řekl Naruto a přitom ho poplácal na ramenou. ,,Tak já zase jdu, jinak mi bude Ebisu-sensei nadávat.¨ ,,Jasně.¨ řekl Naruto, ale to už byl Konohamaru pryč. ,,Noo, dojdu si na ramen a pak se půjdu kouknout na Sasukeho.¨řekl si sám pro sebe a převlékl se do černého trička a obyčejných džínsů.

*

,,Tsunade-sama, Sasukeho životní funkce jsou v pořádku a rány jsou skoro zahojené.¨ oznámila Sakura. ,,Sakuro, sedni si. Chci s tebou o něčem mluvit.¨ řekla vážně Tsunade. Sakura si tedy sedla a naslouchala. ,,Ty jsi podala přihlášku do ANBU ?¨ zeptala se káravě Tsunade. ,,Ano, podala sensei.¨ ,,A proč, jsi mi to neřekla ?¨ ,,Řekla bych vám to, pokud by mě přijali.¨ hlesla svědomitě Sakura. Tsunade nadzvedla jedno obočí a podala Sakuře nějaké papíry. Sakura si papír převzala a začala číst. ,, Kunoichi Sakuro Haruno, oznamujeme vám, že jste byla přijata jako člen ANBU. Vaše práce závisí na pravidlech viz.: druhý papír. Začínáte za 6 měsíců. Do té doby si nastudujte druhý papír.¨ přečetla nevěřícně Sakura. ,,No jsem ráda i za tebe.¨ řekla mile Tsunade. ,,Páni, nemám slov.¨ ,,Ví o tom Naruto ?¨ zeptala se trochu vážněji Tsunade. ,,Ne…řeknu mu to až bude čas.¨,,Dobře, je to na tobě…večer ještě zajdi zkontrolovat Sasukeho a pak jdi domů, jsi v nemocnici pořád. Vezmi si volno.¨ řekla Tsunade. ,,Mě ta práce baví, jsem tu ráda.¨ opáčila Sakura a odešla.

*

22:00
,,Tak jo, je čas na léky pro Sasukeho.¨ projelo Sakuře hlavou a začala připravovat léky. Potom sešla schody do podzemí. Opět prošla okolo dvou ANBU, namačkala kod a vešla. Vše bylo v pořádku. Opět mu zmírnila dávku v kapačce. Když mu sundala obvaz na hrudníku, tak se zarazila. Předtím tam měl jizvu o 5 centimetrech a teď tam nemá nic. Jen hebkou bílou kůži. Jizva nezmizí jen tak sama. ,,že by tu bylo Tsunade ? Ne, ta by mi to řekla.¨ povídala si sama pro sebe. Bylo to divné. ,,Jedině, kdyby se mu rány hojily sami od sebe, ale to by znamenalo, že má uvolněnou chakru.¨ uvědomila si a popošla k němu blíž. Šáhla mu na krk, kde sálá hlavní tepna chakry. Cítila menší pulzování, ale zničehonic se chakra zrychlovala a Sakura cítila obrovské množství chakry. ,,Kruci.¨ zaklela a rychle dělala pečetě, aby mu zablokovala chakru, jenže než to stihla, byla silou přirazena ke zdi. Sakura zasyčela bolestí a pohlédla na Sasukeho. Díval se na ní. Jeho chladné a krásné oči koukaly do těch jejích. Měl zvláštní pohled. Ne zlý, zamračený nebo chladný, ale dá se říct překvapivý. Povolil stisk, kterým přirážel Sakuru více ke zdi. Do toho vrazili do pokoje ti dva z ANBU a pokoušeli se Sasukeho znovu omráčit, ale bohužel pro ně bylo pozdě, protože Sasukeho měl aktivovaný Sharingan. Sakura se zděšeně dívala na ty dva na zemi a vůbec nevěděla co dělat. Sasuke se na ní opět podíval, ale se Sharinganem. Sakura okamžitě uhnula pohledem, aby nepodlehla jeho genjutsu. Najednou sebou Sasuke cukl a zklátil se na zem. V krku měl uspávací šipku, kterou používá jedině ANBU. A taky že jo. U dveří

byl třetí muž. ,,Jste v pořádku ?¨ zeptal se muž v kočičí masce. ,,A-ano jsem, zavolejte okamžitě Tsunade.¨ rozkázala Sakura a spadla na kolena vedle Sasukeho. Udělala pár pečetí a zablokovala mu chakru.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shizue shizue | Web | 18. ledna 2009 v 11:21 | Reagovat

kraaaaaasní honem dalsí dílek!

2 sonki sonki | Web | 18. ledna 2009 v 11:22 | Reagovat

honem pokrackooo!

3 ami ami | Web | 18. ledna 2009 v 11:23 | Reagovat

uuuuuuuuuuuuuuužasníííííííííííííííííííííííí

4 nana nana | Web | 18. ledna 2009 v 11:24 | Reagovat

skvielí

napiš pokračko

5 arben arben | Web | 18. ledna 2009 v 11:25 | Reagovat

.....je...to...

....SKVIELí

6 ami-chan ami-chan | Web | 25. března 2009 v 14:29 | Reagovat

kwásnýýýýýýýýýýýxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama