Ski da-yo 1

5. ledna 2009 v 22:13 | nell-chan
Ski da-yo !
1.kapitola

-,,Tsunade-sama ! Tsunade-sama.¨ křičela už z chodby Shizune a vtrhla do jejího nakclu. ,,Shizune, co se děje?¨ optala se Tsunade až zaskočeně reakcí Shizune. ,,Našli ho!¨,,Cože ?¨,,Tady, týmy nám poslaly zprávu.¨ řekla Shizune
a podala papírek se vzkazem. Tsunade si to ihned převzala a začala číst. ,,Zavolej mi tým 7, ale nic jim neříkej. Oznámím jim to sama.¨ řekla Tsunade s vážným výrazem a vytáhla si z pod stolu láhev saké. ,,Hai ¨ křikla Shizune a běžela pro tým7.

*

,,Tak tady to máte, 3 extra porce našeho speciálního ramenu.¨ hlesl kuchař.,,Arigato.¨ poděkovaly osoby, pro které ramen byl. ,,Dlouho jsme neměli žádnou misi.¨ zabědoval chlapec , který soukal do sebe ramen. ,,Pořád jsme jen trénovali a navíc Kakashi- sensei má nějakou misi.¨ řekla dívka sedící uprostřed s růžovými vlasy. ,,Ten trénink nám prospěl. Hlavně tobě Naruto.¨ opáčil kluk s černými vlasy a bledou pletí.,,Hááá, tím chceš říct co ?¨ začal se rozčilovat Naruto a šermoval s hůlkami naproti Saiovi. ,,No tak, nechte toho.¨ uklidňovala ty dva Sakura. ,,Nic, jen říkám, že ti ten trénink prospěl.¨odpověděl klidně Sai a usmíval se přitom.
,,Jsi jak osina v zadku.¨ ucedil Naruto a ládoval do sebe poslední sousta ramenu. ,,Ale Sai má víceméně pravdu, trénink prospěl jak tobě, tak i nám.¨ prohodila Sakura s úsměvem. ,,Naruto, Sakuro, Sai máte se hlásit ihned u Tsunade-sama.!¨ vyjekla Shizune, která právě přiběhla. ,,Shizune, co se děje ?¨ zeptala se udiveně Sakura. ,,Jde o Sasukeho Uchihu !¨ odpověděla Shizune. Naruto ihned zaplatil svoji porci a utíkal za Tsunade. Samozřejmě Sakura, Sai a Shizune mu byli hnedka v patách.
Naruto vtrhl k Tsunade do kanceláře.,, Sakra, doufala jsem , že jim to řeknu sama.¨prohodila Tsunade a pohlédla na Naruta. ,,Tak co je se Sasukem ?¨ zeptal se okamžitě Naruto a bouchl do stolu, který patřil Tsunade. Na to dorazili ostatní, takže Tsunade se mohla pustit do vyprávění. ,,Zhruba před týdnem, když jsme se dozvěděli, že Sasuke zabil Orochimara, bylo jasné, že teď půjde po svém bratru Itachim. Na to…¨,, A proč jste nám to kruci neřekla, mohli jsme ho jít hledat !¨skočil Naruto Tsunade do řeči a přímo na ni řval. ,,Právě kvůli té tvé reakci Naruto!¨zvýšila hlas Tsunade. ,,Pokračujte Tsunade-sama.¨ pobízela Sakura. ,,Když jsme se to tedy dozvěděli, vyslala jsem tým, aby našli Itachiho, protože tak jedině by našli i Sasukeho. Přicházely nám zprávy, že jeden tým je Sasukemu v patách. Měl s sebou ještě 3 další společníky a zřejmě velice dobré, protože se týmu ztratili. Vyslala jsem druhý tým, aby tentokrát našli Itachiho. Nakonec ho našli, ale..¨ umlčela se Tsunade. ,,Ale co ?!¨ křikl Naruto. ,,Itachi byl mrtví a Sasukeho našli poblíž, byl také zraněn a ztratil vědomí. Proto jsem vás volala, aby jste věděli, že týmy míří zpátky do Konohy i se Sasukem. ¨řekla svědomitě Tsunade a posadila se pohodlněji do křesla. ,,To je skvělýýý !¨ jásal Naruto ,,Ale pamatujte, stále je to pohřešovaný ninja, takže bude ve vězení, pak se rozhodne co dál.¨ upozorňovala Tsunade s vážným tonem. ,,Sakuro, protože jsi jedna z nejlepších medic-ninjů ošetříš Sasukeho.¨ ,, Cože? Já?¨ udivila se Sakura. ,,Ano, nějaký problém ?¨ zeptala se podezíravě Tsunade. ,,Ne a můžu se zeptat, které týmy jste poslala za Sasukem a Itachim ?¨ ,,Kakashiho s týmem 8 a tým Gaie-senseie.¨odpověděla Tsunade.,, Teď můžete jít, akorát ty Sakuro zajdi do nemocnice a počkej tam na mě.¨ ,,hai.¨ odpověděli všichni naráz a odešli.

*

,,Tak přeci jen jsme se dočkali Sakuro.¨ hlesl Naruto, když vyšli z budovy. ,,To jo.¨ odpověděla Sakura jednoduše. ,,Proč ten skleslý ton ?Nejsi ráda, že se vrací ?¨optal se Naruto udiveně. ,,Já ti ani nevím, hnali jsme se za ním a prosili ho ať se vrátí a pokaždé to bylo bezvýznamné.¨ ,,Bezvýznamné ? Sakuro , Zasuje se vrací, měla by jsi mít radost.¨ řekl Naruto s výčitkou v hlase a zastavil se uprostřed cesty.,,Vrací, ale ne z vlastní vůle chápeš ! On znovu uteče. Sice má tu svou pomstu už splněnou, ale vůbec nevíme co chystal dál.¨ ,,Neuteče !Na to ti dám svůj slib !¨ řekl Naruto se vztyčeným palcem nahoru. ,,A dopadne to jak minule. Přinesou tě polomrtvého. Naruto, žiješ až moc v představách.¨ řekla zaleskle Sakura a šla cestou do nemocnice.
Naruto se Saiem na ní jen koukali, jak se ztrácí v dáli. ,,Ona Sasukeho milovala co ?¨ zeptal se Sai. ,,Jo a myslím, že ještě miluje.¨ odpověděl Naruto a šel domů.
*

Další den ráno týmy dorazily se stále zraněným Sasukem. Ihned ho odnesli do nemocnice, kde už vyčkávala Tsunade se Sakurou. Vzali ho na sál, protože měl hluboké rány na rukou a břichu. Sakura ho ošetřovala pod dohledem Tsunade. ,,Odvez ho do izolačního pokoje. Chakru má zablokovanou a jen tak se neprobere. Pošlu za ním někoho z ANBU.¨,,Hai.¨ hlesla Sakura a odvezla Sasukeho do podzemí, kde byly izolační pokoje, pro takové jako je Sasuke. Zraněné uprchlíky, zrádce, vrahy atd…Než Sakura odešla z pokoje, naposled se podívala na Sasukeho a s úsměvem na rtech odešla.

Gooooomen...chci se předem omluvit za chyby, že je to krátký a nic moc...tenhle první díl mi moc nevyšel nooo XD a prosím zanechte komentíky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shizue shizue | Web | 8. ledna 2009 v 17:28 | Reagovat

karaaaaaaaasny!

2 Maui Maui | 11. ledna 2009 v 11:56 | Reagovat

pokracko

3 ami-chan ami-chan | Web | 25. března 2009 v 14:15 | Reagovat

jaký děsný?dyť je to supaxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama